Sivas Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sivas Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sivas Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sivas Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sivas Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Sivas Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sivas Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Sivas Belediyesi, benimsediği nitelikli yönetim anlayışı ile Sivas şehrindeki sorunların çözümünde, tüm vatandaşların görüşlerini önemseyerek hayatlarını daha kolay hale getirecek yenilikçi hizmetler ortaya koymaktadır. Sivas şehrine vizyon katacak projeler için durmadan çalışan Belediyenin hizmetleri hakkında bilgi almak isteyenler, düşünce, öneri, soru ve sorun iletmek isteyenler Belediyenin çağrı merkezine 7/24 ulaşabilir. Artık her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlayan 444 58 44 numaralı çağrı merkezi sayesinde, vatandaşların karşılaştıkları olumsuzluklar, sorunlar, öneriler, şikâyet ve istekler çözüme kavuşmaktadır.

Sivas Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 58 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sivas Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

İstihdam sağlayan ve üreten Sivas şehri için belediye yönetimi ve çalışanları gece gündüz demeden, belediyeler şehrin hâkimi değil hizmetkârıdır felsefesi ile hizmet sunmaktadır. Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile hizmetlerini yerine getirme gayreti içinde olan Belediye, her departmana ayrı bir önem vermektedir. Müşteri hizmetleri departmanı da bunlardan birisidir. Haftanın 7 günü 24 saat, belediye işlemlerine yönelik her türden soru, sorun, öneri için 444 58 44 telefon numaralı müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sivas Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 58 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sivas Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Geri dönüşüme verdiği önem, yenilenen şehir projeleri, yeşil alan çalışmaları, imar planları, hayvan barınakları ve daha pek çok konuda sunduğu duyarlı hizmetleri ile Belediye, Sivas halkının gönlünü fethetmeyi başarmış bir belediyedir. Belediyenin hizmetlerine yönelik daha fazla bilgi almak, öneri ve sorun iletmek için 444 58 44 ya da 0346 221 01 10 numaralardan direkt bağlantı kurulabilmektedir.

Sivas Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 58 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sivas Belediyesi Şikayet Hattı

Sivas şehrinin belediyesi kendisini her geçen gün yenilerken, halka devamlı hizmet sunmak için canla başla çalışan çağrı merkezi, sağlamış olduğu hizmet kalitesi ile Türkiye çapında kendini göstermiş bir departmandır. Türkiye’de belki de hiçbir kurumun sahip olmadığı bir takip sisteminin öncüsü konumundadır. Şikâyet ve sorunlar için yine, yukarıdaki 444 58 44 çağrı merkezi hattından yetkililere ulaşmak mümkün olmaktadır. Şikâyet konusunda alınan talepler, en hızlı bir biçimde çözüme kavuşturulmak üzere ilgili müdürlüğe bildirilir ve takibi sağlanır. Takibi sağlanan şikâyetlerin sonucu ile ilgili olarak, şikâyet sahibi mutlaka bilgilendirilmektedir.

Sivas Belediyesi şikayet hattı 444 58 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sivas Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sivas Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sivas Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 58 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sivas Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 58 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Sularbaşı Mh. Atatürk Cd. No: 3 58069 / Sivas – TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@sivas.bel.tr
Telefon : 444 58 44

Whatsapp İhbar Hattı: 0 532 219 58 58

Arama Terimleri: Sivas Belediyesi iletişim bilgileri, Sivas Belediyesi telefon no, Sivas Belediyesi irtibat tel, Sivas Belediyesi canlı destek, Sivas Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap