Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma, Anadolu Sigorta müşteri temsilcisi direk bağlanma, Anadolu Sigorta müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ de aktif olarak hizmetlerini sürdüren en büyük ve en önemli sigortacılık kuruluşları arasında yer alan ve uluslararası değeriyle fark yaratan Anadolu Sigorta, 1925 yılında Atatürk tarafından kurulmuştur. Bu yönüyle de Anadolu Sigorta şirketi, Türkiye’ nin ilk ulusal sigorta şirketi özelliğine sahiptir. Mevcut sigorta hizmetleri sektöründeki işlem hacmi ve aynı zamanda da yüksek değeri ile Türkiye’ nin en büyük ve en önemli sigorta şirketlerinden birisi konumunda bulunuyor. Çok geniş bir sigorta ürün ve hizmet yelpazesine sahip olmasıyla da tüketicilerin hem bireysel hem de kurumsal alandaki her türlü ihtiyaçlarına yanıtlar sağlayacak seçenekler sunuyor. Bu şekilde tüketicilerin yaşamlarının her noktasına ilişkin sigorta güvencesinden yararlanabileceği hizmetlerden faydalanabilmesine yardımcı oluyor. Türkiye’ nin bu denli büyük ve köklü sigortacılık şirketi Anadolu Sigorta hizmetleri ile ilgili olarak bilgi almak ve sorunlarda çözüm desteği almak için kullanılabilecek Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Genel Merkezi İstanbul Kavacık’ta bulunan Anadolu Sigorta İstanbul’da Kadıköy ve Beşiktaş müdürlükleri olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun ve Trabzon şeklinde toplamda 9 farklı bölge müdürlüğü ile faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) şubeleri ile son derece geniş bir ağda, sigortacılık sektöründe tüketicilere hizmet vermektedir. Anadolu Sigorta şirketi tarafından “Araç Sigortası”, “Konut Sigortası”, “Özel Sağlık Sigortası”, “Seyahat ve Ferdi Kaza Sigortası”, “İşyeri Sigortası”, Tekne ve Nakliyat Sigortaları” ve diğer pek çok farklı akan ve kategoride tüketicilerine hizmet veriyor. Bu üst başlıklar altında her alana özel binlerce farklı sigorta ürünüyle her türlü duruma karşın yaşamın her noktasının güvence altına alınabilmesi mümkün oluyor. Bu şekilde geniş ürün yelpazesi bulunan Anadolu Sigorta şirketinin hizmetleri hakkında bilgi almak isteyen veya yaşadığı mağduriyete ilişkin şikayet oluşturmak isteyen kullanıcılar Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri numarasına başvuru gerçekleştirebiliyor.

Anadolu Sigorta Şikayet

Günümüzde tüketicilerin yaşamış olduğu sorunlara ilişkin olarak en hızlı şekilde yanıt sağlayan/geri dönüşte bulunan sigortacılık şirketlerinden birisi konumunda bulunan Anadolu Sigorta şirketi, çağrı merkezi 7/24 kesintisiz olarak destek sağlıyor. Bu şekilde tüketiciler Anadolu Sigorta şikayet bildirimlerini kolay bir şekilde yapabildiği gibi sigorta şirketinin ilgili/yetkili birimleri tarafından şikayetine ilişkin çok kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüş sağlanıyor. Bu şekilde kullanılan sigortaya ilişkin yaşanan sorunlar, genel hizmet problemleri veya genel hizmet ve ürün çözümleri hakkında bilgi almak içinde kullanıcılar çağrı merkezine başvuru gerçekleştirebiliyor.

Anadolu Sigorta Telefon Numarası

Anadolu Sigorta tarafından tüketicilere 7/24 kesintisiz çağrı merkezi hizmeti sunuluyor. “0850” sistemli çağrı merkezi numarası üzerinden günün her saatinde, her türlü konuda arama yapılabiliyor. Bu noktada tüketiciler “0850 724 0850”  numarasını arayarak, direkt olarak müşteri temsilcileriyle görüşme sağlayabiliyor. Üstelik çağrı merkezinin günün hangi saatinde aranırsa aransın fark etmeksizin müşteri temsilcileri ile direkt görüşme gerçekleştirilebiliyor. Bunun dışında Anadolu Sigorta telefon numarası olarak tüketicilere “Sağlık Tazminat Hakkı” şeklinde çağrı merkezi desteği veriliyor. Buna göre Anadolu Sigorta müşterileri gün boyunca kesintisiz olarak “0850 744 0 444” numarasını arayabiliyor. Bu çağrı merkezi numaralarından kolay bir şekilde her türlü işlemi gerçekleştirebilmek ve aynı zamanda da ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilmek mümkün oluyor. Deneyimli ve uzman sigorta personelleri sayesinde uzun süreler sıra beklemeden ya da sürekli olarak farklı birimlere yönlendirilmek zorunda kalmadan destek çözümlerinden yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Tüm hizmet işlemleri için dinamik bir çağrı merkezine Anadolu Sigorta telefon numarası ile mobil hat ve sabit hat numaralarından başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Anadolu Sigorta Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 724 0 850

Anadolu Sigorta İletişim Mail Adresi
bilgi@anadolusigorta.com.tr

Arama Terimleri: anadolu sigorta şikayet, anadolu sigorta müşteri hizmetleri, anadolu sigorta müşteri temsilcisi, anadolu sigorta telefon numarası, anadolu sigorta irtibat tel

One Response

  1. Reha Kükrer 28 Haziran 2020

Yorum Yap