Kiraz Giyim şikayet hattı, Kiraz Giyim müşteri hizmetleri numarası, Kiraz Giyim çağrı merkezi numarası, Kiraz Giyim iletişim numarası

Kiraz Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kiraz Giyim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kiraz Giyim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Giyim sektöründe faaliyet gösteren firma genel itibariyle bayanlara yönelik kıyafetler satmaktadır. Tesettür abiye ve kıyafetlerini bulabileceğiniz kirazgiyim.com internet üzerinden satış yapan firma olarak hizmet vermektedir. 2014 yılından beridir hizmet veren firmanın aynı zamanda da İstanbul ilini Pendik ilçesinde de mağazası bulunmaktadır.

60 markanın yanı sıra 4 binin üzerinde ürünü müşterilerinin beğenisine sunan firma sektöründe oldukça ilerlemiştir. En iyi fiyatlar ile müşterilerine kaliteli ürünleri sunan firma müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Kiraz Giyim Çağrı Merkezi Numarası

Kirazgiyim.com şuan itibariyle kapalı olan siteye erişimde sorunlar yaşanmaktadır. İletişim ve irtibat kanallarında sorun olduğu için ve site bakımda göründüğü için müşterilerin iletişime geçebileceği alternatifler bulunmamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kiraz Giyim müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kiraz Giyim olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kiraz Giyim ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kiraz Giyim çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kiraz Giyim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kiraz Giyim çağrı merkezi numarası için şuanda herhangi bir numara verilmemektedir.

İletişim

Adres: Batı, Karanfil Sk. No:19, 34890 Pendik/İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kiraz Giyim iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kiraz Giyim sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kiraz Giyim iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kiraz Giyim iletişim bilgileri, Kiraz Giyim telefon no, Kiraz Giyim irtibat tel, Kiraz Giyim canlı destek, Kiraz Giyim müşteri temsilcisi, Kiraz Giyim şikayet hattı, Kiraz Giyim müşteri hizmetleri numarası, Kiraz Giyim çağrı merkezi numarası, Kiraz Giyim iletişim numarası

Yorum Yap