Kırmızı Kedi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kırmızı Kedi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kırmızı Kedi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kırmızı Kedi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kırmızı Kedi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kırmızı Kedi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kırmızı Kedi Çağrı Merkezi Numarası

Kırmızı Kedi, internet üzerinden veya mağazaları aracılığıyla bireysel veya kurumsal olarak alışveriş yapabileceğiniz bir kitabevi markasıdır. Pek çok farklı yayınevi tarafından yayımlanmış olan birçok çeşit kitabın satışını yapan şirket her yaşa ve her zevke uyan zengin ürün yelpazesi sayesinde yaygın olarak hemen her kitleye hitap etmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya ve Bodrum’da bulunan mağazaları ile satış yapmaktadır. Ayrıca şirket Türkiye’nin her yerine internet sitesi üzerinden online satış imkanı sunmaktadır. Şirkete, sunduğu kampanyalara veya ürünlere ilişkin sorularınızı iletmek, bilgi almak veya yardım talep etmek için hafta içi 10.00 – 19.00 cumartesi 09.00 – 19.00 saatleri arasında 0212 293 44 47 no’lu çağrı merkezini arayabilir ya da satis@kirmizikedi.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kırmızı Kedi çağrı merkezi numarası 0850 277 04 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kırmızı Kedi Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirkete ait internet sitesi üzerinden online kitap alışverişi yapmak istiyorsanız siteye üye olmalısınız. 18 yaşını geçen her birey siteye üye olarak alışveriş yapabilmektedir. Siteye üye olmanız durumunda size özel kampanyalardan yararlanarak güvenilir bir şekilde kitap alışverişi yapabilirsiniz. Şirketin sunmakta olduğu kampanyalar ve ürünler ile ilgili bir konuda müşteri temsilcileri ile görüşmek için 0212 293 44 47 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kırmızı Kedi müşteri hizmetleri numarası 0850 277 04 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kırmızı Kedi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirkete ilişkin aklınıza gelebilecek her konuda müşteri temsilcilerine direkt bağlanarak iletişim kurabilmek için yukarıda belirtilen gün ve zaman dilimlerinde 0212 293 44 47 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri size konu ile ilgili istediğiniz bilgilendirmeleri yaparak gerekli desteği sunacaktır.

Kırmızı Kedi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 277 04 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kırmızı Kedi Şikayet Hattı

Şirket veya mağazalar tarafından sizlere sunulan hizmetler ve ürünler ile ilgili bildirmek istediğiniz bir şikayetinizin veya görüşünüzün olması durumunda şirket tarafından her türlü destek sağlanmaktadır. Bir şikayet bildirdiğinizde şikayetiniz müşteri temsilcileri aracılığı ile yetkililere ulaştırılır ve şikayetiniz doğrltusunda bir çözüm üretilir. Müşteri temsilcileri ise şikayetiniz üzerineüretilen çözüm ile sizlere en kısa sürede ulaşarak destek sağlarlar. Şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirmek istediğinizde 0212 293 44 47 numaralı çağrı merkezini arayabilir ya da satis@kirmizikedi.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kırmızı Kedi şikayet hattı 0850 277 04 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kırmızı Kedi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kırmızı Kedi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kırmızı Kedi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 277 04 38
0212 293 44 47

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kırmızı Kedi çağrı merkezi numarasına 0850 277 04 38 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Kırmızı Kedi Genel Merkezi
Adres : Asmalı Mescit Mah. Ensiz Sok. Tünel Geçidi İş Hanı No:3 İç Kapı No:16 Beyoğlu / İSTANBUL
E-Posta : info@kirmizikedi.com
Tel : 0850 277 04 38

kirmizikedi.com

Adres : Asmalı Mescit Mah. Ensiz Sok. Tünel Geçidi İş Hanı No:3 İç Kapı No:16 Beyoğlu / İSTANBUL
E-Posta: satis@kirmizikedi.com
Tel: 0212 293 44 47

Arama Terimleri: Kırmızı Kedi iletişim bilgileri, Kırmızı Kedi telefon no, Kırmızı Kedi irtibat tel, Kırmızı Kedi canlı destek, Kırmızı Kedi müşteri temsilcisi, Kırmızı Kedi şikayet hattı, Kırmızı Kedi müşteri hizmetleri numarası, Kırmızı Kedi çağrı merkezi numarası, Kırmızı Kedi iletişim numarası, Kırmızı Kedi çağrı merkezi, Kırmızı Kedi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap