Evkiba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Evkiba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkiba çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evkiba müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2013 yılında ev ve kişisel bakım ürünleri sektörüne giriş yapmıştır. Müşterilere ev ve kişisel bakım ürünlerini güvenli bir şekilde sunarken bunu kolay ve yenilikçi hizmetler ile sağlamayı hedeflemektedir. E-ticaret sektöründe adından söz ettiren firma bunu yaparken kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

Uzman bir ekip tarafından bilişim, lojistik, finans, müşteri hizmetleri v.b. departmanlarının da desteğini alarak çalışmalarına devam eden ve yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayış ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne fiyat avantajlı ve iade garantili ürünlerini sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma herkesimden insan tarafından tercih edilmektedir.

Evkiba Çağrı Merkezi Numarası

Birçok iş ortağı ile çalışan firma bu alanda gelişimine devam etmektedir. Genişleyen ağını günümüzde büyük e-ticaret şirketleri olan Gittigidiyor, N11, Amazon, Trendyol gibi siteler üzerinden de satışa sunarak genişletmektedir. Müşterilerine daima hız ve farklılık çerçevesinde hizmet sunan firma oldukça talep görmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evkiba müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evkiba ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Evkiba çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Evkiba Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 955 08 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evkiba çağrı merkezi numarasına 0850 955 08 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Evkiba Kişisel Bakım Ürünleri Tic. A.Ş.
Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No: 22-26 4B Plaza Kat: 18-19
PK: 34768 ÜMRANİYE / İSTANBUL

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Evkiba sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Evkiba iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Evkiba iletişim bilgileri, Evkiba telefon no, Evkiba irtibat tel, Evkiba canlı destek, Evkiba müşteri temsilcisi, Evkiba şikayet hattı, Evkiba müşteri hizmetleri numarası, Evkiba çağrı merkezi numarası, Evkiba iletişim numarası

One Response

  1. erkan 23 Mayıs 2020

Yorum Yap