gercegin-pesinde-cagri-merkezi-numarasi

Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Yazıyı Oyla

Gündüz kuşağının en çok konuşulan ve en çok sevilen programlarından biri olan Gerçeğin Peşinde programının sunuculuğunu ünlü sunucu Serap Ezgü yapmaktadır. 2017 yılının mayıs ayından bu yana TV8 ekranlarında başlayan Gerçeğin Peşinde programı hafta içi her gün saat 17.00’da izleyenleriyle buluşmaktadır. Gerçeğin Peşinde programı yardıma ihtiyacı olan insanların umudu olmaya, çeresizliklerine çare getirmek için çalışıyor.

Televizyonların unutulmaz isimleri ve reality show programlarının öncüsü olarak bilinen Serap Ezgü; Gerçeğin Peşinde programında kayıp kişiler, çocuklar, faili meçhul cinayetler, çözülemeyen gizemli olaylar konu alınmaktadır. Serap Ezgü’nün profesyonel ekibi tüm olaylar için ayrı ayrı olarak detaylı bir şekilde araştırmalar yaparak  olayların aydınlatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca programa özel cinayet uzmanları konuk olmakta, olayların aydınlanması için çaba göstermektedir.

Gerçeğin Peşinde programının 0542’li bir telefonla ihbar hattı ve aynı zamanda Whatsapp ihbar hattı bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla aydınlanmasını istediğiniz başınızdan geçen bir olayı bildirebilir, yardım isteyebilirsiniz. Eğer programda işlenen bir konu ile ilgili bir bilgi sahibi iseniz bu hat üzerinden ihbarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Programına Katılma Başvuru Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Mail Adresi
Gerçeğin Peşinde programının aktif mail adresi henüz yayınlanmamıştır.

Eğer canlı yayına telefon aracılığıyla katılmak istiyorsanız, yayın saatleri içerisinde arayınız.

Arama Terimleri: gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde canlı destek, gerçeğin peşinde müşteri temsilcisi, gerçeğin peşinde şikayet hattı, serap ezgü iletişim, serap ezgü telefonu

301 Yorum

  1. Alev Uyuklu 27 Mart 2019

Yorum Yap