Vidyodan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vidyodan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vidyodan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vidyodan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vidyodan şikayet hattına erişebilirsiniz. Vidyodan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vidyodan Çağrı Merkezi Numarası

Alışveriş yapma durumu her ne kadar kadınlar tarafından daha fazla tercih ediliyor gibi görünse dahi günümüzde erkeklerin de çok fazla tercih ettiği görülmektedir. Son dönemlerde online alışveriş sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle pandemi zamanı yoğun bir şekilde herkesin online alışverişe yönelmesiyle bu durum pandemi sonrasında da kolaylığından dolayı sıklıkla tercih edilmeye devam etmektedir.

Vidyodan uygulaması yerlidir. 2021 yılında kurulan firmanın büyük çoğunluktaki hissesinin Getir firması tarafından alındığı bilinmektedir. İlk önce Çin’de çıkan farklı bir uygulamada canlı yayın yaparak kişilerin satış yapıldığı görülmüştü. Bu alışveriş uygulaması da Çin’de bulunan uygulamanın bir benzeri olarak Türkiye’de hizmet vermektedir. Yapılan yorumlara bakıldığı zaman kişilerin birçoğunun memnun kaldığı görülmektedir.

Bu uygulama satış konusunda sorun yaşamamaktadır. Müşterilerin de bu konuda sorun yaşayıp yaşamadığı araştırıldığı zaman herhangi bir sorunla karşılaşan kişi sayısının oldukça az olduğu görülmektedir. Bu yüzden birçok kişi güvenli bir şekilde alışveriş yapmak için bu uygulamaya yönelmektedir.

Vidyodan çağrı merkezi numarası 0850 308 25 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vidyodan Telefon Numarası

Bu alışveriş uygulamasıyla iletişime geçmek isteyen için birkaç farklı yol bulunmaktadır. Uygulama içinde bulunan iletişim kısmından form doldurularak firmaya görüşler ve şikayetler kolay bir şekilde iletilebilmektedir. Bunun yanı sıra isteyen kişiler WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir isteyen kişiler ise e-posta aracılığı ile mail atarak iletişime geçebilmektedir. Kullanıcılara sunulan seçenekler sayesinde iletişim kurmak kolaylaştırılmıştır.

0850 308 25 53 telefon numarasını cihazınıza kaydederek firmaya ait WhatsApp hesabı üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra iletisim@vidyodan.com adresi üzerinden mail göndermeniz mümkün olacaktır. Bahsedilen iletişim kanalları üzerinden kişiler şikayetlerini ve taleplerini firmaya kolay bir şekilde iletebilmektedir. Genel olarak bakıldığı zaman en çok tercih edilen iletişim kanalı WhatsApp olarak görülmektedir.

Vidyodan telefon numarası 0850 308 25 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vidyodan Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu alışveriş firması müşterilerin daha kolay ve rahat bir şekilde alışveriş yapabilmesi adına sitenin uygulamasını çıkartmıştır. Google Play ve App Store üzerinden uygulamaya ulaşmak mümkündür. Uygulama ile ilgili kimi zaman bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Böyle anlarda uygulama hata vermektedir. Ancak kısa bir süre içinde yetkililer sorun ile ilgilenerek çözüme kavuşturmaktadır.

Bu uygulamaya üyelik ücretsizdir. Ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturularak uygulama üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Uygulama üzerinden alışveriş yapmak için üyelik oluşturmak gerekmektedir. Facebook ile giriş yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra Google ya da App hesabıyla da giriş yapmak mümkündür. Dileyen kişiler ise e-posta adresiyle üyelik oluşturabilmektedir.

Bu alışveriş uygulamasında kişiler elbette yalnızca alışveriş yapmak zorunda değildir. Aynı zaman satış yapmakta mümkündür. Uygulama içinde bulunan satıcı ol sekmesi üzerinden giriş yaparak gerekli alanlar doldurulmalıdır. Gerekli alanların doldurulması ardından kişiler satış yapmaya başlayabilmektedir.

Bu uygulama üzerinden yapılan alışverişlerde fatura kesimi de yapılmaktadır. Bu sayede müşteri mağduriyeti önlenmektedir. Satış yapacak kişiler de istedikleri kargo firmasıyla anlaşma yaparak ürünlerin gönderimini sağlayabilmektedir. Kargo seçimi satıcıya bırakılmıştır.

Vidyodan müşteri hizmetleri numarası 0850 308 25 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vidyodan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulamada giyim, gıda makyaj ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Uygulama satış ürünleri konusunda birçok platformda olduğu gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Uygulamayı diğer platformlardan ayıran en belirgin özelliği satışların ilk önce canlı yayınlarda sunuluyor olmasıdır. Satıcılar ürünlerini canlı yayınlarda oldukça uygun fiyatlara sunmaktadır.

Canlı yayınlarda satışı yapılmayan ürünler stoklanarak sayfa içinde satışa sunulmaktadır. Böylelikle kullanıcılar uygulamanın gerekli kategorisine giriş yaparak da ürünlere ulaşabilmektedir. Ürünlerinin satışının canlı yayında yapılmasının birçok avantajı vardır. Canlı yayında olan satıcıya ürün hakkında merak edilen tüm sorular sorularak anlık cevap alması sağlanmaktadır. Böylelikle işlemlerin daha kısa sürmesine olanak sağlanır.

Vidyodan müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 308 25 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vidyodan Şikayet Hattı

Uygulama üzerinden ürün satın alan kişiler her ne kadar canlı yayında satıcıya sorular sorarak alışveriş yapsa dahi daha sonrasında bazı mağduriyetler yaşayabiliyor. Böyle durumlarda da elbette karşısında bir muhatap görmek istiyor. Bu yüzden uygulama sahiplerine ve firma yetkililerine ulaşmak için gerekli iletişim kanalları araştırılmaktadır.

Alışveriş sırasında ya da alışveriş sonrasında müşterilerin sorun yaşaması durumunda firmaya ulaşması oldukça kolaydır. İletişime geçtikleri takdirde kısa süre içinde bireylere dönüş yapılarak sorun gerekli bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Firmanın müşterilere geri dönüş süresi yoğunluk durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak olabildiğince kısa süre içinde dönüş yapılmaktadır.

Vidyodan şikayet hattı 0850 308 25 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vidyodan müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vidyodan şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vidyodan Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 308 25 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vidyodan çağrı merkezi numarasına 0850 308 25 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : iletisim@vidyodan.com
Telefon : 0850 308 25 53

Yorum Yap