Karaderili Şirketler Grubu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaderili Şirketler Grubu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaderili Şirketler Grubu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Karaderili Şirketler Grubu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Karaderili Şirketler Grubu şikayet hattına erişebilirsiniz. Karaderili Şirketler Grubu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Karaderili Şirketler Grubu Çağrı Merkezi Numarası

Turizm sektörü dünyanın en önemli sektörleri arasındadır. 3 tarafı denizler ile çevrili olan ülkemiz ise aynı zamanda dört mevsim bir arada yaşandığı için tüm zamanlarda tam anlamı bir turizm cenneti olup turizm sektöründe farklı tür ve kategorilerde hizmet veren irili ufaklı çok sayıda turizm işletmesi bulunuyor. Onlardan bir tanesi de çağrı merkezi numarası (0216) 386 91 61 olan ve alanında öncü bir kuruluş olan Karaderili Şirketler Grubu isimli firmadır. Kuruluş  1995 yılından beri hizmet vermektedir. Ülkemizde Bodrum, Kütahya, Yalova gibi farklı kentlerde çok özel konseptlerde otelleri yer alan bir şirkettir.

Karaderili Şirketler Grubu çağrı merkezi numarası 0216 386 91 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karaderili Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Anadolu yakasında olan Ataşehir kentinde olan firmanın müşteri hizmetleri numarası  da çağrı merkezi numarası ile aynı olup (0216) 386 91 61 biçimindedir. Bu numara aranarak firmaya ait oteller hakkında bilgi alınabilir. Rezervasyon konuları görüşülebilir.  Otellerle ilgili diğer merak edilen tüm soruların yanıtları mesai saatleri içinde aranarak öğrenilebilir. Firma bu noktada son derece modern bir yaklaşım ve mutlak müşteri memnuniyeti ile alanında uzman profesyoneller ile hizmet veren bir firmadır. Müşteri hizmetleri yetkilileri her türlü beklentiye kafada en ufak bir soru işareti kalmayacak biçimde yanıt verirler.

Karaderili Şirketler Grubu müşteri hizmetleri numarası 0216 386 91 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karaderili Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Son derece geniş kapsamlı bir firma olan şirketten herhangi bir yetkili ile görüşmek isterseniz ve direkt bağlanmak isterseniz yapmanız gereken ise şu şekildedir. Yukarıda belirtilen numarayı mesai saatleri içinde aramanız ve sonrasında ise eğer aradığınız kişinin dahili numarasını biliyorsanız tuşlamanız biçimindedir. Yok eğer görüşmek istediğiniz kişinin dahili numarasını bilmiyor iseniz o zaman yukarıda yer alan numara arandıktan sonra karşınıza çıkan müşteri hizmetleri yetkilisine görüşmek istediğiniz kişinin adını vermeniz yeterli olacaktır.

Karaderili Şirketler Grubu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 386 91 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karaderili Şirketler Grubu Şikayet Hattı

Son olarak eğer şirketler grubunun bir otelinde kaldınız ve eğer örneğin temizliğinden ve/veya çalışan personelden memnun kalmadınız ve bunu şikayet etmek istiyorsunuz, o zaman da yapmanız gereken şey yine üstte yer alan numarayı aramanız ve şikayet etmeniz gerekir.

Karaderili Şirketler Grubu şikayet hattı 0216 386 91 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Karaderili Şirketler Grubu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Karaderili Şirketler Grubu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Karaderili Şirketler Grubu Şirketler Grubu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 386 91 61

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Karaderili Şirketler Grubu çağrı merkezi numarasına 0216 386 91 61 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Karaderili Şirketler Grubu
Adres : Barbaros Mahallesi Mimar Sinan Cad. No:170 Ataşehir / İstanbul
E-Posta : destek@karaderiligroup.com
Müşteri Hizmetleri Telefon : 0216 386 91 61

Arama Terimleri: Karaderili Şirketler Grubu iletişim bilgileri, Karaderili Şirketler Grubu telefon no, Karaderili Şirketler Grubu irtibat tel, Karaderili Şirketler Grubu canlı destek, Karaderili Şirketler Grubu müşteri temsilcisi, Karaderili Şirketler Grubu şikayet hattı, Karaderili Şirketler Grubu müşteri hizmetleri numarası, Karaderili Şirketler Grubu çağrı merkezi numarası, Karaderili Şirketler Grubu iletişim numarası, Karaderili Şirketler Grubu çağrı merkezi, Karaderili Şirketler Grubu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap