Jabra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jabra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jabra çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Jabra müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Jabra şikayet hattına erişebilirsiniz. Jabra müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jabra Çağrı Merkezi Numarası 

Jabra, teknolojiyi uygun fırsat ve modellerle sunarak günümüz çağına uygun ürünlerin satışını yapmaktadır.  Her yaştan kesime hitap eden marka; tamamlayıcı yazılımlar, hizmetler ve uygulamalarla müşterilerin çözüm odağı olmaktadır. Firmanın temel felsefesi “Ses hep yanımızda, sesin gücüyle insanların yaşamlarını iyileştirmektir.” ve bu felsefe doğrultusunda yurt içi ve yurt dışında özel fonksiyonlu hizmetlerini ticaret ağını büyüterek sunmaya devam etmektedir. Firma eşsiz tasarımlarıyla mikrofonlu kulaklık ve mikrofonlu hoparlörleri, çevrimiçi olarak kendilerine ait web sitesinde satışını gerçekleştirmektedir. Günlük hayatımızda en sık kullanılan ürüne özel fonksiyonlar dahil ederek; spor yaparken, şehirde dolaşırken veya seyahat ederken kimse tarafından rahatsız edilmeden rahatça müzik dinlemenizi veya sevdiğiniz filmleri izlemenizi sağlar. Ayrıca ürünleri sayesinde görüntülü arama yapmanız, çevrimiçi oyun oynamanız veya ses kaydetmeniz gerektiğinde kullanışlıdır. Bu eşsiz deneyimi yakalamak için firmanın web sitesini ziyaret ederek kendinize özel hissettirecek bir ürün alabilirsiniz.

Firma ile iletişime geçmek ve şikâyetiniz varsa bildirmek için +45 45 75 88 88 numaralı telefon hattını arayabilir istek ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Firma destek hattı şu an sadece İngilizce dil desteğiyle çalışmaktadır. Hayatın ses kalitesini bir üst seviyeye taşıyabilmek ve yılmadan çalışarak fazlasını getirmek amacıyla büyümeye devam eden firma bu doğrultuda düzenlediği şirket içi eğitimler ve etkinlikler nedeniyle belirli zamanlarda kapalı olurlar. Pazartesi’den cuma gününe kadar 9:00- 18:00 CET saatleri arasında, ilgili ürününüzü yanınızda bulundurarak markayla iletişime geçebilirsiniz.

Jabra çağrı merkezi numarası +45 45 75 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jabra Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, müşterilerinin yaşadığı sorunlara anında çözüm bulabilmek için destek hattıyla hizmet vermektedir. Marka web sitesine giriş sağlayarak çözüm ortağınızla iletişime geçebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular bölümüyle birçok noktada çözüm ortağınız olurken harici problemleriniz için cihaz modeliniz, seri numarası, aygıt yazılım sürümü ve diğer özelliklerle sorun talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca 0850 200 28 28 numaralı iletişim hattını arayarak İngilizce dil desteği sayesinde görüş ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Görüşmeye katılmanın bir diğer yolu da sosyal medya hesaplarına erişim sağlamak. Sosyal medya hesaplarını bulabilmek için marka web sitesini inceleyebilirsiniz.

1983 yılında Elwood Norris tarafından kurulan ve video ve ses ekipmanı alanında uzmanlaşmış olan marka, Danimarkalı GN Grubu’nun bir parçası olan GN Audio bünyesine dahildir. Firma, yaptığı üretimlerle tasarım ve inovasyon dalında Red Dot Mobile dahil olmak üzere pek çok ödüle layık görülmüştür. GN Group’a bir parça olarak dahil olan ve faaliyetlerini sürdüren firma, Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan telgraf kablolarını ilk döşeyen isimdir. Aynı zamanda mikrofon alanında da ilk ultra gürültü önleyici ürünleri piyasaya ortak etmiştir. Spor kulaklığı içine kulak içi nabız ölçeri ilk yerleştiren marka eşsiz olma özelliğini üst boyutlara taşımaktadır. Aynı zamanda şirket hem medikal hem de profesyonel ses çözümlerini tek bir çatı altında toplayan tek firmadır.

Jabra müşteri hizmetleri numarası +45 45 75 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jabra Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma her zaman için kaliteli hizmetin adresi olmakla beraber, ürünleri için de belli bir garanti kapsamı sunmaktadır. Bu sistemden faydalanmak için mutlaka satış fişi ya da diğer bir resmi satış belgesi sunmanız gerekmektedir. Eğer bu kriterleri karşılaşıyorsanız marka destek hattıyla anında iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetler yalnızca İngilizce destek sağlamaktadır. Ancak, Türkçe olarak da şikayetinizi web sitelerinde yer alan şikâyet formunu doldurarak iletebilirsiniz. Müşterileri ilişkilerine oldukça önem veren firma, müşterilerin tam destek alabilmesi ve mutlu olarak görüşmeyi sonlandırabilmesi prensibiyle verdikleri önemi gerçek boyutlara taşır.

Jabra müşteri hizmetlerine direk bağlanma +45 45 75 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jabra Şikayet Hattı

Marka, özellikle spor yapanlar için geliştirdiği kablosuz kulaklıkları ile alıcıları büyülemektedir. Üretim yaptığı alanlar ise çağrı merkezi, ofis, spor, Bluetooth özelliğine sahip mono kulaklıklar ve müzik dünyası şeklindedir. Ticaret piyasasında oldukça hızlı büyüyen ve teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine güncel ürünleri sağlayan firma alıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı hızla büyürken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerleyen yıllar için bulunduğu lokasyonlara yenilerini eklemeye devam etmektedir. Firmaya şikayet bildirmek için yine önceki verilen iletişim kanallarını kullanmak gerekir.

Jabra şikayet hattı +45 45 75 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Jabra müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Jabra şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Jabra Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+45 45 75 88 88

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Jabra çağrı merkezi numarasına +45 45 75 88 88 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Jabra iletişim bilgileri, Jabra telefon no, Jabra irtibat tel, Jabra canlı destek, Jabra müşteri temsilcisi

Yorum Yap