Zuuks Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zuuks Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zuuks Games çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zuuks Games müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zuuks Games şikayet hattına erişebilirsiniz. Zuuks Games müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zuuks Games Çağrı Merkezi Numarası

Zuuks Games, yerli bir mobil oyun üreticidir. 2019 yılında çıkarmış olduğu ve kısa sürede Türkiye’nin en popüler oyunları listesine giren Bus Simulator Ultimate adlı oyunu ile App Store’da birinci sıraya yerleşmiştir. Çıkardığı bu oyun dünya genelinde 100 milyonu aşkın oyuncuya ulaşmıştır. Oyun şirketi, salgın sürecindeki dönemde mobil oyunlara karşı artan yönelimin avantajı ve çıkardığı otobüs simülasyon oyunu ile çok fazla sayıda oyuncuya ulaşarak Türkiye’nin en popüler oyunları listesindeki yerini en üst sıralara kadar taşımıştır. 14 farklı dil seçeneği sunan oyun dünyanın çeşitli birçok yerinden oyuncunun en popüler oyunlarından biri olmuştur.  Oyun şirketi çıkardığı bu otobüs simülasyonu oyununu PC versiyonuna taşıyarak ulaştığı kitleyi daha da genişletmeyi amaçlamaktadır. Oyun şirketine ulaşılabilecek herhangi bir telefon numarası henüz bulunmamaktadır. Ancak oyuna veya oyun şirketine ilişkin her konuda yetkililere iletmek istediğiniz tüm soru, görüş ve taleplerinizi internet sitesinde bulunan iletişim formu üzerinden iletebilirsiniz.

Zuuks Games çağrı merkezi numarası https://www.zuuks.com/contact nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zuuks Games Müşteri Hizmetleri Numarası

Oyun şirketinin yayınladığı Bus Simulator Ultimate dışında 20’yi aşkın oyun vardır. Türkiye’de mobil oyun geliştiricilerinin arasında oyunları en çok indirilen şirketlerden biridir. Şu an toplamda 300 milyonu aşkın indirme sayısına sahip olan oyun şirketi 30 milyon aktif oyuncusu ile öncelikli olarak Türkiye ve Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok farklı bölgesinde oyun severlerle buluşuyor. Oyun şirketi henüz çağrı merkezi hizmeti sunmamaktadır. Şirket tarafından görevlendirilen yetkililere ulaşabilmek için internet sitesinde bulunan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. Gerekli durumlarda paylaşmış olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden sizlere dönüş yapılacaktır.

Zuuks Games müşteri hizmetleri numarası https://www.zuuks.com/contact nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zuuks Games Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oyun şirketini arayarak direkt olarak yetkili bir kişiye bağlanabileceğiniz herhangi bir teledon numarası henüz bulunmamaktadır. Bu nedenle yetkililere ulaşmak istediğiniz bir durum olduğunda yukarıda belirtilen iletişim yöntemini kullanabilirsiniz.

Zuuks Games müşteri hizmetlerine direk bağlanma https://www.zuuks.com/contact nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zuuks Games Şikayet Hattı

Oyun şirketi veya ıyun ile ilgili geliştirilmesini düşündüğünüz veya şikayet bildirmek istediğiniz herhangi bir durumla karşılaşırsanız şirket tarafından sunulan bir çağrı merkezi hizmeti sunulmadığından dolayı yalnızca internet sitesinde bulunan iletişim formu üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Zuuks Games şikayet hattı https://www.zuuks.com/contact nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zuuks Games müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zuuks Games şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zuuks Games Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

https://www.zuuks.com/contact

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zuuks Games çağrı merkezi numarasına https://www.zuuks.com/contact numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim Formu : https://www.zuuks.com/contact

Arama Terimleri: Zuuks Games iletişim bilgileri, Zuuks Games telefon no, Zuuks Games irtibat tel, Zuuks Games canlı destek, Zuuks Games müşteri temsilcisi, Zuuks Games şikayet hattı, Zuuks Games müşteri hizmetleri numarası, Zuuks Games çağrı merkezi numarası, Zuuks Games iletişim numarası, Zuuks Games çağrı merkezi, Zuuks Games müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Utku yiğit tutulmaz 25 Mayıs 2023

Yorum Yap