Tekzen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Tekzen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tekzen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın yapı marketlerinden biri olan tekzenin, Avrupa’da da bir çok şubesi mevcuttur.

Yeni evine dekorasyon yapmak isteyenlerin adresi olup, yeni evlenecek olanlar içinde aradıkları her şeyi tek bir mağaza içinden alabilecekleri seçeneklere sahip olmakla birlikte, kampanyalarıyla ve uygun fiyatlarıyla cazip bir yapı markettir.

Uygun maliyetlerle eve taşıma ve kurulum yapmaları zamanınızdan da kazanç sağlamaktadır.

Tekzen çağrı merkezleriyle aklınızda bulunan satış öncesi ve satış sonrası tüm sorulara çağrı merkezi hizmetiyle cevap bulabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile, dilerseniz konu altında vermiş olduğumuz Tekzen Canlı Destek linki ile müşteri hizmetleri temsilcisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Tekzen Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri
444 85 96 

Haftanın tüm günleri yukarıdaki iletişim numarasından tekzen müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Tekzen ayrıca müşterilerine 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti vermektedir. Aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak açılan formda adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak müşteri temsilcileriyle canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Tekzen Canlı Destek

Arama Terimleri: tekzen iletişim bilgileri, tekzen telefon no, tekzen irtibat tel, tekzen canlı destek, tekzen müşteri temsilcisi, tekzen şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla