Şişli Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şişli Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şişli Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Şişli Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Şişli Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Şişli Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şişli Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Şişli Belediyesi, katılımcı yöntem ve hak temelli yaklaşımı ile yenilikçi hizmetler ortaya koymaktadır. Belediye tarafından tasarlanan hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlar. Toplumsal eşitliği daima ön planda tutan Belediye, Şişli halkının yaşam kalitesini yükselten nitelikli hizmet anlayışı ile şeffaf, yenilikçi ve ulaşılabilir bir Belediyedir. Şişli halkının sorun, öneri, şikâyet ve isteklerini doğrudan iletebilmeleri için Komşu Masa Halkla İlişkiler ve İletişim Projesini hayata geçirmiştir. Komşu Masa hizmeti ile Belediye, dilekçe, gezici ekipler, sosyal medya, mail, web, Açık Kapı ve CİMER gibi yasal kanallar ile Şişlililerin istek, öneri ve şikâyetlerini kayıt altına almaktadır. Komşu Masa hizmeti çerisinde, iletişim hizmeti de bulunmaktadır. Belediye, 444 31 12 numaralı çağrı merkezi telefonundan 7/24 hizmet sunmaktadır. Ayrıca, 0549 806 16 76 numaralı Whatsapp hattı üzerinden de çağrı merkezine ulaşım sağlanabilmektedir.

Şişli Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 31 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şişli Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Benimsediği nitelikli yönetim anlayışı sayesinde Belediye, İstanbul Şişli halkının sorunlarının çözümünde, tüm görüşleri önemseyerek halkın yaşantısını daha kolay hale getirecek hizmetler ortaya koymaktadır. Özellikle, kültür ve sanat faaliyetleri tüm Şişli mahallelerinde hayatı zenginleştirmektedir. Halkın kendisini sokaklarda özgür ve güvende hissetmelerini sağlayan Belediye, aynı zamanda kültürel mirası korumak adına da çalışmalar yürütmektedir. Ekolojik konulara da önem veren Belediye, yüksek derecede insani gelişme düzeyine sahip bir Şişli için canla başla çalışmaktadır. İstek, öneri ve şikâyet için Belediyenin müşteri hizmetlerine, 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numarası 444 31 12’dir. Müşteri hizmetlerine, 0549 806 16 76 numaralı Whatsapp hattı üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Şişli Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 31 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şişli Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Temel değerleri arasında toplumsal adalet ve eşitlik, sürdürülebilir kalite ve verimlilik, katılımcılık ve birlikte yönetim ve en önemlisi ulaşılabilirlik ve çözüm odaklılık olan Belediye, Şişli ilçesine vizyon katacak projeler için gece gündüz çalışmaktadır. Evrensel etik değerlere bağlılığa, çevre bilinci ve ekolojik duyarlılığa, kültür mirasına saygıya ve geri dönüşüme verdiği önem ile bir çok başarılı projeye imza atmıştır. Şişli halkının gönlünü fethetmeyi başarmış Belediyenin hizmetlerine yönelik daha fazla bilgi almak, öneri ve sorun iletmek için 444 31 12 numaralı çağrı merkezinden, 0549 806 16 76 numaralı Whatsapp hattı üzerinden ya da 0212 708 88 88 numaralı santral hattından Belediye ile direkt bağlantı kurulabilmektedir.

Şişli Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 31 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şişli Belediyesi Şikayet Hattı

Yenilikçilik ve kolektif yaratıcılık anlayışı ile halka hizmet sunan Belediyeye şikâyet ve sorunlar için yine, yukarıdaki 444 31 12 numaralı çağrı merkezi telefonundan, 0549 806 16 76 numaralı Whatsapp hattı üzerinden ya da 0212 708 88 88 numaralı santral hattından ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Şikâyet ve sorun ile ilgili talepler, büyük bir titizlikle alınmakta ve en hızlı bir biçimde çözüme kavuşturulmak üzere işleme konulmaktadır. Takibi sağlanan şikâyetlerin sonucu ile ilgili olarak, mutlaka bilgilendirilme yapılmaktadır.

Şişli Belediyesi şikayet hattı 444 31 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Şişli Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Şişli Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Şişli Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 31 12

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Şişli Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 31 12 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Merkez Mahallesi Darülaceze Caddesi No:8
E-Posta : komsumasa@sisli.bel.tr
Telefon : 444 31 12

Arama Terimleri: Şişli Belediyesi iletişim bilgileri, Şişli Belediyesi telefon no, Şişli Belediyesi irtibat tel, Şişli Belediyesi canlı destek, Şişli Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap