Nine West Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Nine West Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nine West Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nine West, 1978 yılında New York’ta kurulmuş bir kadın ayakkabı markasıdır. Dünyaca ünlü olan Nine West kendi üretmiş olduğu özel tasarım ayakkabıların satışını yapmaktadır. Birbirinden özel, değerli ve yenilikçi tasarımları ile birçok kişinin sevdiği markalardan birisi olmuştur. Nine West’in 78’den fazla ülkedede mağazası bulunmaktadır. Ülkemizde ise 1997 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Nine West’te bulunan ürün grupları şu şekildedir; Topuklu Ayakkabı, Babet ve Düz Ayakkabı, Spor Ayakkabı, Stiletto, Sandalet, Terlik, Bot, Enzo Angiolini, Anne Klein, Easy Spirit, Burnu Açık Topuklu, Dolgu Topuklu Ayakkabı, Arkası Açık, Sivri Burun Ayakkabı, Abiye Ayakkabı, Platform Ayakkabı, Kısa Topuklu, Dolgu Topuk, Terlik, Kısa Topuklu, Sandalet, Abiye Ayakkabı, Platform, Sandalet, Dolgu Topuklu, Sandalet, Düz Sandalet, Topuklu Sandalet, Burnu Açık Topuklu, Abiye Sandalet, Kısa Topuklu Sandalet, Düz Terlik, Çapraz Çanta, Omuz Çantası, Portföy Çanta, Deri Çanta Koleksiyonu, Sırt Çantası, El Çantası, Cüzdan.

Nine West’i 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir, sipariş durumunuzu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Nine West Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 502 4888

Arama Terimleri: nine west çanta iletişim bilgileri, nine west çanta telefon no, nine west çanta irtibat tel, nine west çanta canlı destek, nine west çanta müşteri temsilcisi, nine west çanta şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla