ziraat-bankasi-cagri-merkezi-numarasi

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Ziraat Bankası, müşterilerine daha kaliteli hizmet edebilmek için çağrı merkezini kurmuştur.

Ziraat Bankasında yapacağınız işlemle ilgili çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Oldukça geniş ürün çeşidine ve gelişmiş altyapısına uygun olarak müşterilerine uygun çözüm yolları üreten Ziraat Bankası her geçen gün kendini güçlendirmekte ve yenilemektedir. Müşteri memnuniyetine önem vererek ve en uygun kredi hizmetlerini sağlamaya çalışarak gelişen Türkiye’mize destek vermeye çalışmaktadır.

Ziraat Bankası Nedir?

Cumhuriyetten önce Osmanlı döneminin son kısımlarında yabancı devletlerin varlığını arttırarak halkı borçlu hale getirmeleri ve bununla beraber bir çok tefecinin türemesi halkımızı oldukça zor duruma düşürmüştür. Milli bankacılığın henüz düşünülemediği bir dönemde en çok zarar gören çiftçilerimiz bu durumun daha fazla böyle süremeyeceğini düşünerek ilk defa atılımlar atılmıştır. Çiftçilerin destek sağladığı ve artan yabancı bankalara rağmen ilerleyebildiği bu sistem Ziraat Bankası’nın temellerini oluşturmuştur.

Günümüze kadar süren serüvende Ziraat Bankası sürekli sisteminin güncel tutmuş ve gelişimine devam ederek bütün insanların hizmetine koşmuştur. Uygun ödeme planları ile her kesimden halkımıza hitap ederek ve amaç olarak insanımızın rahatını, parasal ihtiyacını en uygun ve hızlı yoldan çözmeye çalışmıştır.

Ziraat Bankası günümüzde müşteri memnuniyeti için çağrı merkezileri, şubeleri, atmleri, uygulamaları ile her yoldan teknolojiyi ve ekonomiyi harmanlayarak müşterilerine hizmet etmektedir. Sermaye ve ödeme işlemlerinde gayet iyi bir durumda olan banka finansal işlemler açısından pratik ve hızlı sonuçlar için uğraşmaktadır.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Ziraat Bankasında işlem yapmak veya bilgi almak için arayabileceğiniz Ziraat Bankası iletişim 444 lü numarası mevcuttur. Ziraat bankası çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışmakta ve müşterilerine her zaman yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bunun yanı sıra Ziraat Bankası müşteri hizmetleri için aynı çağrı merkezine 0850 ile başlayan numaradan da ulaşabilirsiniz. Mobil bankacılık, internet bankacılığı, kayıp çalıntı bildirimi, kredi işlemleri, vadeli ve vadesiz hesap gibi tüm işlemlerinizi Ziraat Bankası çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası modern bankacılığa uyum sağlayarak ve bu alanda ipi göğüsleyerek gelişimini devam ettirirken ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası olarak da aktif olarak hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden bilgi alabilir ve her türlü konuda deste talebinde bulunabilirsiniz.

Aktif olarak kullanılan müşteri hizmetleri numarası 0850 220 00 00 olup bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 220 00 00

Ziraat Bankası İletişim 444 lü numarası:
444 00 00

Ziraat Bankasına olan istek ve şikayetlerinizi telefonla aramak yerine aşağıdaki linkten mesaj yazarak da ulaştırabilirsiniz. İletişim formu üzerinden her türlü talep ve önerilerinizi iletebilir ve sizlere kısa sürede dönüşleri bekleyebilirsiniz. Ziraat bankası müşteri hizmetleri iletişim formu üzerinden verdiğiniz bilgiler ile iletişime geçerek bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki link üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İletişim Formu

Arama Terimleri: ziraat bankası iletişim bilgileri, ziraat bankası telefon no, ziraat bankası irtibat tel, ziraat bankası canlı destek, ziraat bankası müşteri temsilcisi, ziraat bankası şikayet hattı, ziraat bankası müşteri hizmetleri, ziraat bankası çağrı merkezi, ziraat bankası çağrı merkezi numarası, ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası

311 Yorum

 1. esat mert 2 Mart 2018
  • Yönetici 3 Mart 2018
 2. Bade Kevser 5 Mart 2018
 3. HAKKI 6 Mart 2018
 4. AYŞE UYGUÇ 7 Mart 2018
  • Baki Hiçyılmaz 4 Ağustos 2018
 5. Fatih 9 Mart 2018
 6. Zeynep 10 Nisan 2018
 7. Nihat 23 Nisan 2018
 8. Necdet 18 Mayıs 2018
 9. sunay 23 Mayıs 2018
 10. Makbule Lamia Okutucu 4 Haziran 2018
 11. Ibrahim 22 Haziran 2018
 12. emre 14 Temmuz 2018
 13. MEHMET BERK 25 Şubat 2019

Yorum Yap