yemekteyiz başvuru formu iletişim whatsapp telefon numarası

Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Başlıklar

Yemekteyiz TV8

TV8 ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayan Yemekteyiz programı hafta içi her gün yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşmakta. Bu makalemizde Yemekteyiz başvuru nasıl yapılır? Yemekteyiz yarışma formatı nasıl? Yemekteyiz büyük ödül ne kadar? Gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Yemekteyiz Değişen Formatıyla TV8 Ekranlarında

Yemekteyiz uzun süredir beğenilerek izlenen ve en çok takip edilen yarışma programlarından biri haline gelmiştir. Fox TV, Show TV gibi farklı kanallarda izleyicilerle buluşan yemekteyiz şuanda TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. Yarışma formatında hafif bir değişikliğe uğrayan Yemekteyiz hafta içi her gün ilgiyle takip edilmektedir.

Önceki bölümlerde sunucu sadece kamera arkasında konuşuyorken yeni bölümlerde sunucu da işin içine girmiş durumda. Sunucu her gün yemek yapan yarışmacının evine giderek alışveriş aşamasından yemek sonuna kadar ev sahibinin yanında durmaktadır. Bir yandan yemek yapılırken yarışmacıyla sohbet ederken diğer taraftan diğer yarışmacılarla birlikte yapılan yemekleri tadarak puan vermektedir. Bu arada Yemekteyiz’in sunuculuğunu yakışıklı oyuncu Onur Büyüktopçu yapmaktadır.

Yemekteyiz Yarışma Formatı

Yemekteyiz 5 yarışmacıdan oluşmaktadır. Pazartesi’den Cuma’ya kadar her bir yarışmacı sırayla yemek yapmakta ve diğer yarışmacıları ve sunucuyu konuk ederek onlardan puan toplamaktadır. Her bir yarışmacı güne alışverişle başlamakta ardından belirli zaman içerisinde belirlemiş olduğu menüyü yetiştirmeye çalışmaktadır. Ardından gelen diğer 4 yarışmacıya ve sunucu Onur Bey’e yemekleri servis ederek yarışmacıların yemekler hakkındaki düşüncelerini dinlemektedir. Bazen zorlayan ve sinirlendiren yorumlar gelebilse de ev sahibinin soğukkanlı olması ve yapılan eleştirilere sakin bir şekilde cevap vermesi gerekmektedir. Gün sonunda ise yemeğe katılan 4 yarışmacı ve sunucu Onur Büyüktopçu ev sahibine 10 üzerinden puan vermektedir. Bu şekilde 5 gün devam eden Yemekteyiz’de 5. Günün sonunda en çok puanı alan yarışmacı haftanın birincisi seçilerek 10000 TL’lik büyük ödülün sahibi olmaktadır. Yarışmada herkes haftanın birincisi olmak istediği için zaman zaman sert tartışmalar ve eleştirilerle ortam gerilmektedir. Bu durumda sunucu Onur Bey olaya müdahil olarak ortamı yatıştırmakta ve yarışmanın sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

Yemekteyiz Başvuru Şartları

Yemekteyiz’e katılabilmek için başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Bir diğer kural ise menünüz hazır yemeklerden oluşmamalıdır. Hazır yemeklerden kasıt çiğköfte, rus salatası gibi yemekleri hazır olarak almamanız gerekmektedir. Menünüzde bulunuyorsa kendinizin yapması gerekmektedir. Bunun haricinde hazır mayonez, hazır salça gibi malzemeler kullanılabilmektedir.

Yemekteyiz’e katılmak istiyorsanız en önemli unsur Yemekteyiz Başvuru Formu nu eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanı gerekmektedir. Başvuru formunuzu okuyan kişinin ilgisini çekecek şekilde doldurmanız yarışmaya katılabilme ihtimalinizi arttırmaktadır. Tüm bölümleri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi durumda katılma hakkı kazansanız dahi yanlış verilen bilgilerden dolayı yarışma hakkınız iptal edilmektedir.

Yemekteyiz Programının iletişim formu ve başvuru formu bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca iletişim formundan TV8 ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Diğer taraftan Yemekteyiz ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yemekteyiz Başvuru Formu
link

Yemekteyiz WhatsApp Telefon Numarası İletişim Formu
link

Arama Terimleri: yemekteyiz iletişim, yemekteyiz başvuru formu, yemekteyiz yarışma formatı, yemekteyiz ödül, yemekteyiz telefon numarası, yemekteyiz çağrı merkezi, yemekteyiz tv8, yemekteyiz başvuru şartları

23 Yorum

  1. Selma Akyalçın 26 Nisan 2018
  2. Gurbet 1 Mayıs 2018
  3. sema gönder 4 Mayıs 2018

Yorum Yap