Vatkalı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vatkalı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vatkalı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vatkalı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vatkalı şikayet hattına erişebilirsiniz. Vatkalı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vatkalı Çağrı Merkezi Numarası

Vatkalı, 2017’den beri kadın modasında adından sıklıkla söz ettiren bir kadın giyim markasıdır. Hemen hemen her tarza ve her bütçeye uygun kıyafetleri ile Türkiye’de pek çok kadın tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Alanında uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan koleksiyonlar, kadınlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Hem farklı hem de kaliteli ürün hizmetleriyle bu marka, pek çok kişinin alışveriş için ilk adreslerinden birisi olmaktadır. Fakat pek çok farklı konudan kişiler bilgi sahibi olmak istemektedirler. Gerek mağaza gerekse ürünler hakkında kişilerin sorunları ya da soruları olabilmektedir. Buna bağlı olarak da müşteri hizmetleri numarası pek çok kişi tarafında merak edilmektedir.

Vatkalı çağrı merkezi numarası 0212 550 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vatkalı Müşteri Hizmetleri Numarası

Kişiler gerek sipariş, kargo, ücret ve ürün gerekse mağaza hakkında detaylı bilgi öğrenmek istemektedir. Bu durumda kişiler yetkili bir kişiler iletişime geçmek istemektedirler. Böylece bu marka için bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Kişiler, merak ettikleri tüm sorulara internet adresinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecekleri gibi erişemedikleri diğer tüm bilgilere ise müşteri hizmetleri aracılığıyla ulaşabilmektedirler. Markanın müşteri hizmetleri numarası 0212 550 00 79 olarak belirtilmektedir. Diğer bir yandan müşteriler dilerse internet adresi üzerinde yer alan e-mail adresinden de iletişime geçebilmektedirler.

Vatkalı müşteri hizmetleri numarası 0212 550 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vatkalı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kişiler, karşı karşıya kaldıkları herhangi bir problem ya da merak ettikleri herhangi bir konuda mağaza ile iletişime geçmek istemektedirler. Bu durumda hızlı ve kolay bir iletişim kurabilmek için direkt olarak bağlanma talep etmektedirler. Fakat bu marka için müşteri hizmetleri dışında herhangi bir iletişim numarası yer almamaktadır. Bu durumda kişiler tüm iletişimi mülteri hizmetleri ile kurmak zorundadırlar.

Vatkalı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 550 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vatkalı Şikayet Hattı

Marka, hemen hemen her ile kargo aracılığıyla ürün satışını gerçekleştirmektedir. Fakat ürün satın alan müşteriler gerek ürünlerde karşılaşmış oldukları bir sorunda gerekse kargo ya da ücret gibi konularda aldıkları hizmetten memnun kalmamaları durumunda şikayette bulunabilmektedirler. Böylece pek çok kişi şikayet hattını merak etmektedir. Fakat marka için herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Kişiler şikayeterini müşteri hizmetleri üzerinden iletmelidirler.

Vatkalı şikayet hattı 0212 550 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vatkalı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vatkalı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vatkalı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 550 00 79

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vatkalı çağrı merkezi numarasına 0212 550 00 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Vatkalı
Adres : Yenibosna Merkez Mah. Oruç Reis Sok. İş Hanı No:6/1 Bahçelievler/İSTANBUL
E-Posta : info@vatkali.com
Telefon : 0212 550 00 79

Arama Terimleri: Vatkalı iletişim bilgileri, Vatkalı telefon no, Vatkalı irtibat tel, Vatkalı canlı destek, Vatkalı müşteri temsilcisi, Vatkalı şikayet hattı, Vatkalı müşteri hizmetleri numarası, Vatkalı çağrı merkezi numarası, Vatkalı iletişim numarası, Vatkalı çağrı merkezi, Vatkalı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap