Wix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wix çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Wix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Wix şikayet hattına erişebilirsiniz. Wix müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Wix Çağrı Merkezi Numarası

Wix, 2006 yılında kurulan İsrail menşeli bulut tabanlı web geliştirme hizmetleri sunan bir yazılım şirketidir. Kullanıcıların çevrim içi sürükle ve bırak araçları vasıtasıyla mobil siteler ve html5 web siteleri oluşturmasına imkan tanır. Şirketin birçok ülkede ofisi bulunmaktadır. Kullanıcılar, sitelerine şirket tarafından geliştirilen üçüncü taraf ve çeşitli uygulamaları kullanarak sosyal eklentiler, e-ticaret ve iletişim formları, çevrim içi pazarlama, e-posta pazarlaması ve topluluk forumları ekleyebilirler. Şirkete ilişkin tüm sorular, çağrı merkezi numarası olmadığından https://tr.wix.com/about/contact-us adresi üzerinden ilgilisine yöneltilebilir.

Wix çağrı merkezi numarası https://tr.wix.com/about/contact-us nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Wix Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün yeni hamleler yapan ve büyüyen şirket, Haziran 2011’de Facebook mağaza modülünü piyasaya sürerek sosyal ticaret trendine ilk adımını atmıştır. Ağustos 2014’te şirket, kiralık tatil yerleri ve oteller için bir rezervasyon sistemi olarak Wix Hotels’i piyasaya sürmüştür. Wix Music, bağımsız müzisyenlerin müziklerini pazarlayabilmesi ve onları istedikleri şekilde satabilmesi için ideal bir platform olarak 2015 yılında ortaya çıkmıştır. Şirketin herhangi bir müşteri hizmetleri numarası bulunmayıp https://tr.wix.com/about/contact-us adresi üzerinden istenilen bilgi kolaylıkla edinilebilir.

Wix müşteri hizmetleri numarası https://tr.wix.com/about/contact-us nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Wix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her geçen gün kayıtlı kullanıcı sayısını arttıran şirket, bünyesine yenilikleri katmaktan da hiçbir şekilde geri durmamaktadır. Kullanıcılar, web sitesi oluşturma konusunda şirketin etkinliğinin ve yaygınlığının farkındadır. Ayrıca şirket vasıtasıyla oluşturulan siteler için mobil görünümün ayarlanabildiği mobil düzenleyici de mevcuttur. Profesyonel, etkileyici ve işlevsel bir site kurmak için gereksinim duyulan tüm özellikleri ve çözümleri sunan şirket, herkese açık yazılım geliştirme kiti ve benzersiz tasarım seçenekleriyle kullanıcıların takdirini fazlasıyla kazanmış durumdadır. Şirketin sunduğu ürünlere yönelik ayrıntılı bilgilere, https://tr.wix.com/about/contact-us adresine direkt bağlanılarak anında ulaşılabilir.

Wix müşteri hizmetlerine direk bağlanma https://tr.wix.com/about/contact-us nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Wix Şikayet Hattı

Şirket tarafından site oluşturmaya yönelik tüm süreçler, profesyonelce ve tüm imkanlar göz ardı edilmeden yürütülmektedir. Sisteme ilişkin entegrasyonlar kolaylıkla ve basit bir şekilde gerçekleştirilmekte; herhangi bir soruna anında müdahale edilmektedir. Bu durum, müşteri memnuniyeti merkezli yönetilen şirketin; müşterilerince yeterince takdir edilmesini sağlar. Şirkete yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan adresten yetkililere kolayca aktarılabilir.

Wix şikayet hattı https://tr.wix.com/about/contact-us nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Wix müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Wix şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Wix Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

https://tr.wix.com/about/contact-us

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Wix çağrı merkezi numarasına https://tr.wix.com/about/contact-us numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Destek Hattı : https://tr.wix.com/about/contact-us

Arama Terimleri: Wix iletişim bilgileri, Wix telefon no, Wix irtibat tel, Wix canlı destek, Wix müşteri temsilcisi, Wix şikayet hattı, Wix müşteri hizmetleri numarası, Wix çağrı merkezi numarası, Wix iletişim numarası, Wix çağrı merkezi, Wix müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Levent 28 Temmuz 2022
  2. Haluk Hakan Cansoy 4 Aralık 2022

Yorum Yap