icbc-bank-cagri-merkezi-numarasi

ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ICBC Bank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ICBC Bank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ICBC Bank şikayet hattına erişebilirsiniz. ICBC Bank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ICBC Bank, eski Tekstil Bankası’nın Çin merkezli ICBC grubu tarafından satın alınıp, isminin değiştirilmesiyle 2015 yılının Kasım ayında faaliyetlerine başlamış oldu. ICBC Bank, Bireysel ve Kurumsal olarak tüm müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm bankacılık hizmetleri, banka kartları, kredi kartları, bireysel ve kobilere özel faizli krediler, sigorta, emeklilik, kasa gibi birçok faaliyet alanında kendini göstermektedir.

ICBC Turkey yani ICBC Bank’ın İstanbul ilimizce bir Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde 44 adet şubesi ve 49 adet ATM’si bulunmaktadır. Ayrıca ICBC Bank internet bankası ve telefon şubesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

ICBC Bank Çağrı Merkezi Numarası

1984 yılında kurulan ICBC Bank(Industrial and Commercial Bank of China Limited), müşterilerine finansal ürün ve hizmet sunmaktadır. Ekim 2006 yılında Shanghai ve Hong Kong borsalarında kote olan banka, 48 ülkeyi ve bölgeyi kapsayan, altı kıtaya yayılmış köklü bir şirkettir. Geniş hizmet alanıyla, 428 yurt dışı kuruluşu, 26548 self servis bankacılık hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanında; 43 tanesi Türkiye’de 86331 adet ATM’ye sahiptir. Öncelikli değer olarak görülen müşteri memnuniyeti kapsamında yaklaşık 8000 kurumsal ve 630 milyon bireysel müşteriye finansal ürün ve hizmetler sunmaktadır. Bu kapsamda şube ve ATM dışında rahatça ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi numarasında sahiptir.

ICBC Bank çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ICBC Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya’da 6 kıtada varlığını sürdüren ICBC(Industrial and Commercial Bank of China Limited) banka, müşteri memnuniyetini ve erişilebilir olmayı kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Bu kapsamda kurulan çağrı merkezimiz haftanın her günü, her saat ulaşılabilir durumdadır. 444 00 50 numaralı çağrı merkezi üzerinden, her türlü bankaçılık hizmetini alabilrsiniz. Bunun dışında banka veya diğer bankacılık hizmetlerinde yaşadığınız sıkıntıları bu numara üzerinden  aktarabilrsiniz. Yurt dışından ulaşmak istediğiniz takdirde 0090 444 00 50 numarası ile ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi ICBC Bank müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

ICBC Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ICBC(Industrial and Commercial Bank of China Limited) olarak, her zaman müşteri memnuniyeti en üst sıradadır. Bu kapsamda dünyanın neresinde olursa olsun, müşterimiz bizlere ulaşabilir olmalıdır. Bu kapsamında 86331 ATM ile hizmet vermenin dışında 444 00 50 numaralı çağrı merkezimizde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Her türlü bankacılık işlemlerini çağrı merkezimiz üzerinden haftanın yedi günü dilediğiniz saatte yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için ICBC Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

ICBC Bank Şikayet Hattı

ICBC(Industrial and Commercial Bank of China Limited) şikayet hattı, müşterilerinin memnuniyeti kapsamında kurulmuştur. https://www.icbc.com.tr/tr/bize-ulasin/detay/Bize-Yazin/238/764/0 adresi üzerinde her türlü şikayet ve sıkıntınızı yazabilirsiniz. Yine şikayet hattının yanında info @icbc.com.tr mail adresi üzerinden her türlü şikayet ve tecrübenizi aktarabilirsiniz. Bunların yanında çağrı merkez üzerinde yaşadığınız her türlü sıkıntı ve şikayetinizi de şikayet hattı ve mail adresimiz üzerinden yazabilir ve alanında uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ICBC Bank müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri ICBC Bank şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ICBC Bank’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ICBC Bank’tan almış olduğunuz tüm bankacılık hizmetleri hakkında bilgi alabilir, kayıp/çalıntı kart başvurusunda bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 00 50

Arama Terimleri: icbc bank iletişim bilgileri, icbc bank telefon no, icbc bank irtibat tel, icbc bank canlı destek, icbc bank müşteri temsilcisi, icbc bank şikayet hattı, icbc bank müşteri hizmetleri numarası, icbc bank çağrı merkezi numarası, icbc bank iletişim numarası, icbc bank çağrı merkezi, icbc bank müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. İsmail Koçak 3 Ağustos 2017
    • Yönetici 5 Ağustos 2017

Yorum Yap