Herbalife Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Herbalife Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Herbalife çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Herbalife müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Herbalife şikayet hattına erişebilirsiniz. Herbalife müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Herbalife Çağrı Merkezi Numarası

Herbalife oldukça geniş kitlelere sahip bir firmadır. Bu firmanın amacı ise insanlara gıda takviyesi satmak ve bu takviyeler ile vücudu güçlendirmeye çalışmaktır. Bunun yanı sıra sporculara yapılan gıda takviyesi ve sporcu beslenme ürünleri de bulunmaktadır. Gıda takviyesi ve sağlıklı yaşam alanlarında ürünleri olan markanın dünya çapında da kitlesi bulunmaktadır. Hal böyle olunca bir çağrı merkezi numarası ile müşteriler arasında iletişim kurulması gerekmektedir. Müşteri ile ilişkileri sıkı tutmaya çalışan ve onları sürekli olarak tutundurmak isteyen marka bu anlamda oldukça büyük çaba sarf etmektedir.

Herbalife çağrı merkezi numarası 0216 542 75 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Herbalife Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçmek için tek yapılması gereken 0216 542 75 90 numarasını aramak olacaktır. Müşteri hizmetleri numarası üzerinde marka bünyesinde yer alan ürünler hakkında daha fazla bilgi alabilir ve nasıl kullanılması gerektiği konusunda ufak bir yönergeye sahip olabilirsiniz. Tüm bunların sonrasında ortaya etkileşimi kuvvetli bir çift yönlü iletişim çıkacak ve markaya ait ürünler hakkında müşteriler daha fazla bilgi ve fikir sahibi olacaklardır.

Herbalife müşteri hizmetleri numarası 0216 542 75 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Herbalife Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markaya ait ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için veya yaşanılan bir sorunun çözümü ile ilgili işlem yapmak için çağrı merkezi müşteri hizmetleri aranılabilmektedir. Eğer acil olarak öğrenilmesi gereken bir durum mevcut ve acele bir durum var ise direkt bağlanma olanağı bulunabilmektedir. Bunun için telefonda ilgili yönlendirmeleri doğru bir şekilde ve eksiksiz yapmak gerekmektedir. Ayrıca markaya ait 7/24 kullanılabilen bir faks numarası da bulunmaktadır. Faks numarası 0216 330 25 87 numarasına faks gönderilebilmektedir.

Herbalife müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 542 75 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Herbalife Şikayet Hattı

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda şikayet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus şudur ki;  iletişim numarası olarak bildirilen müşteri hizmetleri numarası yalnızca hafta içi müşterilerine hizmet vermektedir. Fakat faks numarası üzerinden faks yolu ile 7/24 marka yetkilileri ile iletişime geçmek mümkün. Hafta içi çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek ve bir şikayet bildirmek için 0216 542 75 90 numarasını aramak yeterli olacaktır.

Herbalife şikayet hattı 0216 542 75 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Herbalife müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Herbalife şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Herbalife Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 542 75 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Herbalife çağrı merkezi numarasına 0216 542 75 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.
Adres : Büyükhanlı Plaza, Küçükbakkalköy Mah. Defne Sk. No:334752 Ataşehir İSTANBUL
Fax Hattı : 0216 330 25 87
Telefon : 0216 542 75 90

Arama Terimleri: Herbalife iletişim bilgileri, Herbalife telefon no, Herbalife irtibat tel, Herbalife canlı destek, Herbalife müşteri temsilcisi, Herbalife şikayet hattı, Herbalife müşteri hizmetleri numarası, Herbalife çağrı merkezi numarası, Herbalife iletişim numarası, Herbalife çağrı merkezi, Herbalife müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap