Whatsapp Müşteri Hizmetleri Numarası

Whatsapp Müşteri Hizmetleri Numarası

Whatsapp müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alış verişinde bulunmak için whatsapp müşteri hizmetleri direk bağlanmayı kullanabilir ve whatsapp şikayet konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Çağrı Merkezi Numarası

En popüler sosyal mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp ülkemizde ofisi bulunan firmalardan biridir. Buna bağlı olarak kullanıcıların da yaşadığı sorunları çözmesi açısından müşteri hizmetleri üzerinden kaliteli hizmet vermektedir. En büyük mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan ve birçok işlevi bulunan uygulama aynı zamanda dünyada ve ülkemizde hizmet veren devasa firmalardan birisidir. Milyonlarca kullanıcısına kesintisiz hizmet sunan Whatsapp her açıdan kaliteli hizmet vermektedir.

Firmanın uygulamasında yaşadığınız herhangi bir sorunu çözmek için ya da soru öneri görüşlerinizi sunmak istediğiniz zaman çağrı merkezi numarası henüz bulunmamaktadır. Bunun yerine kullanıcıların kendi numaralarını girdikten sonra firmanın iletişime geçebileceği bir yol kullanılır. Milyonlarca kullanıcısı bulunan firma 180’den fazla ülkede hizmet vermekle beraber her geçen gün binlerce kişiye hizmet vermektedir.

Uygulama, SMS teknolojisine alternatif olarak geliştirilen uygulamalardan birisidir. Uygulama içinde şu anda metin, fotoğraflar, videolar, belge ile beraber sesli aramalar gibi daha birçok sayıda medya içeriği gönderim ve alım yapılmaktadır. Uçtan uca şifreli bir şekilde entegre edilen uygulama kişisel alanda hiçbir içeriğe zarar vermemektedir.

Whatsapp çağrı merkezi numarası support@whatsapp.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Telefon Numarası

Firmanın yardım merkezinin yanı sıra müşterinin kendi numarasını ve sorununu yazıp iletişime geçebileceği bir seçenek daha bulunur. Bununla beraber firmanın henüz bir çağrı merkezi numarası yok.

Dünyanın en büyük uygulamalarından birisi olan firma ülkemizde şikayeti olan kullanıcılara henüz bir hizmet sunmamaktadır. Bunun yerine mesaj uygulaması üzerinden iletişime geçerek herhangi bir sorunu da en doğru şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Uygulamada yaşadığınız herhangi bir sorunda şikayetlerinizi bu yolla yapabilirsiniz.

Uygulamada yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturmak açısından müşteri hizmetleri numarası da kesintisizi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Kullanıcıların bir sorun yaşaması halinde İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan yardım merkezinden ya da uygulamanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden yardım alınabilmektedir. Günümüzde uygulamanın görüş ve önerileri almak için telefon numarası üzerinden hizmeti bulunmamaktadır.

Whatsapp telefon numarası support@whatsapp.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın en eski sosyal mesajlaşma uygulaması olan uygulama 2014 yılında Meta şirket grubuna geçmiş son yıllarda ülkemizde firma açması açısından yapılan girişimler sonucu kendi firmasını kurmuştur. Bundan dolayı müşterilerine yukarda verdiğimiz adres üzerinden hizmet vermektedir.

Birçok kullanıcının severek kullandığı mesajlaşma uygulaması dünyanın birçok yerinde kendi ofisini kurmuş ve ülkemizde de Şişli ilçesinde geniş müşteri hizmetleri ağıyla hizmet vermektedir. Firmanın sunduğu kaliteli ve özverili hizmet her alan müşteri potansiyelinin daha geniş olmasını sağlamakta buna bağlı olarak da farklı alternatifler geliştirilmektedir.

Sosyal mesaj uygulamasının ülkemizde müşteri hizmetleri numarası üzerinden hizmet vermemektedir. Buna bağlı olarak sorun yaşayan kişiler telefon numarasını girip sorununu yazdıktan sonra uygulamanın kendileriyle iletişime geçmesini sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri kullanıcı ile iletişime geçtikten sonra uygulama hakkındaki sorunu çözüme kavuşturmaktadır.

Whatsapp müşteri hizmetleri numarası support@whatsapp.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulamanın sunmuş olduğu birden fazla işlem nedeniyle bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Kullanıcılar da bu sorunları gerek internetten aldığı destek ile gerekse de müşteri hizmetleri üzerinden çözüme kavuşturmaktadır. Firma müşterilerine aynı zamanda yardım merkezi üzerinden hizmet verirken bir taraftan da müşterilerinin telefon numarasını girdikten sonra sorun ve şikayetlerini yazarak çözüme kavuşması sağlanmıştır.

Bu sayede uygulamaya direkt bağlanma seçeneği aktif hale gelir. Özellikle müşteriler kendi numaralarını girdikten sonra sorun ve benzeri durumların da çözüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Milyonlarca kullanıcının aynı anda iletişime geçmesini sağlayan bunun yanı sıra tüm ülkelerde farklı numaralar üzerinden hizmet sunan uygulamanın henüz Türkiye’de bir çağrı numarası bulunmamaktadır.

Whatsapp müşteri hizmetlerine direk bağlanma support@whatsapp.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Whatsaapp Şikayet Hattı

Firmanın ülkemizde Meta adıyla Esentepe Mahallesi, 23 Temmuz Sokak No: 2/1, Şişli, İstanbul’da ofisi bulunmaktadır. Müşterilerinin yaşadığı sorunları burada çözüme kavuşturan firma her alanda kesintisiz ve kaliteli hizmet vererek milyonlarca kişinin sorunlarını burada çözmektedir. Sadece bu uygulamanın değil aynı zamanda bu firma altındaki farklı uygulamaların da çözümü burada sağlanır.

Sosyal mesajlaşma uygulaması 2014 yılında yaptığı anlaşma sonucu Mark Zuckenberg’in kurmuş olduğu Facebook bünyesi altında hizmet vermiştir. O zamandan bu zamana uçtan uca şifreleme yöntemi ile çalışan uygulamanın ülkemizde de Şişli’de kullanıcılarına kesintisiz hizmet sunduğu bir firması bulunuyor. Müşteriler yaşadığı her türlü sorunda ofise gidip çözebilir.

Whatsapp şikayet hattı support@whatsapp.com nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap