Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ ilinin sınırları içerisindeki belediye faaliyetlerini yürütmekte olan kamu kuruluşudur. Mevcut Belediye Başkanı, Kadir Albayrak’tır. 2014 yılından beri büyükşehir belediyesi olarak faaliyetlerini yürüten belediye, hizmetlerini bu kapsamda il sınırları içinde bulunan herkese ulaştırmaya çabalamaktadır. Belediye, iletişim konusunda tüm altyapı çalışmalarını tamamlamış olup bunun için halkın doğrudan ve hızlı bir şekilde ulaşabileceği TEKİM (Tekirdağ İletişim Merkezi) adıyla 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezini kurmuştur. Telefondan 153 tuşlanarak Tekirdağ İletişim Merkezi’ne ulaşılabilir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 0850 459 59 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kentlilik bilincini oluşturmuş, çevre değerlerine saygılı, insan odaklı ve katılımcı yönetim anlayışı çerçevesinde ilçe belediyeleriyle eşgüdüm içerisinde çağdaş belediyecilik hizmetleri sunarak Tekirdağ’da yaşayanların yaşam kalitesini arttırmak; belediyenin en temel görevidir. Sosyal hizmetler konusunda bir hayli geniş kapsamlı hizmet veren belediyenin, birçok alanda yoksul ve muhtaç insanlara yardımı söz konusudur. Belediye ve belediyenin tüm faaliyet alanlarına ilişkin bilgi edinmek için müşteri hizmetleri numarası gibi hizmet veren 0850 459 59 59 aranabilir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0850 459 59 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sosyal ve kültürel hizmetler konusunda son derece organize hareket eden belediye, bu organizasyonları oldukça profesyonel şekilde yürütmektedir. Örneğin mimari eserlere elinden geldiğince sahip çıkan belediye, miras atölyesi projesi kapsamında tarihi dokuyu koruma adına son derece somut adımlar atmaktadır. Bu proje kapsamında gerçekleştirilenler, tarihi korumanın yanında estetik açıdan da şehrin bambaşka bir havaya kavuşmasını sağlamaktadır. Kent Estetik Kurulu da şehir açısından oldukça optimal kararlar vererek şehrin gelişimine katkı sağlamaktadır. Belediyeye ve belediye hizmetlerine ilişkin herhangi bir konuda, yukarıda yer alan numaralardan direkt bağlanılarak istenilen bilgi alınabilir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 459 59 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir zihniyetle yönetilen ve merkezine vatandaşın konulduğu bir hizmeti şehirde yaşayan tüm insanlara götürmeye çalışan belediye, güvenli ve mutlu bir Tekirdağ oluşturma açısından tüm gereklilikleri yerine getirmektedir. Kentleşmeyi tamamlama bilinci açısından tavizsiz olan belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaralardan ilgililere kolaylıkla aktarılabilir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 0850 459 59 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 459 59 59

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0850 459 59 59 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Çınarlı Mah. Hayrabolu Cad. No:4 Süleymanpaşa Tekirdağ

E-Posta Mail Adresi : tbb@tekirdag.bel.tr

İletişim Telefon Numarası : 0850 459 59 59

Whatsapp İrtibat Hattı : 0543 870 59 59

Arama Terimleri: Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi telefon no, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap