zubizu-cagri-merkezi-numarasi

Zubizu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zubizu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zubizu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zubizu şikayet hattına erişebilirsiniz. Zubizu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ZUBİZU, Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen bir mobil uygulamadır. Uygulamaya iOS ve Android platformlarından erişim yapmak mümkündür. ZUBİZU, yaşadığınız şehre göre size tavsiyelerde bulunur, en ünlü ve en özel restoranlarda tek dokunuşla rezervasyon yapmanızı sağlar.

En beğendiğiniz ve trend markalardaki size özel indirimler, ilgi alanlarınıza göre her gün güncel olarak size özel yenilenen içeriklerle sizlere bol seçenekli teklifler sunar. ZUBİZU’da Yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat-eğlenceye tüm kategorilerde bol seçenekli en uygun teklifler sizi beliyor.

Zubizu Çağrı Merkezi Numarası

Zubizu, müşterilerinin ilgi alanlarını dikkate alan en güncel trendleri ön plana koyan bir uygulamadır. İçerikler her gün güncellenir, sevdiğiniz markalarla ilgili içeriklerle ilgili indirimler yer alır. Konser ve etkinliklere kolay erişebilir, istediğiniz restoranlara kolay rezervasyon yapabilirsiniz. Yeme içmeden modaya, seyahatten otomobile, sanattan eğlenceye kadar farklı öneri ve içerikler sunan, Doğuş Bilgi İşlem ve  Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir. Ödemeler kolaylıkla tek bir tuşla yapılabilir. Zubizu çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Zubizu Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş, restoran rezervasyonları, konser ve etkinliklerle ilgili müşterilerine yardımcı olan anında indirimlerle ilgili bildirim veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. 0 850 222 06 66 numaralı çağrı merkezi numarasından iletişime geçilebilir. Bu numara ile kuruma ulaşabilir her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşterilerine önemli markaların alışveriş kısımlarında yardımcı olan ürün bilgilendirmesi yapan, restoranlarda rezervasyon yapılmak istendiğinde müşteri temsilcisi yardımcı olabilir. Müşteri memnuniyeti konusunda kendilerini geliştiren şirket en kaliteli hizmeti verebilmek adına bilgi, istek ve görüşlerinizi kayıt altına alır. İstenirse destek@zubizu.com e-posta adresinden mesaj yoluyla iletişime geçilebilir. Her alanda müşterilerinin memnuniyeti için çaba gösteren ve sürekli kalitesini müşteri memnuniyetiyle geliştirmeye çaba gösteren firma, müşteri, öneri ve isteklerinin dikkate alır. Ayrıca ücretsiz bir şekilde Zubizu, App Store veya Google Play Store’dan indirip kullanılabilir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Zubizu müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Zubizu Müşteri hizmetleri Direk Bağlanma

Zubizu’ ya üye olmak için üyeden telefon numarası e-posta adresi ve bazı birtakım bilgiler alınır. Kişisel verilerin korunması amacıyla bunlar saklanır. Herhangi bir ücret ödemeden üye olunur. Üye olduktan sonra firma bünyesinde sahip olunan hizmetler üyeye sunulur. Üyeler belirli üye iş yerlerinde yaptıkları alışverişler, restoran rezervasyonlarıyla ödül kazanır. Üye kazandığı ödül puanlarını karşılığında ödüllerin yer aldığı katalog ürünlerine sahip olabilir. Üyeler istedikleri takdirde verilebilecek olan plastik kartları, sanal kartları kullanabilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zubizu müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Zubizu Şikayet Hattı

Zubizu müşteri temsilcilerinden kaynaklanan her türlü şikâyeti dikkate alır. Önerilerinizi önemser ve daima iletişime geçip şikâyet, öneri ya da memnuniyetlerinizle kalitesini daha da yukarılara taşımak ister. Bunun için https://www.zubizu.com. adresine girip ile iletişime geçilebilir. destek@zubizu.com e-posta adresinden mesaj ile her türlü istek, şikâyet ve öneriler bildirilebilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zubizu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zubizu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ZUBİZU’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ZUBİZU uygulamasında bulunan teknik sorunları kolayca bildirebilir, profilinizde yaşamış olduğunuz aksaklıkları bildirebilir, ödeme ve rezervasyon işlemlerindeki soru ve sorunlarınızı bildirebilir; soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi kolayca ZUBİZİ’ye bildirebilirsiniz.

ZUBİZU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 06 66

Arama Terimleri: zubizu iletişim bilgileri, zubizu telefon no, zubizu irtibat tel, zubizu canlı destek, zubizu müşteri temsilcisi, zubizu şikayet hattı, zubizu müşteri hizmetleri numarası, zubizu çağrı merkezi numarası, zubizu iletişim numarası, zubizu çağrı merkezi, zubizu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap