İhlas Ev Aletleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İhlas Ev Aletleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İhlas Ev Aletleri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İhlas Ev Aletleri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İhlas Ev Aletleri şikayet hattına erişebilirsiniz. İhlas Ev Aletleri müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri Çağrı Merkezi Numarası

İnsan sağlığını ve temel haklarını göz önünde bulunduran markalardan birisi olan İhlas Ev Aletleri firması son yıllarda kendisinden sık sık söz edilen firmalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanların hayatlarını kolaylaştıracak küçük ev aletleri üretmek konusunda önde gelen en yaygın firmalardan bir tanesidir.

Bu firma için önemli şeylerden bir tanesini müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde çözüm üretmesi ve herhangi bir şikayet durumunda sıkıntıların giderilmesine yardımcı olmaktır. Firma yerli olduğundan dolayı pek çok insan tarafından sık sık tercih edilir. Ancak en çok merak edilen şeylerden bir tanesi de firmanın iletişimi ile ilgili olmaktadır. Eğer aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşarsanız (0212) 454 20 64 numarası ile iletişime geçebilir sorunun çözülmesi için gereken ilk adımı atabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri çağrı merkezi numarası 0212 454 20 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri Telefon Numarası

Kişiler aldıkları ürün hakkında öneri, sorun bildirme ya da şikayette bulunma durumu gerçekleştirmek istediklerinde firmaların telefon numarası hakkında merak içerisinde olurlar. Herhangi bir sorun yaşadığınızda dilerseniz bizzat firmanın müşteri hizmetleri numarasından dilerseniz de fabrika numarasından iletişim kurabilirsiniz.

Bunun yanı sıra telefon numarası ile değil de mail üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir durumda iletişim bilgilerinizi bırakarak sorunu özetlediğiniz maili info@iea.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Yetkililer size kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaktır.

Aynı zamanda bu firmanın orijinal hesabına girerseniz burada da iletişim kısmında doldurup aranmayı bekleyeceğiniz bir form alanı vardır. Gerekli bilgilerinizi girdiğinizde tek yapmanız gereken firma yetkililerinin size ulaşmasını beklemektedir. Bu bilgileri doldururken şehir bilgisi vermek de önemlidir çünkü yetkili servis ona göre size ulaşır.

İhlas Ev Aletleri telefon numarası 0212 454 20 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri Müşteri Hizmetleri Numarası

İnsanların en çok merak içerisinde oldukları konulardan birisi de hizmet aldıkları ya da herhangi bir şekilde alışveriş yaptıkları firmalar ile irtibat içerisinde olmaktır. İnsanlar herhangi bir sorun ya da problemle karşılaştıklarında direkt olarak birebir iletişime geçebilecekleri insanlara ihtiyaç duyarlar.

Bundan dolayı bu firmanın müşteri hizmetleri numarası da insanların meraklarının sebeplerinden birisidir. Firma tarafından müşterilere ayrılan farklı farklı numaralar bulunmamaktadır. Eğer siz de herhangi bir sorun esnasında müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz bizzat merkezi aramanız gerekir aynı zamanda ulaşmak isterseniz firmanın fabrika adresinin numarasını da arayabilirsiniz.

Firmanın müşteri hizmetleri için kullandığı merkez numarası (0212) 454 20 64 olmaktadır. Fabrika numarasını kullanmak istediğiniz durumlarda da (0212) 875 35 62 numarasını ya da (0212) 875 39 87 numarasını arayabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri müşteri hizmetleri numarası 0212 454 20 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerin memnuniyeti bu firma için çok önemlidir. Bu konuda en çok dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi de firmanın gerek ürünlerden yana gerek kurulumdan yana hata payı bırakmaması ile ilgilidir. Ancak kimi zaman kurulum, ürün ya da müşteriden kaynaklı hatalar her şeyde meydana geldiği gibi markanın aletlerinde de meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda da insanlar genelde firmanın numarası üzerinden irtibata geçmeye çalışır.

Satın aldığınız küçük ev aletleri ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınız takdirde müşteri hizmetlerini ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz ancak bu durumda direkt yönlendirme ya da bağlama paneli bulunmamaktadır. Firma müşterilerin telefonda beklemesini önlemek için de çok fazla telefon servisine önem vererek sizi birkaç dakika içerisinde ilgili birime aktaracaktır. Bu durumlarda arayabileceğiniz merkez numarası (0212) 454 20 64’tür. Ya da fabrika numarası olan (0212) 875 35 62 numarasını da rahatlıkla arayabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 454 20 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri Şikayet Hattı

Alınan ürünün bozuk çıkması ya da garanti süresi tamamlanmadan ürün kaynaklı bozulmasından dolayı insanlar ürünler hakkında şikayette bulunmak isteyebilir. Teknolojinin gelişmesi ile hata payı her ne kadar azalmış olsa da bu tamamen sıfıra indirildiği anlamına gelmez.

Eğer siz de bir ürün aldıysanız ancak ürünün kalitesi konusunda emin değilseniz ve sıkıntılar yaşadıysanız bu firmanın müşteri hizmetleri numarasını ya da çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Firma yoğun telefon trafiğini ve farklı farklı hat karışıklığından uzaklaşmak için sadece bir numara üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Siz de herhangi bir sorun durumunda (0212) 454 20 64 numarasını arayabilirsiniz. Bizzat fabrika numarasını aramak isterseniz de (0212) 875 35 62 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri şikayet hattı 0212 454 20 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İhlas Ev Aletleri müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İhlas Ev Aletleri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İhlas Ev Aletleri Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 454 20 64

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İhlas Ev Aletleri çağrı merkezi numarasına 0212 454 20 64 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres : Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İhlas Plaza No:11/B21 34197 Yenibosna-Bahçelievler / İSTANBUL
E-Posta : info@iea.com.tr
Telefon : 0212 454 20 64

Arama Terimleri: İhlas Ev Aletleri iletişim bilgileri, İhlas Ev Aletleri telefon no, İhlas Ev Aletleri irtibat tel, İhlas Ev Aletleri canlı destek, İhlas Ev Aletleri müşteri temsilcisi

Yorum Yap