Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru formu hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi okuyabilirsiniz. Bu makalede sizlere Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim iletişim telefon numarası nedir konusunda bilgi verilecektir. Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim whatsapp hattı numarası ile iletişime geçerek sizlere başvuruda bulunabilir ve form üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu

Dekorasyon ve yeniden oluşturma programları son dönemlerde olduğu gibi eski dönemlerde de oldukça yoğun olarak ilgi görmekteydi. Mimarlar tarafından eşsiz dokunuşlarla öğlen evler ve yaşam alanları bambaşka alanlar haline gelebilmekte. Genelde aşina olduğumuz düzende eskiden çok da güzel görünmeyen evler şimdilerde ki mimari dokunuşlarla oldukça başka bir izlenime kavuşmuştur. Yani önceleri mobilyaları ya da parkeleri aynı şekilde duvarları eski olan veya kırık dökük olan evler bu programlar sayesinde yenilenerek bambaşka yaşam alanlarına dönüşmüştür. Bu tarzdaki programlar genelde mimarların etkileri ile oluşturulmuştur. Aşina olduğumuz isim ise Selim Yuhay’dır. Önceleri ihtiyaç sahibi olan kişilerin evlerine girerek bambaşka yaşam alanları sunan Yuhay şimdilerde daha farklı bir alanda hizmet vermektedir.

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru formu 0212 478 00 88 numaralı adresten erişebilirsiniz.

Sürücülerin yollardaki evi olan tırlara bambaşka bir şekil veren Selim Yuhay Yollardaki İkinci Evim projesi ile Kanal D ekranlarında büyük bir beğeni toplamıştır. Programa başvurmak için Kanal D’nin web sitesi üzerinden formu doldurmamız. Forumda; adınız, soyadınız telefon numaranız, e mail adresi, şehrin eski, araç marka modeli, adresiniz, fotoğrafımız videonuz yer almalıdır.

Bu doğrultuda oluşturduğunuz başvurular ile doğrudan ilgili birime ulaşmış olursunuz. Önceleri sadece evleri donatan ve evlere bambaşka bir izlenim katan programlar, şimdilerde herkes için dekorasyon algısı ile yollardaki yaşam alanlarını da tazelemektedir.

 Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim İletişim Numarası

Program hakkında detaylı bilgi almak ve başvurularınızla alakalı bilgilendirme duymak için programa dair özel bir numara bulunmamaktadır. Ancak Kanal D; her programında ve her dizisinde doğrudan izleyici ile alakalı iletişim kurmaya yönelik bir hat barındırmaktadır. Sesler de aynı şekilde Kanal D izleyici temsilcisi hattını arayarak programla alakalı detaylı bilgiye ulaşabilir şansına erişebilirsiniz.

0 212 478 00 88 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca izleyici temsilcisi@kanalde.com.tr ya da e mail atarak mail üzerinden de aynı şekilde iletişim kurabilirsiniz. Sorduğunuz her soruya hızlı bir şekilde etkili cevabı alabileceğiniz bu sistem içerisinde hem mail hem de telefon entegre şekilde çalışmaktadır. Kurumsal yapısını koruyan kanal programı için aynı biçimde bir formatta ilerler. Sizler izleyici temsilcilerinin sayesinde merak ettiğiniz tüm sorulara doğrudan cevap bulabilme şansına sahipsiniz.

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim iletişim telefon numarası 0212 478 00 88 nolu çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle dekorasyon programların hızla değiştiği ve geliştiği bu düzen içerisinde içeriği çeşitlendirmek adına Selim Yuhay’ın yapmış olduğu program yüksek bir oranda izleyici ile buluşmaktadır. Çünkü ünlü mimarın hem üslubu hem de işine verdiği özel izleyiciler tarafından oldukça beğenilmektedir. İnsanlarda oluşturmuş olduğu samimi his oldukça karşı tarafa geçmektedir. Sabahları 8:45 saatlerinde yayınlanan ve izleyicilerin oldukça merakla beklediği program düşünülmüş tasarımların Öncü yansımalarını sunmaktadır. Yaşamaya alanlarına boyut kazandıran ve tırları sahipleri için küçük bir eve dönüştüren mimar Selim Yuhay sunduğu her hizmette kaliteyi hedeflemektedir.

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim Whatsapp Hattı Numarası

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim programı ile alakalı daha fazla detaya erişmek ve genel düzeni ile alakalı aklınızdakileri gidermek için WhatsApp üzerinden iletişim sağlayamamaktasınız. Bunun yerine yukarıda vermiş olduğumuz iletişim numarasını kullanarak ya da mail adresi ile iletişim kurarak iletmek istediklerinizi karşı tarafa geçirebilirsiniz.

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim whatsapp hattı 0212 478 00 88 nolu telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

0 212 478 00 88 numaralı hat sayesinde doğrudan izleyici temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz. Bu bağlamda oluşturmuş olduğunuz randevu sayesinde aklınızda programa dair olan tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Başvurumuzun ardından belki de bir sonraki şanslı insan siz olabilirsiniz.

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

0212 478 00 88

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim programına katılım için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.maximusadam.com/?utm_source=kanald_website&utm_medium=banner&utm_campaign=yie

Arama Terimleri: Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru formu, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim iletişim numarası, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim whatsapp hattı, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim telefon numarası, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim çağrı merkezi numarası, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim irtibat telefonu, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim whatsapp numarası, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim müşteri hizmetleri numarası, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim müşteri hizmetleri, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim çağrı merkezi numarası, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim irtibat tel, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim çağrı merkezi, Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim şikayet hattı

Yorum Yap