Bitkimo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bitkimo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bitkimo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bitkimo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bitkimo şikayet hattına erişebilirsiniz. Bitkimo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bitkimo  Çağrı  Merkezi  Numarası

Bitkimo , günlük hayat içerisinde artık eskisinden de önemli yeri olan Doğal Bitkisel Dermokozmetik alanında hizmet veren bir kuruluştur. Marka doğal olmasının yanı sıra diğer bir yandan da vücut ve cildin sağlığını korumayı amaçlamıştır. İçeriğinde zararlı kimyasal maddeler bulundurmayan tamamen organik ürünlere sahiptir. Ürünler içerisinde bitki ve meyve çayları,  bitkisel sabit ve uçucu yağlar, bitkisel macunlar,  şuruplar,  kapsüller,  tabletler,  çeşitli takviye edici gıdaların ve dermokozmetik ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Ayrıca ürün yelpazesinin geniş olması tüketiciye büyük bir rahatlık sağlıyor.

Bitkimo çağrı merkezi numarası 0850 520 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bitkimo Müşteri Hizmetleri Numarası

Kozmetik ürün kullanımında en önemli olan husus ürünün orijinal  olmasıdır. Cilt ile direkt temas halinde olan ürünlerdir. Bu yüzden sağlığa zarar verecek maddeleri içermemesi çok önemlidir. Dermatolojik testlerden geçip onay alması tüketicinin ilk dikkat edeceği adımdır. Sahte kozmetik ürünler cilt için son derece risk taşımaktadır.  Ürün sorgulama sistemi ile satın almak istenilen ürünleri kontrol edebilme imkanı sunar. Marka için öncelik olarak güven sağlamak önem taşımaktadır.

Marka, vücut bakımı, cilt bakımı, saç bakımı, erkek destek ürünleri, doğal içerikli ürünler ile zengin çeşitler sunmaktadır. İş birliği yaptığı markalar, Cocobody, Rıchskın, Eternal Heart, Idealıca Ultra, Prostaline + Plus, Fleekosteel, Dialine gibi seçkin markalar olarak bilinir.Bu markalara ulaşmak ve detaylarını öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Firma ile görüşmek istediğinizde veya herhangi bir sorun olduğunda 0850 520 24 24  numarayı arayarak 7/24 çözüme ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitesindeki formdan ilgili bilgileri yanıtlayıp çok çabuk bir zaman diliminde geri dönüş alınması mümkün. İsterseniz www.bitkimokozmetik.com sitesine ziyaret edip mail adresinizi kaydedip yeni ürünler hakkında hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Bitkimo müşteri hizmetleri numarası 0850 520 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bitkimo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için iletişim numarasını çevirerek müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Müşteri danışma hattı farklı hizmetler sunarak ister fiyat hakkında ister ürün stoğu hakkında bilgi verir. Ürün sorgulamasını yapmak istediğiniz detayları müşteri hizmetine aktararak bilgi sahibi olabilirsiniz. Direkt bağlanmak için müşteri hizmetlerini çalışma saatlerinde arayabilirsiniz. Bekleme yaşamadan hızlı bir şekilde işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile birlikte yapacağınız alışverişlerinizde istediğiniz adrese hızlı bir şekilde teslim olur. Dilediğiniz ürünün stok durumu bilgisini edindikten sonra istediğiniz miktarları güvenle sipariş edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri sayesinde daha hızlı siparişler oluşturulabilir. Sunulan hizmet politikaları gereği kaliteden taviz verilmez ve müşteri hizmetleri tüm merak ettiklerinizi cevaplar. Çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetleri istediğiniz hizmetten yararlanabilmenize yardımcı olur. Her ürün hakkında detaylara hakim olabilmek adına iletişim hattını kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile kampanyalar hakkında hızlıca  bilgi sahibi olabilir ve bu kampanyalardan nasıl yararlanacağınızı öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak ayrıca kargo sürecini ve takibini gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Sunulan hizmetler kalite standartları gereği dinlenir ve tüm görüşmeler kayıt altında tutulduğu için herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Bitkimo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 520 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bitkimo  Şikayet Hattı

Ürünlerle ilgili herhangi bir sorun ve şikayet olursa iletişim numarası üzerinden yetkili müşteri temsilcisiyle görüşüp şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.0850 520 24 24 numaralı iletişim numarasından 7/24 arama yapabilirsiniz. Sorunlarınız veya şikayetleriniz ile yakından ilgilenilecektir. Hat meşgul olması durumunda en yakın zaman içerisinde mutlaka aramanıza dönüş sağlanacaktır. İlgili sorununuza çözüm üretilecektir.

Bitkimo İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan adresi üzerinden iletişime geçilebilir. Firmanın Yakuplu mahallesi, Başkent caddesinde bulunan adresi Altıntaş apartmanı No:51-A konumda yer alır.

İrtibat kurabileceğiniz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 520 24 24 .

Bitkimo şikayet hattı 0850 520 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bitkimo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bitkimo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bitkimo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 520 24 24

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bitkimo çağrı merkezi numarasına 0850 520 24 24 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : BİTKİMO SAĞLIK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adres : YAKUPLU MAH. BAŞKENT CAD. – ALTINTAŞ APARTMANI NO: 51 A BEYLİKDÜZÜ/ İSTANBUL
E-Posta : bilgi@bitkimo.com
Telefon : 0850 520 24 24

Arama Terimleri: Bitkimo iletişim bilgileri, Bitkimo telefon no, Bitkimo irtibat tel, Bitkimo canlı destek, Bitkimo müşteri temsilcisi

Yorum Yap