Gezinomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gezinomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gezinomi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gezinomi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gezinomi şikayet hattına erişebilirsiniz. Gezinomi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gezinomi Çağrı Merkezi Numarası

Gezinomi turizm sektöründe 2005 yılından günümüze kadar hizmet veren bir tur operatörüdür. Ülkemizde ve dünya genelinde pek çok otel ve tur hizmeti sunarak her geçen gün daha da büyüyüp gelişen bir firmadır. Firma kişiye özel tatil fırsatları sunması nedeniyle sektörde en çok tercih edilen tur şirketleri arasındadır.

Tatil severlere sunduğu tatil seçenekleri ve uygun fiyatlar ile tur şirketleri arasında farkını göstermektedir.

Tur paketlerinde var olan çeşitlilik, anlaşmalı olduğu otellerin kalite ve konforu ile müşterilerinin beklentilerine karşılık vermektedir.

Firma 7/24 kesintisiz hizmet ile tatilcilerin kaliteli zaman geçirmeleri için çalışmaktadır. Bu tur operatörü, tur sahipleri için her detayı düşünerek gerek destinasyonlar gerek konaklama alanları gibi her ayrıntının takipçisidir.

Ülke genelinde yer alan birçok şubesi ile aynı özeni gösteren bir çalışma yürütmektedir. Topluma daha kaliteli bir hizmet sunmak adına her fırsatta şubelerini arttırma yolunda ilerlemektedir. Türkiye’nin pek çok bölgesinde şubesi bulunan acentelerin 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezi numarası ile hizmet vermektedir.

Gezinomi çağrı merkezi numarası 0850 466 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gezinomi Müşteri Hizmetleri Numarası

Acentanın öncelikli hedefi müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktır. Bu nedenle sürekli gelişen ve değişen bir anlayış ile çalışmaktadır. Türkiye’de şube sayısını arttırarak 81 ile de aynı kaliteli hizmetin ulaşmasını hedeflemektedir.

Tatil planlaması için müşterilerine 7/24 hizmet sunarak her zaman memnuniyet sağlamış bir firmadır. Çalışanları ile oluşturduğu aile ortamı sayesinde keyifli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bu keyifli ortam personelin çalışma performansını olumlu yönde etkileyen bir durumdur. Personeli güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışmaktadır.

Her mevsim için tatil planlamaları yaparak uygun fiyat araştırmalarıyla müşterilerine özel seçenekler sunmaktadır. 0850 466 77 44 müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla tur paketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gezinomi müşteri hizmetleri numarası 0850 466 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gezinomi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma hizmet öncesi ve sonrası tüm aşamalarda müşterileri ile iletişim halinde olarak herhangi bir detayı kaçırmadan harika bir tatil fırsatı sunmaktadır. Firma yurtiçi ve yurtdışı olarak çeşitli turlar düzenlemektedir. Otel ve villa gibi konaklama yerlerini de sizler için araştırarak en konforlu ve uygun fiyatlı olanı sizlerin tercihinize sunmaktadır.

Seyahatlerinde ucuz uçak bileti arayanların en çok tercih ettiği firmalardan biridir. Firma sizler için en düşük fiyatlı uçak firmalarını araştırmaktadır. İster yurtiçi ister yurtdışı tüm seyahatlerde fiyat olarak en ucuz olanı sizlere sunacaktır. Bir diğer hizmeti ise gemi turlarıdır.

Masmavi denizin keyfini çıkarmak isteyen müşterileri için en güzel anları planlamaktadır. Otel konforunda olan lüks gemiler ile deniz seyahatlerinin adresi olan acente bu alanda da en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Üst kısımda yer verilen müşteri hizmetleri numarası ile tüm bu hizmetlerin detayları hakkında bilgi verilmektedir.

Gezinomi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 466 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gezinomi Şikayet Hattı

Firma birbirinden farklı tur programları ile tatil seçeneklerini sunmaktadır. Yeni yerler keşfedip yeni tatlar denemek isteyenler için her mevsim yurtiçi ve yurtdışı olarak paket turlar düzenlemektedir. Yorucu ve stresli bir çalışma döneminden sonra acenta tarafından her ayrıntısı sizler adına düşünülmüş bir tatil planı kendinizi muhteşem hissettirecektir.

Müşteri memnuniyetini %100 sağlamak için gerekli çalışmaları yapan firma şikayet hattı kurmuştur. Yukarıda ki çağrı merkezi numarasından ulaşarak istek ve şikayetlerinizin firma yetkililerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli bir yönetim sistemi kuran firma için bu öneri ve şikayetler büyük önem taşımaktadır. Her biri teker teker incelenerek gerekli çalışmalar en kısa sürede yapılacaktır. Sizlerin desteği ve fikirleri firma için her zaman en önemli veri olmuştur.

Gezinomi şikayet hattı 0850 466 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gezinomi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gezinomi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gezinomi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 466 77 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gezinomi çağrı merkezi numarasına 0850 466 77 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Gezinomi Seyahat Turizm Ticaret Anonim Şirketi
Adres : Eğitim Mahallesi Poyraz Sokak Detay İş Merkezi 32 / 7 Kadıköy / İSTANBUL
E-Posta : info@gezinomi.com
Telefon : 0850 466 77 44

Arama Terimleri: Gezinomi iletişim bilgileri, Gezinomi telefon no, Gezinomi irtibat tel, Gezinomi canlı destek, Gezinomi müşteri temsilcisi

Yorum Yap