muge-anli-ihbar-telefon-numarasi

Müge Anlı Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Müge Anlı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Müge Anlı whatsapp ihbar hattı ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye’nin sabah kuşağı programları arasında en çok izlenen şüphesiz ki Müge Anlı ile Tatlı Sert programı. Müge Anlı sayesinde bildiğiniz üzere yüzlerce kayıp insan bulundu. Sizinde program akışındaki kayıplar için bilgileriniz var ise, veya kaybolan bir yakınınızın bulunmasını istiyor iseniz Müge Anlı ile vereceğimiz iletişim yolları ile irtibat kurabilirsiniz

On dokuz Aralık bin dokuz yüz yetmiş üç yılında doğan Müge Anlı’nın doğum yeri İstanbul’dur. Marmara üniversitesi iletişim fakültesi mezunu olan Müge Anlı yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsünden Hukuk bölümü üzerine tamamlamıştır. İlk evliliğinden bir kızı olan Müge Anlı  televizyon hayatına magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı magazin programları ile giriş yapmıştır. Başarılı ve etkili sunumu ile büyük beğeni toplayarak kariyerine devam edip yeni programlara ve kanallara geçiş yapmıştır.

Müge Anlı Çağrı Merkezi Numarası

Müge Anlı’nın sunduğu tatlı sert programı büyük beğeni toplamıştır. Bu programda çeşitli olayların çözümünü yapmayı amaçlayan sunucu taraflar ile ilgili şahit ya da belge gibi unsurlara erişerek olayları çözmeye çalışmaktadır. Büyük bir izleyici kitlesi olan Talı Sert programı şuan için ATV kanalından saat gündüz on ile on üç arasında yayınlamaktadır. Yaklaşık yüz seksen dakika olan programda genelde zor durumda kalan olayları çözemeyen ya da bu konularda yardım ve desteğe ihtiyacı olan insanların başvuruda bulunduğu sonuç olarak da olayları çözmeyi hedeflemektedir.

Müge Anlı Tatlı Sert Whatsapp İhbar Hattı Telefonu

Müge Anlı Tatlı Sert Programı için ihbar numaraları bulunmakla birlikte, canlı yayın telefon numaraları da mevcuttur. Son zamanlarda yoğun olarak whatsapp kullanılması üzerine Müge Anlı Whatsapp ihbar hattıda açılmıştır.

Lafı çok uzatmadan Müge Anlı İhbar numaralarını sizler ile paylaşalım.

Müge Anlı Telefon İhbar Numaraları
0212 354 44 25
0212 354 44 26

Müge Anlı Canlı Yayın Telefon Numaraları
0212 639 42 63
0212 639 50 17

Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0535 365 52 52

Müge Anlı Programa Katılma Başvuru Numarası
0212 354 44 25
0212 354 44 26

Müge Anlı Mail Adresi
Müge Anlının bir mail adresi bulunmamaktadır. Arama motorları üzerinden tatlisert@mugeanli.com.tr diye bir mail adresi bulmanız mümkün ancak bu adres aktif değildir.

Numaralar yukarıda verdiğimiz şekildedir. Eğer canlı yayına katılmak istiyorsanız yayın saatleri içerisinde vermiş olduğumuz canlı yayın numaralarını aramanız gerekmektedir.

Elinizde olayları çözüme kavuşturacak resim veya videolar var ise whatsapp ihbar hattını kullanmalısınız.

Yayın saatleri haricinde telefon ile ulaşmak isterseniz Müge Anlı ihbar numaralarını kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı telefon no, müge anlı irtibat tel, müge anlı canlı destek, müge anlı müşteri temsilcisi, müge anlı şikayet hattı, Müge Anlı çağrı merkezi numarası

257 Yorum

  1. Tayfun 28 Şubat 2022
  2. Ozlem 25 Mayıs 2022
  3. Duygu 4 Mart 2023
  4. Halime 10 Nisan 2023
  5. Filiz Sarıgül 11 Şubat 2024

Yorum Yap