Anker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anker çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Anker müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Anker şikayet hattına erişebilirsiniz. Anker müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Anker Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji insanlar için günümüzde olmazsa olmaz faydaları getiren bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla beraber, kişilerin hayatlarına getirdiği ürünler ve cihazlarla da toplum içerisinde 7’den 70’e birçok kişinin gündelik yaşantılarına entegre olmuştur. Bu teknolojik gelişmeler sonucunda karşımıza çıkan ürünlerin üretimlerini yapan birçok firma yer almaktadır. Özellikle mobil cihazlar üzerinde yapılan çalışmalar, büyük bir sektör halini almıştır. Anker firması da bu noktada kişilere birçok farklı ürünün ulaşmasına yardımcı olmuştur. Mobil cihazlar için kablosuz ürünlerin üretilmesinde firma aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Marka hakkındaki sorularınızın cevabını alabilmek için çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde bu bilgiler yer alabilmektedir.

Anker çağrı merkezi numarası 0850 460 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anker Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma özellikle kablosuz şarj cihazları üzerinde birçok farklı ürün ortaya koymaktadır. Bu cihazlar insanlar arasında genellikle “Powerbank” olarak bilinmektedir. Aynı zamanda araç içi şarjlar veyahut duvar şarjları için yapılan üretimler de firma tarafından bilfiil sağlanmaktadır. Öte yandan son dönemlerde akıllı ev sistemleri popüler bir şekilde insanların arasında konuşulmaktadır. Firma da bu doğrultuda çeşitli hizmetlerin üretilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Markanın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanırken veyahut öncesinde sonrasında aklınızda bazı soru işaretleri varsa müşteri hizmetleri numarası ile bunu ortadan kaldırabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasına internet üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Birçok servisi bu numaradan alabileceksiniz.

Anker müşteri hizmetleri numarası 0850 460 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anker Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma müşterilerine hizmet vermeye başladığı günden bu yana her zaman insanların mutluluğunu ve huzurunu düşünerek adımlarını atmaktadır. Müşteri hizmetleri içerisinde yalnızca operatör hizmetleri değil bununla beraber ürünler hakkında bilgiler almak veyahut satın alım sürecinin gidişatını öğrenebilmek için kullanılmaktadır. Eğer sorunlarınız için operatöre doğrudan ulaşmak istiyorsanız direkt bağlanma numaralarını kullanabilirsiniz. Bu numaralar firmaların web sitelerinde yer alabilmektedir.

Anker müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 460 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anker Şikayet Hattı

Marka, ürünlerini ortaya koyarken her zaman müşterileri tarafından gelen geri dönüşümleri ve bildirimleri göz önüne almaktadır. Bu sebeple şikayet hattını kullanmak önemlidir. Kişiler firmadan almış oldukları tüm ürünler için bildirimlerini yapabilmektedir. Şikayet hattına gelen bilgileri iyi bir şekilde analiz edip sonrasında yeni ürünleri bu doğrultuda devam ettirmektedir.

Anker şikayet hattı 0850 460 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Anker müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Anker şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Anker Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 460 14 14

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Anker çağrı merkezi numarasına 0850 460 14 14 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Sanal İletisim Teknoloji Ürünleri Pazarlama ve Dış. Tic. Ltd. Şti.
Adres : Merkez :Seba Offıce Boulevard Ayazağa mah. Mimar Sinan Sok. No:21 D Blok Kat:4D:29 , 34485 Sarıyer / İstanbul – – Teknik Servis & Depo : Seyrantepe mah. Çekimser sok. No:12/B Kağıthane/İstanbul
E-Posta : kurumsal@anker-tr.com
Telefon : 0850 460 14 14

Arama Terimleri: Anker iletişim bilgileri, Anker telefon no, Anker irtibat tel, Anker canlı destek, Anker müşteri temsilcisi, Anker şikayet hattı, Anker müşteri hizmetleri numarası, Anker çağrı merkezi numarası, Anker iletişim numarası, Anker çağrı merkezi, Anker müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap