Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 2019, Ziraat Bankası telefon numarası, Ziraat Bankası iletişim, Ziraat Bankası müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 2019​

Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren 3 büyük kamu bankasından birisi olan Ziraat Bankası, işlem hacmi ile Türkiye’ nin uluslararası alandaki en değerli bankaları arasında yer alıyor. Türkiye genelinde ve yurtdışında gerçekleştirilen devasa yatırımlara sunduğu kredi destekleri ile ciddi Pazar hacmine sahiptir. 1863 yılında Cumhuriyet öncesi Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kuruluşu gerçekleştirilen Ziraat Bankası’ nın o dönemki adı “Memleket Sandıkları” şeklindeydi. Cumhuriyet dönemiyle birlikte Ziraat Bankası adını aldı. Bankacılık sektöründe “Bir Bankadan Daha Fazlası” sloganı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Ziraat Bankası’ nın bankacılık sektöründeki hizmetlerine ilişkin bilgi almak ya da mevcut işlemlere ilişkin destek almak üzere Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 2019 üzerinden direkt olarak müşteri temsilcisiyle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası, uluslararası kapsamda Türkiye’ nin en değerli birkaç bankasından birisidir. Türkiye genelinde baraj, köprü, otoyol, nükleer santral, havaalanı gibi yüksek maliyetlere sahip olan projeler için kamu ve özel sektöre yönelik olarak kredileri bulunmaktadır. Desteklediği büyük projeleri ile her geçen gün büyüyen Türkiye’ nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası, geniş hizmet portföyü ile kamu ve özel sektöre kurumsal hizmetlerinin yanı sıra bireysel tüketicilere yönelik olarak da hizmet çeşitliliği bulunuyor. Bireysel, girişimci, kurumsal, KOBİ, Çiftçi gibi Türkiye ekonomisinin tüm yapı taşlarına yönelik olarak farklı kampanya ve ürünleri ile faaliyet gösteren Ziraat Bankası’ nın hizmetlerine ilişkin bilgi almak ya da işlemlerde yaşanan teknik sorunlar vb. için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 2019 ile hızlı ve kolay şekilde teknik destek alınabiliyor.

Sosyal sorumluluk, kültür ve sanat, spor gibi alanlara yönelik önemli yatırım ve bağışları ile de dikkat çeken Ziraat Bankası, uluslararası alanda da en dinamik bankalardan birisidir. Ziraat Bankası’ nın New York, Londra, Bakü, Atina gibi dünyanın önemli şehirlerinde şubeleri bulunuyor. Ziraat Bankası’ nın yurtdışındaki şubeleri arasında ayrıca Bakü, Sofya, Bağdat, Tiflis, Karakum, Akdoğan, Gazimağusa, Erbil, Bağdat, İskeçe, Gümülcine, Cidde ve Karaoğlanoğlu gibi şehirlerde bulunmaktadır. Ayrıca Ziraat Bankası’ nın Tahran ve Karaçi şehirlerinde de temsilcilikleri bulunuyor. Bu şekilde uluslararası düzeyde faaliyet gösteren Türk bankacılık kuruluşlarından birisi olan Ziraat Bankası, müşteri hizmetleri alanında da hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine yönelik olarak son derece dinamik bir hizmet yapısına sahiptir. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 2019 ile kolayca Ziraat Bankası’ nın müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Numarası 2019

Türkiye’ nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine yönelik olarak dinamik bir çağrı merkezi ile hizmet veriyor. Bu çerçevede de Ziraat Bankası çağrı merkezi numarası 2019 bilgileri “444” ve “0850” sisteminde iki farklı numarası bulunmaktadır. Bu kapsamda Ziraat Bankası çağrı merkezi ile her türlü bankacılık işlemi ile ilgili olarak bilgi almak ve işlem gerçekleştirmek için 444 00 00 numarası 7/24 kesintisiz olarak, kolayca tüm mobil hat ve sabit hat numaraları üzerinden aranabilmektedir. Ziraat Bankası’ nın 444 00 00 numarasından direkt müşteri temsilcisiyle görüşme gerçekleştirebilmek için Ziraat Bankası müşterilerinin görüşme sırasında T.C. kimlik numarası bilgisini girmesinden sonra “2” ve sonrasında “0” tuşlarına basması ve gelen telesekreter konuşmasının ardından “1” tuşuna basması gerekiyor. Bu şekilde direkt olarak müşteri temsilcisiyle görüşme gerçekleştirebiliyor.

Ziraat Bankası çağrı merkezi numarası 2019 bilgilerinden birisi de 0850 220 00 00 şeklindedir. Ziraat Bankası müşterisi olunsun ya da olunmasın fark etmeksizin 0850’li numara üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor. Ziraat Bankası’ nın çağrı merkezi numarası üzerinden kolay bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmek mümkün olduğu gibi bankacılık, kredi, sigortacılık gibi tüm ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak yine kolayca bilgi alınabilmesi mümkündür. Ziraat Bankası’ nın ürün ve hizmet portföyü dahilinde olan her türlü işlem ve konuya ilişkin olarak çağrı merkezi numaraları üzerinden teknik destek hizmetlerinin alınabilmesi mümkündür.

Kurumsal bankacılık standartlarına uygun ve modern teknolojiyle geliştirilmiş Ziraat Bankası müşteri hizmetleri servisini günün her saatinde son derece pratik bir şekilde kesintisiz olarak arayabilme imkanı bulunuyor. Kurumsal sektörde müşteri hizmetlerine ilişkin olarak çok sık görülen çalışma saatleri sınırlaması ise bulunmamaktadır. Bu sayede de ister 444’ lü numaradan, ister de 0850’ li numaradan kolay bir şekilde Ziraat Bankası çağrı merkezi numarası 2019 servisleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak bağlantı gerçekleştirilebiliyor. Gün boyunca canlı destek hizmeti sağlayan müşteri temsilcileriyle hizmet veriyor olduğundan uzun süre beklemek zorunda kalmadan aramaya konu olan durumla ilgili olarak yetkili birimlerdeki müşteri temsilcileriyle direkt olarak görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası Telefon Numarası

Ziraat Bankası’ nın hem yurtiçinde hem de yurtdışında mevcut olan milyonlarca müşterisine daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilmek amacı ile hem 444’ lü hem de 0850’ li numaraları üzerinden müşteri hizmetleri desteği sağlamaktadır. Özellikle de Ziraat Bankası müşterileri ve Ziraat Bankası müşterisi olmayan kişiler her iki Ziraat Bankası telefon numarası üzerinden müşteri temsilcileriyle direkt görüşme gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bankası telefon numarası üzerinden gerçekleştirilmek istenen bankacılık işlemleri ya da ürün ve hizmetlere ilişkin bilgi alım işlemleri sıra beklemeden günün en yoğun saatlerinde dahi tamamlanabiliyor. Türkiye genelinde her bölgeye ilişkin yüksek personel sayısına sahip olan çağrı merkezleriyle faaliyet gösterdiğinden Ziraat Bankası, tüketicilerin bankacılık hizmetlerine erişim sorunu yaşamamasını sağlıyor. Dinamik ve teknolojik çağrı merkezi altyapısı sayesinde de Ziraat Bankası’ nın şirket yapısı içerisinde arama sebebi olan ilgili konuya ilişkin olarak yetkili departmanlara kolayca yönlendirme sağlanabildiği gibi sıra beklemeden ilgili yetkili personellerle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası İletişim

Tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek ve telefon bankacılığı teknolojisinin getirdiği kolaylıklardan yararlanabilmelerini sağlamak amacıyla Ziraat Bankası tarafından müşteri hizmetleri desteği iki farklı kanaldan sunuluyor. Bununla birlikte Ziraat Bankası iletişim yapısı, tüketicilerin yaşadıkları sorunlarda daha hızlı çözüme ulaşabilmelerini hedefliyor. Bu çerçevede de çağrı merkezinin yanı sıra özellikle büyük hassasiyet ve önem taşıyan bir durum olan kayıp ve çalıntı kart bildirimleri içinde bir Ziraat Bankası telefon numarasının bulunduğu biliniyor. Türkiye’ de Ziraat Bankası’na ait banka kartı ya da kredi kartı kullanan tüketicilerin ilgili kartlara ilişkin kayıp veya çalıntı bildirimlerini vakit kaybetmeden yapabilmeleri için 0 850 258 00 00 numarası üzerinden başvuru alıyor.

Ziraat Bankası müşterileri Ziraat Bankası iletişim kanallarından birisi olan 0850 258 00 00 numarasını arayarak, kaybolan veya çalınan kredi kartı, banka kartı gibi ürünlerin iptal edilmesini sağlıyor. Bu şekilde Ziraat Bankası’ nda bulunan bankacılık ürünlerine ilişkin olarak mağduriyetler ile karşı karşıya kalabileceği güvenlik risklerini en hızlı şekilde ortadan kaldırabilmektedir. Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi’ de diğer çağrı merkezi servisleri gibi 7/24 kesintisiz olarak aranabiliyor. Üstelik sıra bekleme ya da departmanlar arasında sesli veya tuşlu yönlendirmeler ile vakit kaybetmeden kayıp ve çalıntı kart bildirimi işlemlerinin tamamlanabilmesi mümkündür.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 220 00 00

Ziraat Bankası 444’lü Numara
444 00 00

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ziraat Bankası çağrı merkezi, Ziraat Bankası iletişim bilgileri, Ziraat Bankası telefon numarası, Ziraat Bankası müşteri temsilcisi, Ziraat Bankası şikayet hattı, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 2019

Yorum Yap