Yumoş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yumoş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yumoş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yumoş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yumoş şikayet hattına erişebilirsiniz. Yumoş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yumoş Çağrı Merkezi Numarası

1970 yılında ABD menşeli olarak kurulan Yumoş, 2008 yılına kadar Unilever şirketine ait bir marka iken aynı yıl şu anda Henkel’in bünyesinde olan Sun Products tarafından satın alınmıştır. Marka, çamaşırların daha yumuşak, hijyenik ve ferah kalması maksadıyla kullanılmaktadır. Markanın ismi, ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Markanın kendine seçmiş olduğu maskot oyuncak ayıdır. 1983 yılının tüm ürün tanıtım ve reklamlarında bu ayı kullanılmıştır. Markaya ilişkin her türlü soru için çağrı merkezi numarası olan 0 216 633 90 00 üzerinden iletişim kurulabilir.

Yumoş çağrı merkezi numarası 0216 633 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yumoş Müşteri Hizmetleri Numarası

Çevreye duyarlı bir ürün portföyüne sahip ve sürdürülebilir dünya oluşturma konusunda kendini sorumlu hisseden marka, yönettiği projelerle birlikte hem kendine hem de pazara yön verme arzusundadır. Bu da onun daha da güçlenmesine ve ortaya yeni ürünler çıkarma konusunda cesur adımlar atmasına zemin hazırlar. Ürünler kullanıcılara ulaşmadan önce çok sayıda teste tabi tutulup piyasaya sürülmekte ve kullanıcıların sağlığını olumsuz yönde etkileyecek ürünler, piyasaya sürülmemektedir. Marka ve ürüne dair bütün hususlar, müşteri hizmetleri numarası 0 216 633 90 00’dan ilgililere sorulabilir.

Yumoş müşteri hizmetleri numarası 0216 633 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yumoş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hijyen ve kalite denilince akla ilk gelen yumuşatıcı markalarından biri olup bunu her daim diri tutmak isteyen şirket, atılımlarını bu yönde yapmakta ve teknolojik gelişmelere son derece adapte bir şekilde üretim gerçekleştirmektedir. Renk uzmanları tarafından geliştirilmiş olan renk kilidi özelliğiyle giysilerin renkleri daha uzun süre yeni gibi kalır. Giysilerin kumaşlarında yer alan liflerin üzerinin kaplanmasıyla giysilerin yıpranması engellenmiş olur; bu sayede renklerin uzun süre parlak ve canlı kalması sağlanır. Markaya ilişkin detaylı konular, yukarıdaki numaradan direkt bağlanılarak yetkililere sorulabilir.

Yumoş müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 633 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yumoş Şikayet Hattı

Kurumsal kimliği herkesçe bilinen ve kaliteli üretimden asla taviz vermeyen marka, ürünlerin içerdiği doğallıkla tüm evlerde güvenle kullanılmaktadır. Ürünlerin son derece hijyenik ve kaliteli oluşu, ürünleri satın alan tüketicilerin de huzur içinde olmasını sağlamaktadır. Markaya yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda yer alan numaradan yetkililere kolayca iletilebilir.

Yumoş şikayet hattı 0216 633 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yumoş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yumoş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yumoş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 633 90 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yumoş çağrı merkezi numarasına 0216 633 90 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Unilever Sanayi ve Ticaret Türk Anonim Şirketi
Adres : Saray Mah. Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v 34768 Umraniye Istanbul Turkey
E-Posta : Kurumsal-Iletisim.Unilever-TR@unilever.com
Telefon : +90 216 633 90 00

Arama Terimleri: Yumoş iletişim bilgileri, Yumoş telefon no, Yumoş irtibat tel, Yumoş canlı destek, Yumoş müşteri temsilcisi, Yumoş şikayet hattı, Yumoş müşteri hizmetleri numarası, Yumoş çağrı merkezi numarası, Yumoş iletişim numarası, Yumoş çağrı merkezi, Yumoş müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Mehmet gürhan 28 Nisan 2023
  2. Tülünay ilami 9 Şubat 2024
  3. Şafak ince Ankara 10 Mart 2024

Yorum Yap