volvo-cagri-merkezi-numarasi

Volvo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Volvo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Volvo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Volvo şikayet hattına erişebilirsiniz. Volvo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Volvo, 1927 yılında İsveç merkezi olarak kurulan otomotiv firmasıdır. Volvo dünyanın en önde gelen gözde otomobil şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Bugün Volvo; TIR, otobüs, otomobil, iş makinesi, deniz motoru ve endüstriyel motor üretimleri konusunda uzmanlaşmış bir hale gelmiş; birçok alanda profesyonel olarak hizmet veren bir holdingtir.

Dünya çapında tanınan ve dünyanın dört bir yanına ürünlerini satışa çıkaran Volvo; dünyanın en güvenli otomobil markası olarak yıllardır liderliğini sürdürmektedir. Volvo’nun Türkiye’de satışa çıkardığı araç modelleri şu şekildedir; XC90, XC60, V90, V60, V40, S90, S60.

Volvo Çağrı Merkezi Numarası

1927 yılında İsveç menşeli kurulan Volvo; otomobil, tır, otobüs, iş makinesi, deniz motoru ve endüstriyel motor üreten bir firmadır. Binek araba ve SUV üreten şirket bünyesindeki Volvo Cars ise 1999’da Ford Motor Company’ye ardından 2010 yılında Çin menşeli Geely’e satılmıştır. Marka, uçak endüstrisinden tutun da finans sektörüne kadar geniş bir portföyde faaliyet göstermektedir. Marka ismi, Latincede yuvarlanıyorum anlamındadır. Markaya ilişkin herhangi bir konu araştırılacak olursa çağrı merkezi numarası 444 48 58’dir.

Volvo çağrı merkezi numarası 444 48 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Volvo Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın ilk arabası 1927 yılında piyasaya çıkmıştır ve o yıl sadece 297 adet araba üretilmiştir. Ardından 1928 yılında ilk kamyon fabrikadan çıktı ve bu kamyon diğer ülkelerin de fazlasıyla ilgisini çekmiştir. 1930 yılında 639 binek araç satan firma, bu yıldan itibaren kamyon ihracatına da başlamıştır. Arabaların uluslararası pazara çıkması ise 2. Dünya Savaşı’nın sonrasında olmuştur. Şirketin ilk otobüsü, 1934’te üretilmiştir. 1940’lı yıllardan itibaren şirket uçak motoru üretimine başlamıştır. Markaya ilişkin tüm konularda müşteri hizmetleri numarası 444 48 58’den bilgi alınabilir.

Volvo müşteri hizmetleri numarası 444 48 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Volvo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın araçları, sağlamlıkları ve güvenilirlikleriyle bilinir. Yaptığı sürüş testleri, tüm dünyaya duyurulur. Araç güvenliği bağlamında çok fazla mesafe kateden bir firmadır. 1959 yılında çoğu araçta emniyet kemeri bulunmazken 3 noktalı emniyet kemeri, markaya ait tüm araçlarda standart bir şekilde kullanılmaktaydı. Marka, 1964 yılında arkaya dönük ilk araba çocuk koltuğunu piyasaya sürmüştür. 1986 yılında, marka bugün pek çok arabada standart olarak bulunan ve aracın arka camı üstünde yer alan stop lambasını kullanmaya başlamıştır. Markaya yönelik herhangi bir hususta yukarıda yer alan numaradan direk bağlanılıp bilgilenilebilir.

Volvo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 48 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Volvo Şikayet Hattı

Marka, her zaman araçlarının dayanıklılığı ile övünmektedir. Otomobillerini daima güvenilir ve dayanıklı malzeme kullanarak; ayrıca teknolojiden tam anlamıyla yararlanarak üretmektedir. Böylelikle, müşterisinin kendisinden beklediğini bütünüyle onlara vermektedir. Kullanıcı sağlığını bu denli önemseyen ve bu konuda hiçbir şekilde ödün vermeyen markaya ilişkin şikayet, soru, görüş ve önerileriniz için yukarıdaki numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Volvo’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Volvo araç modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir, size en yakın satış ve Volvo yetkili servis noktası hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi verdiğimiz numara aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 48 58

Volvo şikayet hattı 444 48 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Volvo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Volvo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Volvo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 48 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Volvo çağrı merkezi numarasına 444 48 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Volvo iletişim bilgileri, Volvo telefon no, Volvo irtibat tel, Volvo canlı destek, Volvo müşteri temsilcisi, Volvo şikayet hattı, Volvo müşteri hizmetleri numarası, Volvo çağrı merkezi numarası, Volvo iletişim numarası, Volvo çağrı merkezi, Volvo müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. NECATİ YURTBAŞI 10 Ocak 2018
  2. MUSTAFA ÇAĞLAYAN 28 Ekim 2018

Yorum Yap