gardirop-savaslari-cagri-merkezi-numarasi

Gardırop Savaşları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gardırop Savaşları, sabah kuşağının vazgeçilmez moda yarışma programlarından birisidir. Haftaiçleri her gün 12.45’te FOX TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır. Programın jüri üyeleri şu kişilerdir; Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav. Yarışmanın büyük ödülü tam 100.000 TL’dir.

Gardırop Savaşları’nda 5 adet yarışmacı bulunmaktadır. Yarışmada her gün farklı bir konsept belirlenmekte, yarışmacılara verilen belirli bir bütçe ile toplam 2 saat içerisinde İstanbul’un farklı farklı semtlerinde kendilerine uygun alışveriş yapıp kombin yapmaları istenmektedir.

Gardırop Savaşları’na ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası veya Gardırop Savaşları Whatsapp hattı gibi gibi bir numara maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Gardırop Savaşları Yarışması Başvuru Formu

Arama Terimleri: gardırop savaşları iletişim bilgileri, gardırop savaşları telefon no, gardırop savaşları irtibat tel, gardırop savaşları canlı destek, gardırop savaşları müşteri temsilcisi, gardırop savaşları şikayet hattı

Yorum Yap