netflix-cagri-merkezi-numarasi

Netflix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Netflix çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Netflix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Netflix, 1997 yılında Kaliforniya’da kurulmuş, medya sağlayıcı şirketidir. Netflix; Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Danimarka, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Almanya, Türkiye gibi bazı Avrupa ülkelerinde internet üzerinden hizmet vermektedir. 2016 yılı itibariyle Netflix’in toplam abonesi sayısı 75 milyonu aşkındır.

Netflix’te abonelik sistemi vardır. Abone olmanız durumunda yüzlerce kategoride yüz binlerce içeriğe tek tıkla sahip olabilme şansınız vardır. Dünyaca ünlü birçok yabancı dizi, yabancı film, yerli dizi, yerli film, belgesel ve Netflix aboneleri için hazırlanmış birçok özel içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

Netflix müşterilerine geniş yelpazede film, dizi, belgesel gibi seçenekleri sunmaktadır. Bir çok film hakkını satın alarak ilk defa izleyicileri ile buluşturan firma her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Kayıt olduktan sonra ilk otuz gün ücretsiz kullanım sunarak büyük beğeni toplamaktadır. Müşterilerine üç ayrı seçenek sunan ve bu sebeple her kesimden insana hitap eden Netflix her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Netflix dünya üzerinde 190 (yüz doksan) dan fazla ülkede kullanılmaktadır. Oldukça gelişen ayrıca teknolojik gelişmeler ile alt yapısını güçlendiren firma sinema sektöründe dünyada kendine önemli bir yer edinmiştir. Üç çeşit abonelik bünyesinde bulunduran ( Amerika da ek olarak dvd planı bulunmaktadır) Netflix her yaştan izleyiciye hitap etmektedir.

Netflix Çağrı Merkezi Numarası

İzlemeye başladığınız andan itibaren sizlerin izlediği film alanlarına göre size özel önerilerde bulunarak izleyicilere yardımcı olmaktadır. Çıkan filmlerin sizlere hitap edip etmediğini kolaylıkla görebilirsiniz. Netflix sadece en güncel filmleri bünyesinde barındırmayıp eski filmleri de izleyicilerine sunmaktadır.

Netflix izleyicilerine abonelik süresi ile ilgili zorunlu taahhüt tarzı anlaşmalar yapmamaktadır. İstediğiniz zaman izlemeye başlayabilir istediğiniz anda aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Birbirinden farklı kategorilerdeki film dizi ya da belgeselleri sizlerin beğenisine sunan firma yine en iyi hizmeti sunma adına en uygun fiyata hizmet etmeye çalışmaktadır.

Netflix izleyebilmeniz için ilk şart üye olmanızdır. Bunu yaparken öncelikle site üzerinden size uygun üyeliği seçmelisiniz. E-posta adresi ve bir parola oluşturarak üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz. Daha sonrasında bu bilgiler ile üye girişi yapabilir ayrıca ilk otuz gün herhangi bir ücret ödemeden kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanım süresi devam ederken bu otuz günlük süre içinde aboneliğinizi iptal edebilir ya da ücretsiz kullanım hakkınızdan sonra bir ödeme yöntemi belirleyerek izlemeye devam edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman aboneliğinizi bitirebilirsiniz. Bu otuz günlük ücretsiz kullanım süresi dolmadan üç gün önce e posta adresinize bilgilendirme maili gönderilmektedir.

Netflix Müşteri Hizmetleri Numarası

Netflix’in maalesef bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak uygulama içerisindeki iletişim bölümünden Netflix’i arayabilir, tüm konular hakkında destek alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda vereceğimiz bağlantı aracılığıyla canlı destek sayfasından Netflix’le canlı olarak iletişime geçebilirsiniz. Netflix sizlere en iyi hizmeti en kaliteli şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Netflix sadece ülkemizde kullanılmayıp dünya üzerinde yaygın olarak tercih edilmektedir. Durum böyle olunca haliyle geniş bir netflix çağrı merkezi ağı gerekmektedir. Kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren bu platform sorunlarını en aza indirmiştir. Yinede olası sorunlar için iletişime geçebileceğiniz yolları sizlere sunmaktadır.

Netflix çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine iletişim kurabileceğiniz alternatif sizlere aşağıdaki linkte sunulmuştur. Canlı destek üzerinden yaşadığınız sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Netflix Canlı Destek

Netflix tercih edilmeye devam ettikçe daha iyi hizmeti sunabilmek adına netflix Türkiye çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak kullanıma başlamıştır. İlgili numara üzerinden iletişime geçerek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Netflix müşteri hizmetleri numarasını araken dikkat etmeniz gerekn bir husus vardır. Türkçe destek 11:00 23:00 EET (zaman aralığında) Cumartesi dahil hafta içi her gün arayabilirsiniz. İngilizce dil desteği yedi gün yirmi dört saat verilmektedir.

Netflix Türkiye Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 390 74 44

Arama Terimleri: netflix iletişim bilgileri, netflix telefon no, netflix irtibat tel, netflix canlı destek, netflix müşteri temsilcisi, netflix şikayet hattı, netflix çağrı merkezi numarası, netflix müşteri hizmetleri numarası, netflix çağrı merkezi, netflix müşteri hizmetleri

151 Yorum

 1. Hilal tekeli 11 Haziran 2018
 2. Hayati 12 Haziran 2018
 3. Servet 14 Haziran 2018
 4. Sırrı sacan 17 Haziran 2018
 5. Asiye 9 Temmuz 2018
 6. Ebru 1 Mart 2020
  • Yönetici 2 Mart 2020
 7. İsmail Ercan Alp 1 Nisan 2020
 8. kerim 17 Kasım 2021
 9. Levent 19 Temmuz 2022
 10. bektaş 19 Ekim 2022

Yorum Yap