Yayla Bakliyat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yayla Bakliyat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yayla Bakliyat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yayla Bakliyat şikayet hattına erişebilirsiniz. Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yayla Bakliyat Çağrı Merkezi Numarası

Bakliyatlar vücudumuzun protein ihtiyaçlarını karşılayan önemli besin maddeleri içinde yer almaktadır. Yayla Bakliyat kaliteli gıdaları kişilere ulaştırmak için 65 ilde bayilik oluşturmuştur. Türkiye’nin her iline perakende satış yapmaktadır. Sofralarımızın vazgeçilmezi bakliyat ürünleri, farklı çorba çeşitleri, pirinç ve bulgurları ile yıllardan beri sizlere hizmet vermektedir. Anadolu’dan gelen ürünleri ile hijyenik ortamda hazırlanan gıdalar paketlenme sonrasında sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünler ile ilgili bilgi almak, istek, dilek ve öneri sunmak için çağrı merkezlerimizi arayabilir ve yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz. Kendi bünyesinde üretmiş olduğu çok sayıda ürünü birçok market ve süper marketlerde bulabilirsiniz.

Yayla Bakliyat çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yayla Bakliyat Müşteri Hizmetleri Numarası

2 dakikada hazırlanan hazır yemekleri ile özellikle çalışan kişilere kolaylık sağlayan Yayla Bakliyat, kişilerin adeta öğünlerini kurtaracak pratiklikte ve lezzettedir. Nohutlu, kionalı, chialı,yeşil mercimekli, mantarlı bulgur pilavları, haşlanmış nohut, fasulye ve bezelyeleri ile soflarınızın lezzetli besinlerini sunan firma kişilerin her türlü istek ve dileklerine de önem vermektedir. 444 4 330 numaralı müşteri hizmetlerimiz kişilerin devamlı yanındadır. Ankara, Mersin, Balıkesir, Çankırı’da bulunan fabrikalarında çiftçilerimizin mahsulleri modern makinalarda işlenerek hijyenik olarak paketlenmektedir. 100’den fazla ülkede 20.000’den fazla satış noktası ile geniş bir müşteri potansiyeli ağına sahiptir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yayla Bakliyat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda bulunan numaradan Yayla müşteri hizmetlerine direk bağlanabileceğiniz gibi; yaylabakliyat.com.tr adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bizimle bağlantı kurabilirsiniz. İlk kez 1983 yılında kurulmuş olan firma, kalitesini ve müşteri ağını gün geçtikçe çoğaltmıştır. Birçok kalite ve hijyen sertifikalarına sahip olarak güvenilir ürünleri kişilere sunmaktadır. Ürünlerle ilgili bilgi almak, isteklerini bildirmek ya da şikayet oluşturmak için 444 4 330 müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizlerin belirttiği her konuda yardımcı olacaklardır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yayla Bakliyat müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yayla Bakliyat Şikayet Hattı

Yayla Bakliyat müşterilerine verdiği önemden dolayı şikayet hattını da oluşturmuştur. Bizlere her konu hakkında şikayetleriniz bildirebilirsiniz. Yapılan şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve giderilecektir. Uygun saklama koşullarında saklanmayan ürünlerden dolayı oluşan şikayetler, şubelerimizden dolayı oluşan aksaklıklar ve ürün fiyatlarımız gibi her türlü konuda oluşan sıkıntılar giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yayla Bakliyat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yayla Bakliyat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yayla Bakliyat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yayla Bakliyat çağrı merkezi numarasına 444 4 330 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Ankara Genel Müdürlük
Adres: İstanbul Yolu 30.Km Saray Mh. Fatih Sultan Mehmet Blv. No:327 P.K. 06980 Kahramankazan – Ankara / TÜRKİYE

Telefon Numarası: +90 312 815 49 50

Fax Hattı: +90 312 815 47 90

Çağrı Merkezi: 444 43 30

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Yayla Bakliyat iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Yayla Bakliyat sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Yayla Bakliyat iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Yayla Bakliyat iletişim bilgileri, Yayla Bakliyat telefon no, Yayla Bakliyat irtibat tel, Yayla Bakliyat canlı destek, Yayla Bakliyat müşteri temsilcisi, Yayla Bakliyat şikayet hattı, Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri numarası, Yayla Bakliyat çağrı merkezi numarası, Yayla Bakliyat iletişim numarası, Yayla Bakliyat çağrı merkezi, Yayla Bakliyat müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. TOLGA YERLİ 7 Ekim 2021

Yorum Yap