En Hamarat Benim Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

En Hamarat Benim Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

En Hamarat Benim başvuru formu hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi okuyabilirsiniz. Bu makalede sizlere En Hamarat Benim iletişim telefon numarası nedir konusunda bilgi verilecektir. En Hamarat Benim whatsapp hattı numarası ile iletişime geçerek sizlere başvuruda bulunabilir ve form üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

En Hamarat Benim Başvuru Formu

Televizyon kanallarında gündüz kuşağının en çok takip edilen ve izlenen programlarından biri olan En Hamarat Benim yarışması Kadir Ezildi’nin sunuculuğu ile birlikte gözler önüne çıkmaktadır. Hem eğlencesi ile hem de büyük para ödülü sayesinde bu programa başvuru yapanların sayısı gittikçe artıyor. Kendine has özel konsepti sayesinde bu ünlü tv programı diğer gündüz kuşağı programlarından farklı olmayı ve izleyicinin dikkatini çekmeyi kısa bir süre içerisinde başarmıştır. Bu program Fox Tv’de hafta içi her gün saat 13.00 ve 16.00 saatleri arasında yayınlanmaktadır. Bu zaman diliminde oldukça keyifli vakitler geçirmeniz mümkün olacaktır.

Gündüz kuşağı programlarında önceden de bilinen Kadir Ezildi bu alanda son derece başarılı olup herkese kendini sevdirmiştir. Ayrıca adaletli ve sempatik bir sunucu olması, programa katılmak isteyenlerin tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Programı son derece eğlenceli hale dönüştüren Kadir Ezildi ile birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

En Hamarat Benim başvuru formu 0212 414 90 00 numaralı adresten erişebilirsiniz.

Tıpkı diğer yayınlanan programlar gibi bu tv programının da bazı başvuru şartları ve başvuru formu bulunmaktadır. Programa başvuru yapmak isteyen kişilerin şu şartları göz önünde bulundurması gerekir;

  • 18 yaşını tamamlamış olmalısınız.
  • Çekimin yapılacağı gün ve saatler arasında müsait olmanız gerekir.
  • Çekimin yapılabilmesi için evinizin olması gerekir.
  • Program tarafından size sunulan bazı şartları kabul etmelisiniz.

Bu şartları kabul ettikten sonra Fox Tv bu programın sayfasını ziyaret ederek başvuru formunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu tv yarışmasına katılmak isteyenlerin başvuru formunu tamamlaması gerekmektedir. Başvuru formu genel olarak kişisel bilgiler ve yarışma için gerekli olacak birkaç farklı soru tarzı bulundurmaktadır. Bu sorular sizleri hiçbir şekilde zorlamayan ve hamaratlığınız ile ilgili sorulardan oluşmaktadır. Başvuru formunu doldurduktan sonra programın ekibi sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir.

En Hamarat Benim İletişim Telefon Numarası

Bu tv yarışması temizliğine, misafirperverliğine ve yemeklerine son derece güvenen kişilerin bulunduğu 5 kişilik bir yarışmadır. Oldukça titiz bir sunucu olan Kadir Ezildi’nin yanında evinizin ne kadar temiz olduğunu göstermeniz ve her yer tertemiz olduktan sonra mutfakta bir takım marifetlerinizi sergilemeniz gerekir. Bununla beraber yarışmacılardan çay saati için ikram edilecek çeşitli yiyecekler hazırlamaları beklenir.

En Hamarat Benim iletişim telefon numarası 0212 414 90 00 nolu çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Haftanın final günü en hamarat olan ve en yüksek puana sahip olan yarışmacı 15.000 TL olan büyük ödülü kazanacaktır. Birbirinden farklı ve aynı zamanda son derece eğlenceli insanların bir araya geldiği bu yarışma sayesinde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Siz de kendinize en hamarat benim diyorsanız ve bir takım hünerlerinizi televizyon karşısında sergilemek istiyorsanız ünlü tv programının iletişim numarasını kullanarak yarışmaya katılma hakkına sahip olabilirsiniz.

En Hamarat Benim Whatsapp Hattı Numarası

Bu tv programı gibi ev işi, yemek ve diğer unsurların bir arada olduğu diğer programlarda yarışma isteği sıklıkla kadınlar tarafından tercih edilse bile yarışmaya katılmak isteyen ve başvuru yapan erkeklerin de sayısı oldukça fazladır. Kadın veya erkek fark etmeksizin isteyen kişi yarışmaya başvuru şartlarına uyum sağladığı sürece katılım sağlayabilir.

En Hamarat Benim whatsapp hattı 0212 414 90 00 nolu telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hem izlerken hem de yarışırken eğlendiren bu yarışma, kişiye güzel bir anı oluşturabilir. Siz de ilerde eşinize, çocuklarınıza veya diğer arkadaşlarınıza anlatabileceğiniz güzel bir hatıram olsun istiyorsanız Bu popüler tv programına vakit kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz. Bunun gibi güzel anı biriktirmenin yanı sıra büyük ödülü kazanan şanslı kişi siz olabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden iletişime geçmek istiyorsanız da Whatsapp iletişim numarası hattını kullanmanız yeterli olacaktır.

En Hamarat Benim Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

0212 414 90 00

Yarışmaya başvuruda bulunabilmek için https://www.fox.com.tr/En-Hamarat-Benim/ekstra/45/basvuru-formu linkini kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: En Hamarat Benim başvuru formu, En Hamarat Benim iletişim numarası, En Hamarat Benim whatsapp hattı, En Hamarat Benim başvuru, En Hamarat Benim telefon numarası, En Hamarat Benim çağrı merkezi numarası, En Hamarat Benim irtibat telefonu, En Hamarat Benim whatsapp numarası, En Hamarat Benim müşteri hizmetleri numarası, En Hamarat Benim müşteri hizmetleri, En Hamarat Benim çağrı merkezi numarası, En Hamarat Benim irtibat tel, En Hamarat Benim çağrı merkezi, En Hamarat Benim şikayet hattı

One Response

  1. TOLGA deniz 15 Kasım 2021

Yorum Yap