Tecsa English Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tecsa English Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tecsa English çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tecsa English müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tecsa English şikayet hattına erişebilirsiniz. Tecsa English müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tecsa English Çağrı Merkezi Numarası 

İngilizce günümüzde her alanda gerekli bir beceridir. Dünyanın her geçen gün daha global bir hal aldığı son yıllarda İngilizce bilmek Dünya ile bağlantı kurmak, etkileşim yaratmak anlamına gelir. Ülkemizde genel olarak İngilizce öğrenmek çoğu kişi için zorlu ve meşakkatli bir süreç olabilir. İngilizce öğrenmeye olan ihtiyacın artması ile beraber farklı eğitim alternatifleri ve eğitim programları ortaya çıkar. Bu alternatiflerden biri olan Tecsa English, kendine özgü öğretim yöntemleri ile öne çıkar. 56 saatlik kursu ile 8 ayda akıcı İngilizce konuşmayı vaat eden bu markanın eğitim programına katılarak İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Normal eğitim müfredatlarından farklı şekilde ilerleyen bu markanın programı internet üzerinden izleyip bitirebileceğiniz 56 saatlik bir kursa sahiptir. Bu kursu bitirdikten sonra web sitesinde yer alan etkinlikleri bitirebilir, etkileşimli alanları doldurarak kursta öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Bu markanın 56 saatlik İngilizce kursu ve süreç hakkında bilgi almak için çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Çağrı merkezi numarası +90 (256) 312 22 20 şeklindedir.

Tecsa English çağrı merkezi numarası 0256 312 22 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tecsa English Müşteri Hizmetleri

Modern ve farklı öğretim yöntemleri ile öne çıkan bu markanın müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için +90 (256) 312 22 20 numarasını kullanabilirsiniz. Bu numara sayesinde markanın müşteri hizmetleri servisine kısa sürede bağlanabilir ve istediğiniz konuda destek alabilirsiniz. 56 saatlik kursun neleri kapsadığını, ne kadar sürede İngilizce becerilerinizde gözle görülür etki yaratacağını ve sürecin nasıl işleyeceğini müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Kurs hakkında yeterli bilgi aldıktan sonra kısa sürede kayıt olabilir ve İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu markanın sunduğu dersleri işleyebilmek ve bitirmek için internet bağlantınızın olmasına da gerek yoktur. Markanın sunduğu Windows uygulaması üzerinden internet olmadan da dersler izleyebilir ve etkinlikleri tamamlayabilirsiniz. Markanın müşteri hizmetleri servisi sadece bir telefon numarasından ibaret değildir. info@tecsaenglish.com e-mail adresi üzerinden de bu markaya ulaşabilir ve İngilizce eğitim programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tecsa English müşteri hizmetleri numarası 0256 312 22 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tecsa English Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Modern, online ve etkileşimli bir İngilizce eğitim programı sunan, aynı zamanda 8 ayda akıcı İngilizce konuşmayı garanti eden bu markanın müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmak için +90 (256) 312 22 20  numarasını kullanabilirsiniz. Bu numara sayesinde müşteri hizmetleri servisine kısa sürede bağlanabilir ve dilediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Ödeme, kurs işleyişi, derslerin kapsadığı konular ve çalışma şekilleri hakkında bilgi alabilir, bunlara göre kursa başlayıp başlamayacağınıza karar verebilirsiniz. İngilizce becerisi günümüzde oldukça gereklidir ve birçok alanda adaylardan istenilen bir yetenektir. Markanın müşteri hizmetlerine aynı zamanda e-posta üzerinden de ulaşmanız mümkündür. info@tecsaenglish.com adresine sorununuzu, isteklerinizi ya da şikayetlerinizi açıklayıcı bir şekilde anlatan bir e-mail atarak kısa sürede destek servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu marka ile iletişim kurmanın bir diğer yolu da web sitesi üzerinde yer alan iletişim formudur. tecsaenglish.com/#contact adresine girerek Bize Ulaşın formunu doldurmanız gereklidir. Bu sayfada yer alan Ad Soyad, Email Adresi, Telefon Numaranız, Mesaj Konusu ve Mesajınız bölümlerini doldurduktan sonra Mesajı Gönder butonuna tıklayıp müşteri hizmetlerinin kısa sürede size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Tecsa English müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0256 312 22 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tecsa English Şikayet Hattı 

Bu markanın sunduğu online İngilizce eğitim programı hakkında bazı şikayetlere sahip olabilirsiniz. Eğitim programı kapsamındaki online derslere erişmekte sorun yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapmakta sorun yaşamanız mümkündür. Bu durumlarda +90 (256) 312 22 20 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda info@tecsaenglish.com adresine sorununuzu açıklayan bir e-posta da gönderebilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak da markanın web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Tecsa English şikayet hattı 0256 312 22 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tecsa English müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tecsa English  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tecsa English Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0256 312 22 20

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tecsa English çağrı merkezi numarasına 0256 312 22 20 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Aydogdu Mh. Turkocağı Cad. No:148 Nazilli/Aydın
E-Posta : info@tecsaenglish.com
Telefon : 0256 312 22 20

Arama Terimleri: Tecsa English iletişim bilgileri, Tecsa English telefon no, Tecsa English irtibat tel, Tecsa English canlı destek, Tecsa English müşteri temsilcisi

Yorum Yap