Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Halk TV yani Halk Haber TV, Deniz Baykal’ın öncülüğünde 2005 yılında Ankara’da kurulmuş bir televizyon kanalıdır. Kanal, Digiturk, D-Smart, Türksat 3A, Filbox platformlarında seyredilebilmektedir. Genel olarak haber kanalı olduğu için her an ve her saat başı güncel olarak haber yayınları yapılmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürkçü görüşünü benimseyen bir kanaldır.

Kanalda yayınlanan programlar genel olarak şöyledir; Analiz, Ekonomi Gündemi, Ekonomi Politik, Empati, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sağlık, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Şimdiki Zaman, Siyaset Rüzgarı, Sol Şerit, Zamanın Ruhu. Ayrıca Halk TV’nin Halk Radyo ve Halk TV Euro gibi yan yayın araçları da vardır.

Halk TV’nin 0312’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla haber ihbarında bulunabilir; soru, istek, öneri, şikayet ve görüşlerinizi Halk TV’ye kolayca bildirebilirsiniz.

Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 236 64 25

Arama Terimleri: halk tv iletişim bilgileri, halk tv telefon no, halk tv irtibat tel, halk tv canlı destek, halk tv müşteri temsilcisi, halk tv şikayet hattı

42 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla