Homm Bitkisel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Homm Bitkisel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Homm Bitkisel çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Homm Bitkisel müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Homm Bitkisel şikayet hattına erişebilirsiniz. Homm Bitkisel müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Homm Bitkisel Çağrı Merkezi Numarası

Homm Bitkisel, günümüzde pek çok kişinin kolay bir şekilde para kazanmasını sağlayan bir girişim modelidir. 2017 yılından bu yana özellikle kadınların network marketing şeklinde çalışmalarını yürüttüğü bu girişim modeli, adından anlaşılacağı üzere bitkisel içerikli ürünlerden oluşmaktadır. Kimyasal herhangi bir içeriği barındırmayan ürünler genellikle gıda takviyeleri, kozmetik ürünler ve temizlik ürünlerinden oluşmaktadır.

Hemen hemen her yaş grubundan kadın erkek çalışanları ile bu modelin ürünlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek mümkündür. Buna bağlı olarak da pek çok kişi, gerek ürün satışında bulunmak gerekse satın alma ya da pek çok diğer bilgi ya da şikayetleri için markanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istemektedir.

Homm Bitkisel çağrı merkezi numarası 444 77 97 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Homm Bitkisel Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu marka, network marketing çalışma tarzına sahip olan bir firma olduğundan dolayı herhangi bir sorun ya da bilgi alışverişi için iletişime geçmek oldukça kolaydır. Çağrı merkezi hafta içi 09.00 –  17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kişiler hafta içi bu saat dilimi arasında 444 77 97 ya da 0531 341 01 15 numaralı iletişim numarasını tuşlayarak yetkili bir kişi ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişime geçebilmektedirler. Diğer bir yandan kişiler,  e-mail adresleri üzerinden de iletişime geçme seçeneğini kullanabilmektedirler.

Homm Bitkisel müşteri hizmetleri numarası 444 77 97 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Homm Bitkisel Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pek çok kişi, gerek kullandıkları ürünlerde karşı karşıya kaldıkları bir problemden gerekse herhangi bir ürün ya da genel bir bilgi alma konusunda firma yetkilileri ile direkt olarak iletişime geçmek istemektedirler. Buna bağlı olarak da direkt olarak bağlanma talebinde bulunmaktadırlar. Fakat bu markada kişilerin iletişim kuarabileceği tek bir ileişim numarası yer almaktadır. Hafta içi belirli bir saat aralığında bu numarayı tuşlayarak kolay bir şekilde iletişime geçilebilmektedir.

Homm Bitkisel müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 77 97 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Homm Bitkisel Şikayet Hattı

Pek çok kişi ürünler hakkında ya da alışverişte karşı karşıya kalmış oldukları problemler hakkında şikayette bulunmak istemektedirler. Buna bağlı olarak da şikayet hattı merak edilmektedir. Fakat kişiler dilerse şikayetlerini çağrı merkezine iletebilmektedir. Ek olarak bir şikayet hattı bulunmamaktadır.

Homm Bitkisel şikayet hattı 444 77 97 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Homm Bitkisel müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Homm Bitkisel şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Homm Bitkisel Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 77 97

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Homm Bitkisel çağrı merkezi numarasına 444 77 97 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Homm Bitkisel
Adres : Zümrütevler Mahallesi Nil Caddesi İnanç Sokak 55/ 1 – Maltepe/İstanbul
E-Posta : info@hommbitkisel.com.tr
Çağrı Merkezi Numarası : 444 77 97

Arama Terimleri: Homm Bitkisel iletişim bilgileri, Homm Bitkisel telefon no, Homm Bitkisel irtibat tel, Homm Bitkisel canlı destek, Homm Bitkisel müşteri temsilcisi, Homm Bitkisel şikayet hattı, Homm Bitkisel müşteri hizmetleri numarası, Homm Bitkisel çağrı merkezi numarası, Homm Bitkisel iletişim numarası, Homm Bitkisel çağrı merkezi, Homm Bitkisel müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap