aksa-sivas-dogalgaz-cagri-merkezi-numarasi

Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksa Sivas Doğalgaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aksa Sivas Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aksa Sivas Doğalgaz şikayet hattına erişebilirsiniz. Aksa Sivas Doğalgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 yılında kurulmuş olan Aksa Sivas Doğalgaz; Sivas ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Aksa Sivas Doğalgaz, Sivas bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Aksa Sivas Doğalgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Aksa Sivas Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi Numarası

Aksa Sivas Doğalgaz, 2002 yılında kurulan doğalgaz dağıtım sektöründe güçlü bir şekilde var olup hizmet veren doğalgaz dağıtım şirketidir. Aksa Sivas Doğalgaz, tüketiciye doğalgazı kaliteli ve konforlu bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktadır. Varlığını gösterdiği bölgelerde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ve istihdamın artmasına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Kuruluşundan itibaren yüksek kaliteyi ekonomik hizmet ile vermeyi görev edinen kurumumuzun en önem verdiği konular arasında müşteriler ile doğrudan iletişim kurmak yer almaktadır.

Aksa Sivas Doğalgaz, hizmetlerimizden yararlanmanız ve her konuda bilgi alabilmeniz için 7/ 24 hizmet veren bir kurumdur. Aklınıza takılan soru, abonelik işlemleri ya da öneri- şikayet işlemleriniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşmak için 444 4 187 numaralı telefon hattımızı arayarak hizmet alabilirisiniz.

Aksa Sivas Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Aksa Sivas Doğalgaz şirketi, müşterilerinin her türlü sorularını yanıtlamak, problemlerini çözüme kavuşturmak, dilek ve isteklerini değerlendirmek gibi konulara oldukça önem vermektedir. Bu bağlamda aboneleriyle hızlı iletişime geçebilmek için  çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, çözüm merkezi gibi birimler kurulmuştur. Acil olan durumlarda 187 doğalgaz acil hattını arayarak, diğer sorun ve talepleriniz için ise yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleri görevlilerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Aksa Sivas Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aksa Sivas Doğalgaz, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için müşteri hizmetleri biriminde 7/ 24 kesintisiz hizmet veren bir kurumdur. Müşteri hizmetleri görevlileriyle şikayet, dilek- istek, soru gibi konularda iletişime geçebilmek için 444 4 187 numaralı telefon hattımızı aramanız gerekmektedir. Burada görevlilerimizle yaptığınız görüşme sonuncunda her türlü sorunlarınız giderilmektedir. Sadece kaçak ve sıkıntı gibi acil durumlarda 187 doğalgaz acil hatları aranmaktadır.

Aksa Sivas Doğalgaz Şikayet Hattı

Aksa Sivas Doğalgaz, her türlü şikayet ve sorunlarınıza çözüm bulmayı kendine görev edinmiş bir kurumdur. Şikayet ve sorunlarınız için çağrı merkezimizi ve çözüm hattımızı arayabilir ya da www.aksadogalgaz.com.tr internet sitesi adresimizden istek, öneri ve şikayet formumuzu doldurabilirsiniz. Şikayetlerinizle ilgili talepleriniz görevlilerimiz tarafından oluşturulup, bu konuda en hızlı ve doğru çözümle sizinle irtibata geçilecektir.

Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 187
187

Arama Terimleri: aksa sivas doğalgaz iletişim bilgileri, aksa sivas doğalgaz telefon no, aksa sivas doğalgaz irtibat tel, aksa sivas doğalgaz canlı destek, aksa sivas doğalgaz müşteri temsilcisi, aksa sivas doğalgaz şikayet hattı, aksa sivas doğalgaz fatura ödeme, aksa sivas doğalgaz kesinti, aksa sivas doğalgaz müşteri hizmetleri, aksa sivas doğalgaz müşteri hizmetleri numarası, aksa sivas doğalgaz çağrı merkezi numarası, aksa sivas doğalgaz iletişim numarası, aksa sivas doğalgaz çağrı merkezi, aksa sivas doğalgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap