BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BKM Express çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BKM Express müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BKM Express şikayet hattına erişebilirsiniz. BKM Express müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

BKM Express, BKM yani Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Çoğu kişi internet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı veya banka kartı bilgilerini girmeye çekinmektedir. BKM Express aracılığıyla adınıza kayıtlı tüm banka kartlarını ve kredi kartlarını BKM Express uygulamasına tanımlayabilir, ödeme yapacağınız yere kart bilgilerinizi girmeden tanımladığınız ödeme yollarıyla saniyeler içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

BKM Express ücretsiz bir hizmettir. Hızlı ve güvenli olması açısından birçok kişinin gözde ödeme yöntemi olmayı başarmıştır. Her gün birbirinden özel fırsat ve teklifleriyle kullanıcılarına en uygun alışveriş yapmalarını sağlar.

BKM Express Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde pek çok işimizi ve ihtiyacımızı internet üzerinden kurulmuş sistemler çerçevesinde halledebiliyoruz. Online ödemelerle ilgili de e-ticaret siteleri ve alışveriş siteleri ile bankalar arası ödeme kolaylığı sağlama noktasında en çok tercih edilen uygulamanın BKM Express olduğu bilinmektedir. Sistemi kullanarak yaptığınız tüm ödemeler karşılığında Paraf para kazanır ve birçok kampanyada faydalanmaya hak kazanırsınız. Ayrıca pratik bir kullanım işleyişi olmasının yanı sıra, uygulamamızın kullanımında güvenliğe son derece önem veren sıkı politikalar uyguluyoruz. Bu da bizim farkımızı ortaya koymaktadır. İşimizde vaat ettiğimiz güvence, elbette sizlerin memnuniyeti ya da şikayetlerini de dikkatle baz almamızı sağlıyor ve gerektiriyor. Bu nedenle aklınızda yer etmiş tüm soru ve sorunlarınızı gidermek adına çağrı merkezlerimizdeki ekibimizle sizlerin yanındayız. BKM Express çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BKM Express Müşteri Hizmetleri Numarası

Online harcamalarınızda hiçbir komisyon ve kesinti uygulanmaksızın oldukça kolay bir biçimde ödemeleriniz sağlayabilirsiniz. Gerek yüzyüze gerekse internet üzerinden yapılan ödemelerde güvenliğiniz ve bilgilerinizin muhafazası büyük özveriyle sağlanır. Herhangi bir mağaza ya da sitede, yaptığınız bir alışveriş neticesinde BKM Express kaynaklı bir yanlışlık ya da aksaklık yaşadıysanız bize ulaşabilirsiniz. Üyelik veya sonrasındaki kullanım sürecinde merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her ne varsa 0850 20 10 256 numaralı hattı aradığınız zaman müşteri hizmetleri temsilcimizle mevcut problemi paylaşabilirsiniz. Temsilcimiz sorunu çözme odaklı yaklaşımlarda bulunacaktır. Görüşmeniz kayıt altında yapılacaktır. Fakat kişisel verilerinizin tamamı bünyemizde mahfuz kalacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi BKM Express müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

BKM Express Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Para talep etme ve para gönderme gibi transferlerde saniyeler içerisinde işleminizi halletme kolaylığı ile güvenli ödeme özelliği sayesinde herkes için revaçta olan sistemimizde, elbette bir sorun teşkil olduğunda çözüme odaklı yaklaşmaktayız. 0850 20 10 256 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bize her an ulaşıp yaşadığınız sıkıntıyı anlatabilirsiniz. Kart sahibiyseniz “1” , iş yeri sahibiyseniz “2” ve diğer işlemleriniz içinse direkt bağlanmak adına “3”’ü tuşlamanız yeterlidir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BKM Express müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

BKM Express Şikayet Hattı

BKM Express şikayet hattı kıymetli kullanıcılarımızın yaşadığı tüm tatsız deneyimleri çözmek adına hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz dışında başka bir mecraya başvurmayı dilemeniz durumunda ExpressDestek@bkm.com.tr adresimizden bize ulaşıp; istek, soru ve önerilerinizi doldurduğunuz form ile birimlerimize iletebilirsiniz. Talebiniz karşılığında en kısa zamanda çözüm için size ulaşılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen BKM Express müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri BKM Express şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

Bankalararası Kart Merkezi
Adres: Nispetiye Cad. Akmerkez E3 Blok Kat: 5 Etiler 34337 İstanbul

BKM Express Destek Merkezi numaraları:
0212 4010 256 (BKM)

0850 2010 256 (BKM)

BKM Express Destek E-Posta Adresi: ExpressDestek@bkm.com.tr
BKM Express Kayıtlı E-Posta Adresi: bkm@hs02.kep.tr

BKM Express’in 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ödemeleriniz esnasında yaşadığınız problemleri, üyeliğiniz hakkında yaşanılan tüm problemleri ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 2010 256

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. BKM Express çağrı merkezi numarasına 0850 2010 256 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: bkm express iletişim bilgileri, bkm express telefon no, bkm express irtibat tel, bkm express canlı destek, bkm express müşteri temsilcisi, bkm express şikayet hattı, bkm express müşteri hizmetleri numarası, bkm express çağrı merkezi numarası, bkm express iletişim numarası, bkm express çağrı merkezi, bkm express müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Ferit Ay 19 Kasım 2017
    • cagrimerkezimizyazar 19 Kasım 2017

Yorum Yap