yandex-cagri-merkezi-numarasi

Yandex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yandex çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yandex müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yandex şikayet hattına erişebilirsiniz. Yandex müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yandex, 1997 yılında Rusya’da kurulmuş internet tabanlı ürün üreticisi ve geliştiricisidir. Rusya’da en çok kullanılan arama motoru Yandex’tir. Son zamanlarda yaptığı iş ortaklıkları, ülkemizde yaptığı büyük yatırımlar, yenilikleri ve kolay kullanımı ile adını sıklıkla duyurmayı başarmış bir şirkettir. Mozilla Firefox internet tarayıcısında Türkiye için varsayılan arama motoru Yandex olmuştur.

Yandex; Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan, Ukrayna ve Türkiye ülkelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizde de aktif durumda ofisi bulunmaktadır. Birçok spor kulübü ve şirketle ortaklığı bulunmaktadır. Samimiyeti ve yenilikleriyle her geçen gün kullanımı artmaktadır. Yandex’in verdiği hizmetlerin bazıları şunlardır; Yandex.Arama, Yandex.Direct, Yandex.Disk, Yandex.Haritalar, Yandex Mail, Yandex.Navigasyon, Yandex.Browser, Yandex.Metrica, Yandex.Çeviri, Yandex.Toloka.

Yandex Çağrı Merkezi Numarası

Yandex başta internet tabanlı ürünler ve hizmetleri kapsamak üzere ulaşım, e-ticaret, navigasyon, mobil uygulama ve reklamcılık gibi birçok alanda hizmet veren yetmişten fazla servise sahiptir. Bu alanlarda size hizmet verirken müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çabalıyoruz. Şikayetleriniz, önerileriniz ve yaşadığınız problemleri çok önemsiyoruz. Bu nedenle müşteri servisi ağımızı her geçen gün daha iyi hale getiriyoruz. Servislerimizden yararlanırken hiçbir sorun yaşamamanız, ve bu süreçte sizin memnuniyetinizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Merak ettiklerinize daha kısa yoldan cevap bulmak isterseniz destek servisimize https://yandex.com/support/  adresinden bağlanabilir ve merak ettiğiniz sorulara ya da yaşadığınız birçok problemin çözümüne anında ulaşabilirsiniz. Yandex çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yandex Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye dahil olmak üzere 17 ülkede 30 adet ofise sahip olan firmamız. Dünyanın en büyük 3. arama motorudur ve %58,25 pazar payı ile arama motoru pazarının lideri konumunda bulunmaktadır. Siz müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın bize duyduğu güven sayesinde bu güzel konumda olduğumuzun farkındayız. Bu yüzden müşteri memnuniyeti ve keyifli bir kullanıcı deneyimi, bizim en önemli önceliğimizdir. Yandex ile verileriniz güven altındadır ve gizlilik kanunları esas alınmıştır. Eğer bizimle iletişim kurmak, şikayet ve öneride bulunmak ya da yaşadığınız bir soruna anında çözüm bulmak isterseniz,  Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No:5 Ofis No: 27-28-29-32  Levent, Şişli  adresinden İstanbul ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize bağlanmak için   00 7 495 739 22 22 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize bağlanabilir ve donanımlı personellerimizle problemlerinize kısa bir süre içerisinde çözüm üretebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yandex müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yandex Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yandex müşterileri ile beraber anında çözüme odaklanmıştır. Milyonlarca kullanıcısı ve müşterisi olan firmamız, sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözebilmek için özel bir yapılanmaya sahiptir. İstanbul ofisimizin   (0212) 386 87 61 numaralı telefon numarasını arayarak personellerimiz ile direk iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yandex müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yandex Şikayet Hattı

Şikayetleriniz kendimizi geliştirmek ve size daha iyi bir deneyim sunabilmek için hayati öneme sahiptir. Şikayetlerinizi bize iletmenin en kolay yolu  eng-ad@yandex-team.ru   adresine mail atmak olacaktır. Müşteri temsilcilerimizi arayarak telefon yolu ile de şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.  Personellerimizin size en kısa sürede dönüş yapacağından ve memnuniyet verici bir şekilde durumu sonlandıracağından şüpheniz olmasın.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yandex müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yandex şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yandex’in kullanıcılar için bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası (0212) 386 87 61 Türkiye Yandex ofisi.

Ancak aşağıda vereceğimiz bağlantı aracılığıyla Yandex.Yardım merkezine ulaşabilir, hangi ürünle ilgili destek almak isterseniz detaylı bir şekilde sorunun nedeni ve cevabını bulabilirsiniz. Ayrıca Yandex’e sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Yandex Yardım Merkezi

Arama Terimleri: yandex iletişim bilgileri, yandex telefon no, yandex irtibat tel, yandex canlı destek, yandex müşteri temsilcisi, yandex şikayet hattı, yandex müşteri hizmetleri numarası, yandex çağrı merkezi numarası, yandex iletişim numarası, yandex çağrı merkezi, yandex müşteri hizmetleri direk bağlanma

151 Yorum

 1. Özgüç Altun 20 Aralık 2019
 2. Gökhan 7 Mart 2020
 3. mehmet ali ergöz 16 Mayıs 2020
 4. Serkan 30 Haziran 2021
 5. MEHMET ÇAKMAK 3 Ağustos 2021
 6. Serkan 28 Mart 2022
 7. Mustafa ozbas 18 Nisan 2022
 8. VARDAN MÜHENDİSLİK 16 Mayıs 2022
 9. İso 22 Mayıs 2022
 10. ALİ ÜRBÜZ 20 Temmuz 2022
 11. VİLDAN 26 Ağustos 2022
 12. hüseyin mercan 22 Kasım 2022
 13. hüseyin mercan 22 Kasım 2022
 14. Tuncay 26 Ocak 2023
  • ayse bilgen 4 Nisan 2023
 15. ayse bilgen 4 Nisan 2023
 16. TEMEL YAŞAR SEYMENOĞLU 16 Mayıs 2023
 17. Nihat 6 Kasım 2023
 18. Adnan Erhan Sungur 9 Kasım 2023
 19. Barisss 3 Şubat 2024
 20. vedat ozcan 25 Mart 2024

Yorum Yap