Balparmak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Balparmak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Balparmak çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Balparmak müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Balparmak şikayet hattına erişebilirsiniz. Balparmak müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Balparmak Çağrı Merkezi Numarası

Bal oldukça faydalı bir üründür. Kahvaltılarda ya da öğün aralarında da severek tüketilmektedir. Çocukların gelişimine de oldukça faydası olduğu bilinen bir gerçektir. Boğaz ağrılarına, öksürüğe, cilde iyi gelir. Kişilere enerji vererek zinde kalmalarını da sağlar. Balın sağlıklı olanını tüketmek gerekir. Günümüzde kalitesiz birçok bal da satılmaktadır. Balparmak 1980 yılında Altıparmak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak kurulmuş bir kuruluştur. Türkiye’nin en çok satılan bal markası olarak bilinmektedir. 40 yıldan beri bal sektöründe kendini ispatlamıştır. Arılardan gelen lezzetlerin soframıza kadar gelmesini sağlamaktadır. Doğal ve kaliteli olan birçok çeşidi mevcuttur. Firmanın ürünlerini birçok market ve süper marketlerde bulabilirsiniz. Ayrıca internet sitesine giriş yaparak da sipariş oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Balparmak çağrı merkezi numarası 0850 225 6 225 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balparmak Müşteri Hizmetleri Numarası

Balparmak bal çeşitleri arasında; çiçek balları, yöresel ballar, monoflora ballar bulunmaktadır. Çiçek balları da yüksek yayla çiçek balı, yayla çiçek balı, ova çiçek balı olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Yöresel ballar Bingöl balı, Kayseri balı, Muş balı, Şemdinli balı, Yüksekova balı olarak farklı yörelerin lezzetlerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca ıhlamur balı, kekik balı, kestane balı, lavanta balı, narenciye balı olarak da çeşitlenen ürünleri vardır. Arı ürünlerinden çocuklar ve yetişkinler için bazı propolis gıdaları kullanarak da günlük ihtiyacınız olan vitamin değerlerini alabilirsiniz. Ballı fındıklı ezme ya da ballı mix kakaolu ezme çeşitleri hem küçüklerin hem de büyüklerin severek tükettiği atıştırmalıklar içinde yer almaktadır. Müşteri hizmetleri bütün müşteriler için oluşturulmuştur. İstek, dilek ve önerilerinizi sunmanız mümkündür.

Balparmak müşteri hizmetleri numarası 0850 225 6 225 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balparmak Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Balparmak firması birçok ödül de almıştır. Firmaya direkt ulaşım sağlamak mümkündür. Tüketici Danışma Hattı:0 (850) 225 6 225 olmaktadır. Firmanın telefon numarası 0 (216) 643 02 02’dir. Mail göndermek isteyen kişiler balparmak@balparmak.com.tr adresini kullanabilirler.

Balparmak müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 225 6 225 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balparmak Şikayet Hattı

Balparmak ürünlerinden ya da satış şubelerinden şikayeti olanlar tüketici danışma hattını arayabilirler. Ya da mail gönderebilirler. Ayrıca internet sitesindeki formu doldurarak da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilmekte ve giderilmektedir. Sosyal medya hesaplarınızdan da firmayı takip edebilirsiniz.

Balparmak şikayet hattı 0850 225 6 225 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Balparmak müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Balparmak şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Balparmak Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 225 6 225

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Balparmak çağrı merkezi numarasına 0850 225 6 225 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş.
Adres : Çavuşbaşı Caddesi, No:70, Çekmeköy 34782 İstanbul, Türkiye
E-Posta : balparmak@balparmak.com.tr
Telefon : 0850 225 6 225

Arama Terimleri: Balparmak iletişim bilgileri, Balparmak telefon no, Balparmak irtibat tel, Balparmak canlı destek, Balparmak müşteri temsilcisi

Yorum Yap