Manuka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Manuka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Manuka çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Manuka müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Manuka şikayet hattına erişebilirsiniz. Manuka müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Manuka Çağrı Merkezi Numarası

Manuka son yıllarda piyasaya girmiş bir giyim firmasıdır. Online olarak kadın kıyafetlerinin satışını yapmaktadır.  Günlük ve şık kıyafetlerin sunulduğu sitede kalite ön plandadır. Firma yaşantımız boyunca dolabımızın olmazsa olmazı olan her parçaya ürünlerinde yer vermiştir. Firma eşofman takımları, sweatshirt, kaban, triko gibi birçok ürünü olabildiğince konforlu halleriyle satışa sunuyor. Her zevke hitap eden ürünleriyle ve cep yakmayan fiyatlarıyla müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmaktadır. Günlük yaşam, iş hayatı, özel gün ve davetler için her tarzda seçenekleri bünyesinde barındırıyor. Online giyim sektörüne her geçen gün yeni bir markanın eklendiği bu son günlerde firma bu markalar arasından sıyrılarak sektörde yer edinmiştir. Ürünleriyle ilgili detayları edinmek için bir çağrı merkezi numarası vardır.

Manuka çağrı merkezi numarası 0552 599 15 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Manuka Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın günlük hayatımıza renk katacak kıyafetleri son derece şık ve zarif bir şekilde hizmete sunmaktadır. Her geçen gün yeni koleksiyonlarıyla beğenileri üzerine topluyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan her mevsime her zevke uygun kıyafetleriyle hizmetinize sunulmuştur. Firmanın ürünlerine dilediğiniz konumdan sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına kargo hizmeti vererek ürünlerini takipçileriyle buluşturuyor. Yoğun ve özverili bir çalışmayla sektöre adım atan firma müşterilerinin beğenisini ve ilgisini kısa sürede kazanmıştır. Bu firmanın ürünleriyle ilgili detaylara erişebilmek için müşteri hizmetleri numarası mevcut bulunuyor.

Manuka müşteri hizmetleri numarası 0552 599 15 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Manuka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir giyim online satış sitesi olarak ürünlerine ait beden ve ölçü bilgilerine erişmenizi kolaylaştırmıştır. Müşterilerinin giderek artan güven ve ilgisiyle büyümeye devam ediyor. Büyüme yolunda yenilikçi, modern ve araştırmacı ruhunu kaybetmeden ilerlemektedir. Üretim aşamasında ürünlere uygulanan kalite kontrol işlemiyle  elde edilen ürünlerin kalitesi üst düzeydedir. Ancak ürünlere dair bilgi almak için şuan için bir müşteri temsilcisi bağlantısı mevcut olarak bulunuyor.

Manuka müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0552 599 15 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Manuka Şikayet Hattı

Alışverişinizin her aşamasında kişisel bilgilerinizin gizliliği konusunda herhangi bir tereddütte bulunmayınız. Site içerisinde paylaştığınız tüm bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Firma büyümeyi ve gelişmeyi hedef edinerek bu yolda ilerlemektedir. Bu nedenle müşterilerinin düşüncelerine her zaman gerekli önemi ve özeni göstermektedir. Ancak istek ve şikayetleri kabul etmek için bir çağrı merkezi numarası mevcut olarak hizmet veriyor.

Manuka şikayet hattı 0552 599 15 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Manuka müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Manuka şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Manuka Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0552 599 15 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Manuka çağrı merkezi numarasına 0552 599 15 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Manuka Tekstil İth.İhr. San. ve Tic.Ltd.Şti. Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu Sok.No 2/2/5 Zeytinburnu İSTANBUL
E-Posta İrtibat Adres Bilgisi : isbirligi.manuka.com.tr
Telefon Numarası : 0552 599 15 50

Arama Terimleri: Manuka iletişim bilgileri, Manuka telefon no, Manuka irtibat tel, Manuka canlı destek, Manuka müşteri temsilcisi, Manuka şikayet hattı, Manuka müşteri hizmetleri numarası, Manuka çağrı merkezi numarası, Manuka iletişim numarası, Manuka çağrı merkezi, Manuka müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap