Artıway Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Artıway Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Artıway çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Artıway müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Artıway şikayet hattına erişebilirsiniz. Artıway müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Artıway Çağrı Merkezi Telefon Numarası

2011 yılında kurulan firma, e-ticaret ve sosyal platform fonksiyonlarını bir araya getiren hizmettir. Sanal bonus sistemiyle müşterilere alışverişlerinde bonus kazanma ve bonusları paraya dönüştürme imkanı sağlar. Sisteminde yer alan mağazaları seçerek alışveriş yapabilirsiniz. Yapılan alışverişlerde bonus kazanılır. Kazanılan bonuslar 30 TL alt limitine ulaştığı zaman hesap numarasına para iadesi yapılabilir. Artıway bünyesinde moda, sağlık ve güzellik, elektronik, seyahat, yeme ve içme, çocuk, eğlence kategorilerinden alışveriş yapılabilen 350 den fazla yerli ve yabancı mağaza mevcuttur. Bu mağazalardan kategoriye göre seçilerek uygun mağaza seçiminden sonra alışveriş yapılıp sanal bonus kazanılıp paraya dönüştürülür.

Artıway çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Artıway Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sağladığı hizmetlerle müşterilerine yardımcı olan, güvenli ve uygun alışveriş fırsatı veren Artıway, müşterilerinin taleplerini dinleyen ve onlara uygun ürünlerle, mağazalarıyla buluşturur. Müşterilerinin tüm istek ve önerilerini dikkate alır. Tüm müşterilerini dinler, ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak kalitesini müşteri memnuniyetine dayandırarak artırmaya çalışır. Müşteri ilişkilerinde yaşanabilecek sıkıntılara karşı müşteri ilişkilerinin en kolay haliyle tamamlanması için iletişim@artiway.com.tr adresin e-posta yoluyla iletişime geçilebilir. Yazılan mesajla ilgili Artıway kayıt altına alıp en kısa sürede cevap yazmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Artıway müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Artıway Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Artıway müşterilerine e-posta adresi üzerinden yardımcı olmaktadır. Müşteriler bilgi edinmek istedikleri konuyla ilgili iletişim@artiway.com.tr adresine mesaj yoluyla iletişime geçip en kısa yoldan işlemlerine çözüm bulabilir. Alışverişlerde kazanılan bonusum nerede sorusuna cevap bulmak için firma sitesinde girip iletişim kısmından bonusum nerede sekmesine tıklayarak çıkan formu doldurarak bilgi sahibi olunabilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Artıway müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Artıway İstek Öneri Şikayet Hattı

Artıway müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerden gelen her türlü istek, öneri, şikayeti önemser, dikkate alır ve mutlaka cevaplar. Bunun için her konuda Artıway ile iletişime geçilip sorunların iletilmesini müşteri memnuniyeti olarak algılar. e-posta yoluyla iletişime geçilip istek, şikayet ve öneriler iletilebilir. Ayrıca Artıway Ceo’su için tatu@bonusway.com, Türkiye ülke yöneticisi için goksu@artiway.com.tr, müşteri ilişkileri yöneticisi için emir@artiway.com.tr, müşteri ilişkileri sorumlusu için eda@artiway.com.tr e-posta adreslerinden her türlü istek, öneri ve şikayet iletilebilir. Firma gönderilen mesajı inceler ve en kısa sürede müşteriye mesajı hakkında bilgi verilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Artıway müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Artıway şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Artıway Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Artıway çağrı merkezi numarasına ulaşabileceğiniz herhangi bir  numaralı telefon bulunmamaktadır.

İletişim

Firma ile iletişime geçebilmek için iletisim@artiway.com.tr e posta adresine mail gönderebilirsiniz.

Arama Terimleri: Artıway iletişim bilgileri, Artıway telefon no, Artıway irtibat tel, Artıway canlı destek, Artıway müşteri temsilcisi, Artıway şikayet hattı, Artıway müşteri hizmetleri numarası, Artıway çağrı merkezi numarası, Artıway iletişim numarası, Artıway çağrı merkezi, Artıway müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap