Addax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Addax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Addax çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Addax müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Addax şikayet hattına erişebilirsiniz. Addax müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Addax Çağrı Merkezi Numarası

Yaz ya da kış modasının en trend ürünleri ve en güzel koleksiyonları Addax mağazasında kişilere sunulmaktadır. Yaz günlerinin en çok tercih edilen ürünleri arasında bulunan etek, elbise, tişört, şort, gömlek, pantolon, eşofman, pijama gibi giyim eşyaları bulunmaktadır. Kış mevsimi için de kazaklar, kabanlar, montlar, hırkalar ve yağmurluklar kişilerin beğenisine sunulmuş ürünler arasında yer almaktadır. Bunlar herkesin zevkine, bedenine ve bütçesine de hitap etmektedir. Birçok ilde ve ilçede bulunan mağaza sayıları da gün geçtikçe artmaktadır. Fazla ürün çeşitliliğine sahip olan markamız sizlerin her türlü isteklerine önem vermektedir. Bu amaç doğrultusunda oluşturulan çağrı merkezleri de kişilerin istek, dilek ve önerilerini değerlendirmek için oluşturulmuştur. Her konuda firmanın çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Addax çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Addax Müşteri Hizmetleri Numarası

Son yılların en trend modasının yansıtıldığı Addax mağazaları içerisinde her türlü giyim eşyası ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Daha kolay bir şekilde alışveriş yapmak isteyenler addax.com.tr adresini de ziyaret edebilirler. Sitede alt giyim, üst giyim ve dış giyim eşyalarının yanı sıra aksesuar ürünlerine de rastlayacaksınız. Hepsinin görselleri ve fiyatları sizlere sunulmaktadır. Kendi bedeninize uygun olan giyim eşyalarını sipariş verebilir ve güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Kredi kartı ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Aldığınız ve beğenmediğiniz ürünleri giymemek şartı ile 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunun için iade formu doldurmanız yeterli olacaktır. Müşterilerimiz her türlü sıkıntılarını dile getirmek için müşteri hizmetlerini rahatlıkla arayabilirler. 444 0 997 numaralı müşteri hizmetlerimiz sizler için oluşturulmuştur.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Addax müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Addax Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Addax müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen kişiler yukarıdaki numarayı 09.00- 17.00 saatleri arasında arayarak direk bağlantı kurabilirler. Ayrıca internet sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak da bize mesaj bırakabilirsiniz. Bizleri facebook, twitter, instagram, yuutube sosyal medya iletişim araçlarından takip edebilir ve mesaj bırakabilirsiniz. Müşteri isteklerine oldukça fazla önem veren firma kişilerin her türlü sorusunda ve sorununda yanında yer almaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Addax müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Addax Şikayet Hattı

Mağazalardan ya da internet sitesinden alınmış olan giyim ürünlerinde sıkıntı yaşayanlar, yanlış ya da hatalı ürünlerle karşılaşanlar, kargoda gecikme gibi problemleri olanlar şikayetlerini firmaya bildirebilirler. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve en kısa süre içerisinde çözümlenmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Addax müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Addax şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Addax Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Addax çağrı merkezi numarasına 444 0 997 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: Addax Tekstil Konfeksiyon San. Tic. Ltd. Şti

Adres: 4 Eylül Mah. Osman Rusçuk Cad. No:26 Bozüyük/BİLECİK

Online Müşteri İletişimi

İrtibat Tel: 444 0 997

İletişim Tel: 0 228 315 0 444

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Addax iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Addax sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Addax iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Addax iletişim bilgileri, Addax telefon no, Addax irtibat tel, Addax canlı destek, Addax müşteri temsilcisi, Addax şikayet hattı, Addax müşteri hizmetleri numarası, Addax çağrı merkezi numarası, Addax iletişim numarası, Addax çağrı merkezi, Addax müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap