Tickets Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tickets Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tickets çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tickets müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tickets şikayet hattına erişebilirsiniz. Tickets müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tickets Çağrı Merkezi Numarası

Tickets, turistik tanıtımlar yapan bir internet platformudur. Hizmet alanı en geniş internet tanıtım kuruluşlarındandır. Firma çağrı merkezi numarası, 0 212 9122324 olup, haftanın her günü ve her saatinde, rezervasyon ve bilgilendirmeler ile ilgili temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Otobüs, tren, uçak biletleri, rent a car, sigorta, hafta sonu organize edilen turlar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Seyahat alanları ile ilgili ayrıntılı bilgi verilir, hizmet verenler arasında fiyat karşılaştırması yapılır. Buna göre müşteriler tarafından en uygun seçim yapılır.

Tickets çağrı merkezi numarası 0 212 9122324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tickets Müşteri Hizmetleri Numarası

Rezervasyon ve seyahat etmek için kullanılan ulaşım araçlarında dair bilet bilgileri almak ve rezervasyon yaptırmak için Tickets müşteri hizmetleri numarası olan 0 212 9122324 ile firmaya her an ulaşabilirsiniz. Hizmet alındıktan sonra olabilecek problemler ve satış sonrası hizmetler için bu numaradan bilgi alınabilir.

Hizmet satın alırken, ürünler ile ilgili fikir alma, sorunlara kısa sürede çözüm getirmek ya da genel olarak sorunlara çözüm getirmek gerekir. Bilgi ve tecrübesi olan müşteri temsilcileri yardımı ile bilet rezervasyonu ve bu hizmeti sunan firmaların sunduğu hizmetler ile ilgili bilgi alınabilir.

Tickets müşteri hizmetleri numarası 0 212 9122324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tickets Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Seyahat ve bilet hizmeti almak isteyen çoğu kullanıcı müşteri yetkililerine direk olarak bağlanmak ister. Tickets direkt bağlanma hizmeti ile 0 212 9122324 numaralı hattan, sesli yanıt sistemini beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Seyahat için bilet rezervasyonu kimi zaman aciliyet teşkil eder. Bu nedenle müşteriler, çağrı merkezinde beklemeden, direk bağlanma hizmeti ile ilgililere ulaşmak ister. Müşterilerin beklediği seri çözüm bulma konusunda yetkin temsilciler, rezervasyon yapma ve seyahat bilgileri verilmektedir.

Tickets müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 212 9122324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tickets Şikayet Hattı

Sanal seyahat platformu olan firma hizmetlerinde müşteriler her zaman beklentilerine cevap bulamayabilir ya da hizmet sonrası olumsuz durumlar yaşayabilirler. Bu nedenle +90 212 9122324 numaralı Tickets şikayet hattı ile sorunlar bildirilerek çözüm bulunmaya çalışılır.

Anlaşmalı kurumlara yapılan bilet rezervasyonlarında, fiyat olarak en uygun olanı müşterilerce tercih edilir. Güncellenen teknolojik altyapı ve çözümcü çalışmalar ile en rahat ve en ucuz seyahat yapılması sağlanarak, maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır.

Tickets şikayet hattı 0 212 9122324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tickets müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tickets şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tickets Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 212 9122324

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tickets çağrı merkezi numarasına 0 212 9122324 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kiss And Fly Ticket Biletleme Hizmetleri Turizm Ticaret Limited Şirketi

Adres : Çobanсeşme Mah. Sanayi Cad. Nish İstanbul No.44, D Blok, Kat 10, Daire 119, Bahçelievler, İstanbul

E-Posta : 

Biletinizdeki iade ve değişiklik konusundaki problemleriniz için helpdesk@tickets.com.tr

Bilet hakkında çözüm gereken problemleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz için feedback@tickets.com.tr

Ödeme kısmı ile ilgili problemleriniz için payments@tickets.com.tr’ye yazabilirsiniz.

Bunun dışındaki sorularınızı info@tickets.com.tr’ye mail gönderebilirsiniz.

Telefon : 0212 912 23 24

Arama Terimleri: Tickets iletişim bilgileri, Tickets telefon no, Tickets irtibat tel, Tickets canlı destek, Tickets müşteri temsilcisi

Yorum Yap