Case IH Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Case IH Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Case IH çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Case IH müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Case IH şikayet hattına erişebilirsiniz. Case IH müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Case IH Çağrı Merkezi Numarası

Case IH, tarım sektöründe mekanizasyon uygulamalarında lider bir firmadır. Firmanın yaklaşık 160 yılı geçen deneyimi ile dünyada 4.900’den fazla satış bayisine rastlamak mümkün. Ayrıca göz alıcı kırmızı rengiyle dünya çiftçilerinin vazgeçilmez ve güvenilir bir markasıdır. Marka çiftçilerin gerek duyduğu tüm parçaları tek bir firma çatısı altında sunmaktadır. Firma modern, verimli ve başarılı tarım uygulamaları sunarken, diğer bir taraftan da servis, yedek parça ve finansal imkânlarıyla çiftçilere destek vermektedir. Markaya ait ürün yelpazesi içinde başta traktör olmaz üzere, pamuk toplama makineleri, biçerdöver, balya makineleri, kendi yürür ilaçlama makinelerine kadar tarımda ihtiyaç olacak modern kullanışlı ürünleri çiftçilere sunmaktadır. Türkiye’de 2007 yılı Eylül ayında Koç Holding iştiraklerinden Türk Traktör tarafından pazarda yerini alarak, bütün çiftçiler, birlik ve kooperatifler için güvenilir bir güç sağlamıştır.

Marka ile iletişime geçmek, şikâyetiniz veya sorularınızı bildirmek için 7/24 444 17 71 numarasını arayabilir ve destek alabilirsiniz. Bunun yanı müşteri hizmetleri ekibine ulaşmak için https://www.caseih.com.tr/ web sitesindeki iletişim formunu doldurarak kısa süre içerisinde sorularınız için yanıt alabilmek mümkün. Firma 1831 yılında Cyrus Hall McCormick mekanik orak makinesini icat etmesiyle bugünün temelleri atılmıştır. İcat edilen bu makine günlük 10 acres biçecek güce sahip, günlük 5 kişinin yapacağı iş gücüne yapabilecek kapasitesindedir.

Case IH çağrı merkezi numarası 444 17 71 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Case IH Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka müşterilerinin her sorusuna yanıt verebilmek ve hızlı cevap verebilmek için insanlara birden fazla iletişim seçeneği sunmaktadır. Sosyal medya hesaplarından markaya direkt mesaj olarak dilediğiniz soruyu sorabilir ve cevap alabilirsiniz. Dilerseniz web sitesinde yer alan iletişim formuna bilgilerinizi yazarak hızlı dönüşüm sağlayabilirsiniz. Ürünler hakkında ve fantasman konuları için 7/24 444 17 71 numaralı telefonu arayarak firmayla görüşmek mümkün. Markanın dünyaca ünlü olma sebebi işlerinizde lider bir firma olmaları ve müşterilere her zaman doğru bilgi paylaşımı yapmasından kaynaklanıyor.

1842 yılında firmayı erome Increase Case, Racine Threshing Machine Works Racine’i, Wisconsin’de kurdu. Marka kendi imajını oluşturarak bütün dünyada çiftçilik sektöründe adını kazımayı başarmıştır. Geçmiş tarihinden bugüne kadar kaliteli ürünler ve modern makine ekipleriyle ilk sırlarda yer almıştır.

Case IH müşteri hizmetleri numarası 444 17 71 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Case IH Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın web sayfasında yer alan müşteri ekibine ulaşabilmek için iletişim bilgilerinizi ve bilgi almak istediği konuyu bildirerek sıra beklemeden müşteri hizmetleriyle görüşebilmek mümkün. Markanın kibar ve anlayışlı müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşebilmek mümkün. Müşteri ilişkilerine oldukça önem veren marka bu konuda kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Herhangi bir şikâyette müşterilerin mağdur olmaması, mutsuz ayrılmaması firmanın en büyük önceliğidir. Bu sayede tüm dünyaya adını yazdırmayı başarmış ve lider firma unvanını almıştır. Yüz yılı aşkın süredir artarak devam eden müşteri ve şube sayısı ile günümüzün en önemli firmalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Aklınıza takılan sorularda, yaşadığınız problemlerde firmaya herhangi bir yoldan ulaşarak sınırsız destek alabilmek mümkündür.

Case IH müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 17 71 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Case IH Şikayet Hattı

Markanın bütün işlerinin tek bir çatı altında yürütüldüğü bilinmektedir. Uzman kadrosu ve ürün yelpazesi ile çiftçileriyle buluşmaktadır. Ürünlere ulaşabilmek ve yakından incelemek için sizlere yakın şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Mekanik yapılarını ve güçleri hakkında detaylı bilgi için web sayfasını ziyaret edebilir sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Ürünlerle alakalı kafanızda oluşan sorularınızı alanında uzman müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yanıt alabilirsiniz. Ürettiği ve sunduğu bütün hizmetlerde ön planda olan ve dünyaya adını duyurmayı başarmış ilk firmalar arasında yer almaktadır.

Case IH şikayet hattı 444 17 71 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Case IH müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Case IH şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Case IH Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 17 71

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Case IH çağrı merkezi numarasına 444 17 71 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ ANONİM ŞİRKETİ
E-Posta : musteri@turktraktor.com.tr
Telefon : 444 17 71

Arama Terimleri: Case IH iletişim bilgileri, Case IH telefon no, Case IH irtibat tel, Case IH canlı destek, Case IH müşteri temsilcisi

Yorum Yap