gercegin-pesinde-cagri-merkezi-numarasi

Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Gerçeğin Peşinde çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Gündüz kuşağının en çok konuşulan ve en çok sevilen programlarından biri olan Gerçeğin Peşinde programının sunuculuğunu ünlü sunucu Serap Ezgü yapmaktadır. 2017 yılının mayıs ayından bu yana TV8 ekranlarında başlayan Gerçeğin Peşinde programı hafta içi her gün saat 17.00’da izleyenleriyle buluşmaktadır. Gerçeğin Peşinde programı yardıma ihtiyacı olan insanların umudu olmaya, çaresizliklerine çare getirmek için çalışıyor.

Televizyonların unutulmaz isimleri ve reality show programlarının öncüsü olarak bilinen Serap Ezgü; Gerçeğin Peşinde programında kayıp kişiler, çocuklar, faili meçhul cinayetler, çözülemeyen gizemli olaylar konu alınmaktadır. Serap Ezgü’nün profesyonel ekibi tüm olaylar için ayrı ayrı olarak detaylı bir şekilde araştırmalar yaparak  olayların aydınlatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca programa özel cinayet uzmanları konuk olmakta, olayların aydınlanması için çaba göstermektedir.

Gerçeğin Peşinde Çağrı Merkezi Whatsapp İletişim İhbar Numarası

Günümüzde gizemli olan bir çok olay yaşanmaktadır. Bu olayları açığa kavuşturabilmek adına bütün imkanları kullanmayı amaçlayan gerçeğin peşinde sizlerin desteği ile yayınlarını devam ettirmektedir. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan program her geçen gün birbirinden ilginç konuları ele alıyor.

Gerçeğin peşinde programı büyük bir beğeni ile takip edilmektedir. Bu programa bağlanmak ya da katılmak için sizlerle paylaştığımız iletişim whatsapp ihbar numarası üzerinden canlı yayına bağlanabilir ya da programda yer alabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde programının 0542’li bir telefonla ihbar hattı ve aynı zamanda Whatsapp ihbar hattı bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla aydınlanmasını istediğiniz başınızdan geçen bir olayı bildirebilir, yardım isteyebilirsiniz. Eğer programda işlenen bir konu ile ilgili bir bilgi sahibi iseniz bu hat üzerinden ihbarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Programına Katılma Başvuru Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Mail Adresi
Gerçeğin Peşinde programının aktif mail adresi henüz yayınlanmamıştır.

Eğer canlı yayına telefon aracılığıyla katılmak istiyorsanız, yayın saatleri içerisinde arayınız.

Arama Terimleri: gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde canlı destek, gerçeğin peşinde müşteri temsilcisi, gerçeğin peşinde şikayet hattı, serap ezgü iletişim, serap ezgü telefonu, gerçeğin peşinde ihbar hattı, gerçeğin peşinde whatsapp iletişin numarası, gerçeğin peşinde whatsapp ihbar hattı

303 Yorum

  1. Alev Uyuklu 27 Mart 2019
  2. HACI HAYTA 17 Haziran 2022
  3. HACI HAYTA 17 Haziran 2022

Yorum Yap