Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları | Müşteri Hizmetleri
Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Zahide Yetiş’le programı 2015 yılından bu yana Show TV ekranlarında yayınlanan sağlık programıdır. Zahide Yetiş, Doktorum programıyla tanınmış ardından atv ekranlarında yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata programını uzun bir sunmuştur. Sabah kuşağının en gözde programlarından biri olan ve Türkiye’nin en sevilen sunucularından olan Zahide Yetiş, Zahide Yetiş’le programı ile hafta içi her gün saat 09.30’da Show TV ekranlarında.

Zahide Yetiş’le programında Türkiye’de tanınmış ve alanında en uzman olan doktor ve diyetisyenler konuk olmakta, stüdyoda bulunan kişilerin veya telefon yoluyla iletişime geçen seyircilerin sağlık problemlerine çözüm bulmaktadır. Ayrıca her gün birbirinden özel sağlık sırları, güzellik sırları, hastalıkların tedavileri için doğal ipuçları ve daha fazlasıyla bilgilendirici bir programdır.

Zahide Yetiş’le programının bir canlı yayın iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak canlı yayına bağlanabilir, Zahide Yetiş ve konuklara problem yaşadığınız konuları paylaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Ayrıca çok yakında Zahide Yetiş’le programı Whatsapp telefon numarası yayınlanacaktır. Yayınlandığında bu yazımız üzerinden numarayı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Telefon İhbar Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş’le Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş’le Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Yakın zamanda yayınlanacaktır.

Arama Terimleri: zahide yetiş’le iletişim bilgileri, zahide yetiş’le telefon no, zahide yetiş’le irtibat tel, zahide yetiş’le canlı destek, zahide yetiş’le müşteri temsilcisi, zahide yetiş’le şikayet hattı

150 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla