Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 yılında kurulmuş olan Aksa Sivas Doğalgaz; Sivas ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Aksa Sivas Doğalgaz, Sivas bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Aksa Sivas Doğalgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Aksa Sivas Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Aksa Sivas Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 187
187

Arama Terimleri: aksa sivas doğalgaz iletişim bilgileri, aksa sivas doğalgaz telefon no, aksa sivas doğalgaz irtibat tel, aksa sivas doğalgaz canlı destek, aksa sivas doğalgaz müşteri temsilcisi, aksa sivas doğalgaz şikayet hattı, aksa sivas doğalgaz fatura ödeme, aksa sivas doğalgaz kesinti, aksa sivas doğalgaz müşteri hizmetleri

Cevapla