Akbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Akbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Akbank açılış saati kaçta? Akbank kapanış saati Kaçta? Akbank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Akbank Çalışma Saatleri

Ülkemizin en lider bankaları denince akla ilk olarak gelen bankalardan birisi olan Akbank, iş adamları ortaklığında kurulmuş olan şirket bankasıdır. Ülkemizin Adana ilinde Hacı Ömer Sabancı ve farklı iş adamlarının ortak olarak kurmuş oldukları Akbank, 1948 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizin tüm şehir ve ilçelerinde mutlaka şubesi olan bankaların ilki olma özelliğini taşıyan Akbank, şu an 1 bine yakın şubesi ile milyonlarca kişinin ihtiyaçlarına kısa süre içerisinde çözüm bulmaya başarıyor. Yalnızca ülkemizdeki başarıları ile konuşulmayan Akbank, aynı zamanda uluslararası kuruluşlarda yer alan dünyanın en iyi 500 bankalar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda 500 banka listesinde yer almak ile kalmayan banka, bu listesinin 94. sırasında yer alarak, ülkemizin en değerli markalarından birisi olduğunu bir kez daha göstermiştir. 5 bine yakın ATM’si bulunan banka, ülkemiz sınırları içerisinde 15 bine yakın kadroya sahip olan nadir ve kaliteli bankalardan birisi olma özelliğine de sahiptir. Söz konusu olan listede ayrıca üst üste 6. Kez yer almayı başaran Akbank için düşük kredi desteği vermesi de 20 milyona yakın müşteriye sahip olmasını sağlamıştır.

Kredi çekmek isteyenler, hesap açtırma ihtiyacı hissedenler ve kurumsal destek almak isteyen şirketler tarafından sıkça tercih edilen bankaların başında yer alan Akbank için çalışma saatlerinin bilinmesi de oldukça gereklidir. Yalnızca hafta içinde açık şekilde hizmet sunan Akbank, Cumartesi ve Pazar günleri hiçbir şekilde hizmet vermemektedir. Kurumsal bankacılık hizmetlerini uzun yıllar sorunsuz olarak gerçekleştirmekte olan banka, bunun yanı sıra kredi ihtiyaçları için bireysel bankacılık sektöründe de olumlu çözümlere yer vermektedir. İlgili banka için merak edilen konuların başında saat kaçta açıldığı, akşam kaçta kapandığı, resmi tatil günleri ve hafta sonları açık olup, olmadıkları gelmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri arasında sabah ilk olarak 09:00’da şubelerini açan Akbank, 12:30’a kadar aralıksız şekilde hizmet sunuyor. 12:30 ile 13:30 arasında öğle molasına giden Akbank, 13:30 itibari ile yeniden aktif olarak açılmaktadır. Bankanın kapanış saati ise akşam 17:30 olarak bilinmektedir. Resmi tatillerden olan dini ve milli bayramlarda da kapalıdır.

Akbank Açılış Saati
09:00

Akbank Kapanış Saati
17:30

Akbank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:30

Akbank müşteri hizmetleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Akbank açılış saati, Akbank kapanış saati, Akbank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap