konyali-saat-telefon-numarasi

Konyalı Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konyalı Saat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Konyalı Saat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Konyalı Saat şikayet hattına erişebilirsiniz. Konyalı Saat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Konyalı Saat’in temelleri 1951 yılında tek bir mağazayla “Şen Saatçi” adıyla atıldı. Seneler 2001’i gösterdiğinde ise “Konyalı Saat Sanayi ve Tic. A.Ş.” ve “Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.” ortak bir atılım yaparak KONYALI-ERSA Mağazacılık A.Ş.yi kurdular. Günümüzde ise işleri geliştirerek Türkiye’de 8 farklı şehirde 22 mağazayla dev bir mağaza zinciri haline geldiler.

Konyalı Saat Çağrı Merkezi Numarası

Konyalı Saat firması uzun zamandır hizmet vermekte olan ve oldukça kaliteli bir alt yapı ile müşterilerine benzersiz bir servis sunan bir markadır. Bu markanın en temel taşlarından bir tanesi ise çağrı merkezleridir. Bu çağrı merkezlerinde, müşteri hizmetleri noktasında oldukça tamamlayıcı hizmetler vardır. Bu hizmetlerden yararlanmak için ve almış olduğunuz ürün ile alakalı herhangi bir bilgilendirme yapmak için firmanın müşteri hizmetlerini arayarak doğrudan bilgi alabilirsiniz.

Konyalı Saat çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Konyalı Saat bir dev adım daha atarak dünyanın en prestijli ve büyük saat markalarıyla anlaşma yaparak firmaların distribütörlüğü ve teknik servisliği hakkını aldı. Bu markalar arasında İsviçre üretimi olan Zenith, Movado, Nacar, Swiss Military; Japonya markası olan Casio, Tacs; Amerika markası olan Bulova, Timberland, Harley Davidson; Finlandiya markası olan Suunto; Almanya üretimi olan Bruno Söhnle, Puma; İtalya üretimi olan Ferre Milano, Pierre Cardin, Just Cavalli, Sector; İngiltere üretimi olan Reebok ve Avusturya markası olan Carrera yer almaktadır.

Konyalı Saat Müşteri Hizmetleri Numarası

Herhangi bir markadan alınan ürüne ilişkin olarak alınacak olan bilgilendirmenin en doğru noktası, aynı marka üzerinden yapılacak olan müşteri hizmetleri desteğidir. Bu yüzden de müşteri hizmetleri bu bağlamda oldukça önemli bir kavramdır. Konyalı Saat firması da bu hususa dikkat eden ve müşteri hizmetlerine de oldukça önem veren bir markadır. Konyalı Saat ile alakalı müşteri hizmetlerinden bir destek almak isterseniz 0850 420 72 28 ‘i arayabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorununuza çözüm bulabilir ve geri dönüşünüz ile markanın da müşteriye ilişkin bir bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Konyalı Saat müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Konyalı Saat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Konyalı Saat genel olarak yoğun çalışma yapan bir firmadır. Ancak müşteri hizmetleri noktasından, yoğunluğu öbür tarafa alabilir. Genel olarak hatlarda aşırı bir yoğunluk yaşanmaz ancak yaşanırsa bile bu sorun kısa bir süre içerisinde çözümlenir. Bu yüzden firmaya doğrudan bağlanmak isterseniz, bir süre hatta beklemeniz yeterli olacaktır. Her türden iletiyi bu sayede alabilir ve firma ile de doğrudan ve en sağlıklı yoldan iletişime geçme şansını elde edebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Konyalı Saat müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Konyalı Saat Şikayet Hattı

Konyalı Saat üzerinden almış olduğunuz her türden hizmetin geri dönüşünü firmaya direkt olarak yapmanız oldukça önemlidir. Bu geri dönüş bir şikayet de olabilir, aynı zamanda bir talep de olabilir. Eğer firma üzerinden bir hizmete ilişkin şikayette bulunacaksanız yine 0850 420 72 28 numaralı müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu sayede firma ile doğrudan iletişime geçebilir ve iletmek istediğiniz her detayı doğrudan firmanın yetkilisine direkt olarak iletebilirsiniz.

Konyalı Saat’in 216’lı müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Konyalı Saat Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
Online Satış(Satış Destek, İnternet İade, Değişim ve Mağazalar için)
0216 335 36 85 (09:00 -18:00 İş Günleri)

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Konyalı Saat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Konyalı Saat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Konyalı Saat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 420 72 28

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Konyalı Saat çağrı merkezi numarasına 0850 420 72 28 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Faks Hattı : 0216 328 05 32

E-mail Adresi : web@konyalisaat.com.tr

İletişim Adresi : Konyalı Ersa Mağazacılık Tic.A.Ş.

Bulgurlu Mahallesi Kısıklı, Alemdağ Cad. Masaldan İş Merkezi No: 46/ B Blok D:4 Üsküdar – İstanbul / Türkiye

Tel No : 0212 494 32 32 (08:00 -17:45 İş Günleri)

Faks İrtibat Hattı : 0212 494 40 95

E-mail İletişim Adres Bilgisi : info@konyalisaat.com.tr

Arama Terimleri: Konyalı Saat iletişim bilgileri, Konyalı Saat telefon no, Konyalı Saat irtibat tel, Konyalı Saat canlı destek, Konyalı Saat müşteri temsilcisi, Konyalı Saat şikayet hattı, Konyalı Saat müşteri hizmetleri numarası, Konyalı Saat çağrı merkezi numarası, Konyalı Saat iletişim numarası, Konyalı Saat çağrı merkezi, Konyalı Saat müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Mehmet Durmuş 22 Haziran 2021

Yorum Yap